• Středa, 16. leden 2019
  • Svátek má Rukojmí Ctirad

Jaromír Bradávka

Nejen Huawei ale i cirkus.

Nejen Huawei ale i cirkus.

Na svém prvním letošním zasedání se vláda kromě problému s mobilními sítěmi firmy Huawei zabývala i vystoupením Čínského národního cirkusu v České republice v r. 2019. Podle důvěrné zprávy britské MI6 představuje tento soubor a jeho vystupování v Evropě zvýšené bezpečnostní riziko pro všechny státy Evropské unie a členy NATO. Z analýzy britské královské anatomické společnosti totiž vyplývá, že žádný Evropan nedokáže nacvičit a provádět takové artistické sestavy, jaké předvádějí drobní a mrštní Asiaté ve svých vystoupeních.

...Celý článek
Prosincové ozvěny z internetu

Prosincové ozvěny z internetu

Nové heslo příznivců imigrace: KDO NEPERE BÍLÉ PRÁDLO S BAREVNÝM, JE RASISTA!

Upozornění pro všechny, kdo připravují rusko-ukrajinskou válku: Ruská vojenská technika špatně brzdí – naposledy se zastavili až v Berlíně. Nepřejte si vědět, kam dojedou příště!

 

...Celý článek
Listopadové ozvěny z internetu

Listopadové ozvěny z internetu

Tako co, pane režisére Hřebejku, kdo jsou větší prasata: ti, co volí politiky, kterým věří (a pak s nimi „táhnou na Hrad“ a do Strakovky) nebo ti, kdo vyhazují do koše pietní věnce a kytice od těchto demokraticky zvolených politiků??

...Celý článek
K 100. výročí vzniku Československé republiky.

K 100. výročí vzniku Československé republiky.

Když lidé chtěli, aby v říše vzkvétala a zářila v ní ctnost, museli napřed uspořádat stát. Když chtěli uspořádat stát, museli napřed vnést pořádek do svých domácností. Když chtěli vnést pořádek do svých domácností, museli nejprve zdokonalit sebe. Když chtěli zdokonalit sebe, napravovali nejdříve svá srdce. Když chtěli napravit svá srdce, starali se nejdříve o pravdivost svých myšlenek. Když chtěli dosáhnout pravdivosti svých myšlenek, museli rozšířit své vědění.“

Konfucius

...Celý článek
Konec oligarchy?

Konec oligarchy?

Je to megapodraz, reagoval naštvaný Babiš na vyšachování ANO v Brně

Obejití vítězného hnutí ANO v Brně, kde se na koalici dohodla ODS s lidovci, Piráty a ČSSD, označil premiér a lídr ANO Andrej Babiš za megapodraz a návrat kmotrů.

...Celý článek
Ze světa exekucí: Dopis předsedovi vlády, ministru spravedlnosti a všem poslancům a senátorům:

Ze světa exekucí: Dopis předsedovi vlády, ministru spravedlnosti a všem poslancům a senátorům:

Pane předsedo vlády, pane ministře spravedlnosti, páni poslanci a senátoři:

 

obracím se na Vás s žádostí o pomoc při řešení těžké životní situace. Celý život jsem poctivě pracovala a celý život poctivě platila daně, takže nikomu nic nedlužím. Když jsem po úrazu dostala částečný (!) invalidní důchod, odstěhovala jsem se na chalupu na venkově, kde je pro mě snazší život, a když jsem po letech zdravotních, lékařských a finančních peripetií konečně dosáhla důchodového věku, tak místo zaslouženého odpočinku musím řešit jeden z mnoha problémů českého Absurdistánu. Tady je můj příběh:

...Celý článek
Srpnové ozvěny z internetu

Srpnové ozvěny z internetu

Proč je letos v Evropě takové horko a sucho? Imigranti si sebou přinesli své podnebí...

Globalizace je mrtvý kůň, kterého evropští politici bičují k rychlejšímu běhu, ale ten se už nikdy nepostaví na nohy. (prof. Milan Zelený, ekonom)

...Celý článek
Červencové ozvěny z internetu

Červencové ozvěny z internetu

„Nejmocnější je ten člověk, který ovládl sebe." (Seneca)
Co říkáte názoru, že Evropská unie zanikne pod náporem migrantů stejně jako zanikla Říše římská pod náporem barbarů?

