• Čtvrtek, 24. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Jaromír

Miroslav Petr

Miroslav Petr

Miroslav Petr

Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Otázky

Otázky

Nedávno jsem měl rozhovor s pravdoláskařem, který je na toto oslovení hrdý. Dával jsem mu otázky, na které pak odpovídal. Pro délku článku dnes uvedu jen otázky a příštím blogu zveřejním jak dotyčný reagoval. Jeho odpovědi jsou neuvěřitelně šokující.

...Celý článek
EU a referendum

EU a referendum

První referendum proběhlo bez kvóra. Proč by se nemělo opakovat, také bez kvóra, když se podpisem lisabonské smlouvy radikálně změnily podmínky v EU? Jakýsi "léčitel" Hnízdil, který nutil Klause k podpisu LS, dnes lituje. Ale teď už je pozdě. Kdysi slibovalo ČSSD referendum, od roku 2000 od toho upustilo, protože mělo "Dlouhodobý program ČSSD 2000". Z internetu to raději stáhli, protože tam šlo výhradně o mimořádnou preferenci imigrace, jako mnohem důležitější program než vše ostatní. Dokonce ODS navrhovalo referendum o výstupu z EU. Referendum je nedílnou součástí skutečné demokracie. Strany mající v názvu slovo demokracie, už dávno nejsou demokratické. Týká se i KDU- ČSL. Pokud jde o referendum, existuje ideálnější důkaz, kterým politikům a stranám jde o český národ a kterým jen o koryto?

...Celý článek
První český případ

První český případ

V Egyptě ležela žena na moři na nafukovacím lehátku. Sundala si bikiny a hned za ní připlaval nějaký přičmoudlý a začal ji bodat. Pobodal dalších pět žen, mezi nimi jednu Češku. Stále vám nedochází, co nás čeká už na jaře, kdy se spustí invaze cizáků naplno?

...Celý článek
Tohle se nám tají.

Tohle se nám tají.

Vláda uložila firmě Diamo úkol, aby prováděla ekologický úklid na uranových dolech, konkrétně na dole číslo 16. Jde o to, aby tato firma neměla kapacity k těžbě lithia, aby lithium mohla těžit cizí firma. Začíná se tvrdit, že příprava na těžbu je finančně náročnější než pozdější dlouhodobé zisky z těžby. Sobotka už údajně podepsal smlouvu, aby těžbu prováděla cizí firma, pravděpodobně australská. Rozhodující je však schválení báňského úřadu, to zatím potvrzeno není. 

...Celý článek
Novinky, které nepotěší.

Novinky, které nepotěší.

14. června vláda schválila s konečnou platností těžbu lithia. Všechna povolení k těžbě má protikorupční miliardář - zlojed Janeček, jehož firma sídlí v budově amerického velvyslanectví. 14. června vláda schválila s konečnou platností těžbu lithia. Všechna povolení k těžbě má protikorupční miliardář - zlojed Janeček, jehož firma sídlí v budově amerického velvyslanectví. 

...Celý článek
  Něco tady nehraje.

Něco tady nehraje.

Jidáš řekl, že je u nás jen 12, slovy dvanáct imigrantů. Jiný údaj říká, že je u nás kolem sto tisíc těchto cizinců. EU nám letos přikazuje přijmout tři tisíce cizáků. Je-li jich tady jen dvanáct, co konkrétně dělá těch 1500 ziskovek, které jsou velmi dobře placeny? Zač tyto peníze dostávají? Co dělá takový Rozumek a zač je placen z našich daní? Kdo tedy jsou ti imigranti v Praze, Brně, budoucím muslimském sídlišti blízko Teplic, a v Karvinné, kde dostali zadarmo byt a dávky, které jsou dvakrát vyšší než české důchody. Bohušu a Andreji, proč ty peníze nedáte našim penzistům, ale rozdáváte je cizákům? Jste ještě naše vláda, hájící český národ?

...Celý článek
Kultura pláče!

Kultura pláče!

Na jaře bude způsobena nenahraditelná kulturní tragedie. Soudruh Herrmann /typicky české jméno, nebo je to žid?/ zařídil, že do Japonska se poveze na výstavu celá sada muchových obrazů. Odborníci varují, že malby mohou být poškozeny převozem a hlavně manipulací. Uhradí ze svého celou škodu tento politik, nad kterým někdo drží ochrannou ruku? Cui bono?

...Celý článek
Dnešní Německo

Dnešní Německo

Od první třídy tam musí každý německý žák sedět vedle Turka či muslima. Jejich propagace Islámu se podobá propagaci v naší zlínské škole.

...Celý článek
Banga je prý vlastenec.

Banga je prý vlastenec.

Soudruh Banga měl rozhovor na CNTV. V každé větě měl slovo nenávist. Opravdu z něj prýštila plným proudem. Inu, podle sebe soudím tebe. Stejně jako u soudruha Bureše - "všeci kradnú, len ja som poctivý"...Zřejmě by chtěl být tím, kdo rozhoduje o tom, kdo může a kdo nesmí na obrazovku. Zas je tu další neokomunista, plný nenávisti.

...Celý článek
Trapné divadlo na Staromáku.

Trapné divadlo na Staromáku.

