• Čtvrtek, 25. květen 2017
  • Svátek má Rukojmí Viola

Adam Mikulášek

Adam Mikulášek

Adam Mikulášek

Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Můj rozporuplný postoj k Babišovi

Můj rozporuplný postoj k Babišovi

Z rozumového hlediska si o Babišovi nedělám žádné iluze. Z citového hlediska mám ovšem pro něj pochopení. Zažil jsem si totiž v nejmenované mládežnické organizaci svého času podobné velmi tvrdé osobní útoky, neboť jsem říkal, co si myslím, i když se to jistým lidem nahoře nelíbilo. A když jsem pak chtěl řešit problematiku zdravotně postižených, opakovaně jsem byl posílán ... víte kam, prostě hlavní bylo „sejmout“ Mikuláška, levicové hodnoty a zdravotně postižení v danou chvíli nebyli podstatní.

 

...Celý článek
Stát se chová jako lichvář

Stát se chová jako lichvář

Který, aby mohl půjčovat lidem bez „proklepnutí“ jejich schopnosti splácet, nasadí vysoký úrok, aby poctiví dlužníci zaplatili i za ty nepoctivé, resp. Za riziko onoho lichváře, že určitá část dluh nesplatí.

 

...Celý článek
Lidská práva jako moderní šaría

Lidská práva jako moderní šaría

Pokud je něco správné, neznamená to ještě, že je to „přirozené“, „univerzální“, „Bohem ustanovené“ či „na věčné časy a nikdy jinak“. Tak jsem nedávno šokoval tvrzením, že ani právo na život nepovažuji za „přirozené“...

 

...Celý článek