„Dějiny se nikdy neopakují, ale někdy se rýmují". (Mark Twain)

...Celý článek
Čtení na prázdniny: Pohádka o české zemi a zlých komunistech.

Čtení na prázdniny: Pohádka o české zemi a zlých komunistech.

Bylo – nebylo, uprostřed jednoho kontinentu se rozkládala malá, ale krásná země. Ze všech stran byla obklopena horami a jen na několika místech se do ní dalo projít údolím velkých řek. Žili zde přátelští a pohostinní lidé se všemi dobrými i špatnými lidskými vlastnostmi. Přišli sem před mnoha staletími pod vedením svého stařešiny, a protože se jim země zalíbila, nazvali ji jeho jménem.

...Celý článek
Uf, to byla dřina!

Uf, to byla dřina!

Tak máme konečně novou vládu. Však taky bylo načase, vždyť od voleb uplynulo více než 8 měsíců!

Andrej Babiš při jejím skládání předvedl řadu kotrmelců – od námluv s ODS, přes SPD a KSČM k sociální demokracii, pak zpátky k SPD a po upozornění mama Merkel že „takhle ne“ opět k ČSSD, tentokrát s odevzdáním vnitra, zahraničí a práce a sociálních věcí. Mezitím odvelení části armády do Pobaltí k ochraně menšinových Rusů před pobratimy, podpis marakéšské deklarace, schválení Istanbulské úmluvy a Dublinu IV, pokračující výstavba obří továrny na hnojiva v Deutschlandu, spanilé jízdy do krajů a sliby, sliby a zase sliby občanům všech barev, vyznání, pracovního i nepracovního zařazení a dluhového zatížení.

...Celý článek
Už je to tady!

Už je to tady!

Totalita nastupuje. Nevěříte?

Důkaz č. 1:

Česká ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová odvolala ředitele Vojenského výzkumného ústavu Bohuslava Šafáře. Andrej Babiš ho kritizoval za výroky o výrobě novičoku v České republice.

Právě na ředitele ústavu B. Šafáře se odkazoval prezident Miloš Zeman, když bránil svá slova o tom, že se v Česku novičok vyráběl.

Jak uvedla ČT v Událostech 14.5., důvod odvolání na stránkách MO uveden není.

 
...Celý článek
Dopis řadového člena KSČM vedení strany

Dopis řadového člena KSČM vedení strany

Vážení soudruzi.

 

Za několik dní se bude konat sjezd naší strany, na kterém se bude rozhodovat o možné podpoře vlády hnutí ANO 2011. Jelikož nás, řadových členů strany, se víceméně nikdo na názor neptá a předseda strany a jeho náměstek pro ekonomické záležitosti přednášejí na veřejnosti své osobní názory, dovolím si i já, řadový člen (od ledna 1968) vyslovit svůj osobní názor.

...Celý článek
LIDÉ, BDĚTE!

LIDÉ, BDĚTE!

V noci na sobotu provedly USA, spolu s Velkou Británií a Francií raketový útok na suverenní stát Sýrii a zničili množství vojenských a civilních cílů. Zahynul při něm neupřesněný počet obyvatel. Jako důvod k útoku uvedly USA a jejich vazalové údajný chemický útok v Ghútě, který dosud nebyl prokázán.

Jedná se o akt státního terorismu na mezinárodní scéně, porušení mezinárodního práva a obcházení OSN. Většina českých politických představitelů útok schválila.

...Celý článek
Vážená paní ministryně v demisi,

Vážená paní ministryně v demisi,

nedávná návštěva šéfa amerického Kongresu P. Ryana v České republice naplno odhalila lokajský charakter většiny našich ministrů a poslanců, tj, reprezentantů českého státu. Tato návštěva, údajně soukromá (!), měla několik cílů: ověřit na vlastní oči postavení a možnosti prezidenta Zemana a vlády v demisi, popohnat prodej amerických vojenských vrtulníků české armádě a odvézt si údajného hackera, ruského občana J. Nikulina. První a třetí bod si P. Ryan může odškrtnout jako splněný a nákup vrtulníků se opět přiblížil.

...Celý článek