Herman : "Politika se dá dělat čestně a slušně. Ministr znamená sloužit pravdě. Musíme mít rovnou páteř. Hrdě se hlásím k tomu, že pravda a láska jednou musí zvítězit. nad lží." Jurečka : "Spolehněte se na svůj kritický /?/ rozum. Havel, Dalajláma a Brady se zasloužili o demokracii. Pravda vítězí, ale slušnost by neměla být slabostí. Za pravdu, svobodu a demokracii nemůžeme bojovat nenávistí." Horáček : "Nedělejme tady nenávist. Do lásky nepatří žádná zloba a zášt." Němcová : "Prezident rozděluje společnost. Demokracie dostává ránu za ránou." Kraus ve svém pořadu prohlásil : "Budujeme demokracii." Potřebuje to komentář?

...Celý článek
Příliš mnoho otazníků.

Příliš mnoho otazníků.

Dvě letadla narazila do tří budov. Dvojčata byla stavěna na mnohem větší letadla, přesto tento náraz nepřežila. Kamera, která filmovala náraz letadla do budovy, byla předem připravena a namířena správným směrem. Nárazem o železobeton se neulomilo ani křídlo letadla. Kam zmizelo letadlo, když neproletělo druhou stranou budovy? Jak mohlo celé zmizet v mrakodrapu?

...Celý článek
Pravda o anexi Krymu.

Pravda o anexi Krymu.

I když historie není zrovna můj koníček, přesto vím, že je dobré znát aspoň nejzákladnější historické události u nás i ve světě. Navíc díky informacím na internetu si lze cokoli snadno najít.

...Celý článek
Další kandidát na prezidenta.

Další kandidát na prezidenta.

Americký bankéř Jan Fischer se po pěti letech znovu ozval. V krizové situaci by prý uvažoval o kandidatuře. Zřejmě se považuje za boha, pardon spasitele. Je si tak jistý, že by byl schopen řešit jakoukoli krizovou situaci?

...Celý článek
Necenzurováno.

Necenzurováno.

Tři základní teze republikánů: "Věříme v americkou vyjímečnost. Věříme že Spojeným státům se žádný stát nevyrovná. Věříme v americkou výjimečnost vzhledem k její historické roli - nejprve jako útočiště, pak obránce a nyní příklad svobody pro celý svět."

...Celý článek
Nekorektní informace

Nekorektní informace

Tereza : " Zdá se, že jediným smyslem existence NATO je obrana před ruskou agresí, ale už třetí rok čekáme, až Rusko obsadí aspoň kousek toho Pobaltí nebo Švédska, a pořád nic. A to nemluvím o těch, co pořád vyhlížejí ruské tanky v Praze. Jako by se v Moskvě rozhodli, že nás naštvou ještě víc! Možná bychom této ruské destruktivní politice mohli začít říkat agresivní pasivita. Přijdou zcela určitě, čekejme je zítra o půl čtvrté, nebo popozítří v jedenáct večer."

...Celý článek
Je Putna vůbec křestan?

Je Putna vůbec křestan?

Tento prachobyčejný kantor, který toužil po titulu profesor, nezná ani fakt všeobecně známý nejen pro všechny historiky. A sice, že Krym odedávna patřil Rusku. A tento učitel vyučuje budoucí generace na Karlově univerzitě historii!

...Celý článek
Výroky nebezpečných psychopatů.

Výroky nebezpečných psychopatů.

Allbrigtová : "Savčenková rozumí pojmu svoboda. Je mi ctí, že se mohu na summitu setkat s touto hrdinkou." Savčenková : "Ukrajina potřebuje diktátora, který vrátí moc lidu. Nechci, ale mohu také velmi brzo být nucena stát se prezidentkou Ukrajiny."

...Celý článek
Diskuse s farářem

Diskuse s farářem

Na ČT 24 byl rozhovor se sluníčkářem. Papež prý doporučil, abychom byli vstřícní. Pokud vím, sluníčkáři jsou až moc vstřícní, ale jsou vstřícní imigranti? Přes všechnu sluníčkářskou péči jsou nespokojení, nenávidí nás, znásilňují, přepadávají, vraždí. Dokonce i faráře. Papež také zdůrazňoval hodnoty lidskosti a humanismu. Kde jsou tyto hodnoty u muslimů?

...Celý článek
Podivnosti kolem masakru v Nicé.

Podivnosti kolem masakru v Nicé.

Stalo se to dva týdny před koncem stanného práva, přesto policie vůbec nekontrolovala náklaďák. Není vyloučeno, že nově vyhlášené stanné právo bude trvalé, aby nemuselo být vyhlášeno referendum o vystoupení z EU. Pokud by totiž i Francie vystoupila z EU, byl by to rozpad celé Utopie! Tento masakr mohl být důvodem k zabránění referenda

...Celý článek
Gratuluji, paní Nytrová!

Gratuluji, paní Nytrová!

Vždy jsem si vážil "nekorektních" politiků, kteří mají odvahu říct pravdu, jít proti proudu, a dokonce včas spatří velmi nebezpečnou "salámovku". Nejúčinnější metoda na světě je "salámová", kdy většina si všimne výsledku, až je pozdě. Je logické, že drtivá většina lidí nepozoruje tuto metodu v neustálém ničení rodiny takzvanou západní kulturou. Účelem je "výroba" homosexuálních dětí.

...Celý článek
Fakta o Islámu

Fakta o Islámu

V Dánsku museli přijmout imigrantovy tři manželky, z toho je jedna nezletilá, a celou rodinu, asi 27 lidí. Všichni budou mít nárok na stejné sociální dávky. Lisabonská smlouva určuje, že každý imigrant má právo na pozvání celé rodiny. Klaus věděl, proč odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu. K podpisu byl donucen mj. i takzvaným "léčitelem" Hnízdilem. V případě vraždy či znásilnění některým muslimem u nás bude mít i on krev na rukou.

...Celý článek