• Středa, 26. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Zora

- Nela Lisková -

- Nela Lisková -

- Nela Lisková -

Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Nela Lisková: Nedovolme řezníkovi Prymulovi vakcínou zabíjet naše děti!

Nela Lisková: Nedovolme řezníkovi Prymulovi vakcínou zabíjet naše děti!

Pane premiére Babiši, pane Prymulo, vládo.

Vy všichni se podílíte na tom, co se od března 2020 v ČR odehrává a do čeho jste nás vědomě a s jistými záměry uvrhli. My, české matky, už odmítáme dále tolerovat vaši nekompetenci, nezodpovědnost a zločinné praktiky vůči národu. Vzali jste si nás jako nedobrovolné rukojmí svých pokusů a omylů v globálním podvodu, jakým bezesporu COVID je a hrajete s národem ruskou ruletu. Netvrdím, že virus neexistuje, co ale neexistuje 100% je příběh, který jste vy, politici v součinnosti s mainstreamovými médii kolem COVIDu vytvořili.

...Celý článek
Piráti žalují Nelu Liskovou o půl milionu  za sdílení článku na Facebooku a vydírají ji výhružkami, že nesmí tuto informaci zveřejnit!

Piráti žalují Nelu Liskovou o půl milionu za sdílení článku na Facebooku a vydírají ji výhružkami, že nesmí tuto informaci zveřejnit!

Dne 20.5. jsem obdržela z advokátní kanceláře Filip Hajný zastupující Piráty- Předžalobní výzvu k plnění.
Advokát Pirátů mi vyhrožuje v několika bodech svými protiprávními požadavky a chce, abych do sedmi dnů uhradila místopředsedkyni Pirátů Olze Richterové na její účet půl milionů korun a abych tuto informaci v žádném případě nezveřejňovala!  Abych Vám osvětlila můj případ.

...Celý článek
Vláda chce povinné očkování a další zločiny proti lidskosti zakotvit do Ústavy. Jinými slovy zažene ovce do ohrady a naše životy skončily.

Vláda chce povinné očkování a další zločiny proti lidskosti zakotvit do Ústavy. Jinými slovy zažene ovce do ohrady a naše životy skončily.

Česká vláda jednala o návrhu dát ministerstvu zdravotnictví neomezenou  pravomoc  v rozhodování o každém z nás. Tento návrh byl následně přehodnocen a Hamáček přišel s myšlenkou, že bude "výhodnější" a "transparentnější" omezovat veškerá práva a svodu občanů ČR prostřednictvím úpravy - změny Ústavy ČR, kde všechny vládou  připravované zločiny proti lidskosti a postupnou genocidu národa pevně zakotví a tím se stávající i budoucí politická scéna plně vyhne jakékoli zodpovědnosti.

...Celý článek
 Nela Lisková - otevřený dopis místopředsedkyni Pirátů Olze Richterové

Nela Lisková - otevřený dopis místopředsedkyni Pirátů Olze Richterové

Paní Richterová,
reaguji na váš zcela neoprávněný veřejný útok na moji osobu a informaci,  
kterou zmiňujete v souvislosti s článkem (viz. https://manipulatori.cz/falesny-citat-olgy-richterove-moderni-a-inteligentni-bytova-politika-je-pro-nas-jednou-z-priorit-cesi-jsou-obvykle-zvyhodneni-tim-ze-pracuji/ ), který měl obsahovat vaši citaci a který jste následně
prohlásila za hoax.

...Celý článek
Hamáček umožní policii

Hamáček umožní policii "uklidit" bezúhonné občany za vykonstruovanými procesy pod záminkou terorismu! Jste proti migraci? Půjdete sedět!

Web česká justice informoval, že policie má získat pravomoci shromažďovat citlivé údaje, aniž by měla konkrétní podezření. Citlivé údaje o politických názorech, přesvědčení, náboženství, ale i o členství v odborech či dokonce o sexuální orientaci by mohla shromažďovat policie, aniž by šetřila podezření z konkrétního trestného činu. Policie zatím tuto pravomoc nemá a je omezena ustanovením, které jí to umožňuje pouze je-li to nezbytné pro účely šetření konkrétního trestného činu nebo přestupku. Nově má policii postačovat přesvědčení, že je to potřebné pro předcházení hrozbě terorismu. Novinku obsahuje novela zákona o policii, kterou ministerstvo vnitra předkládá vládě.

...Celý článek
Nela Lisková:  Islamista Al Hamáček vydírá domobrance pokutou 200 tisíc za to, že chtějí chránit své rodiny!

Nela Lisková: Islamista Al Hamáček vydírá domobrance pokutou 200 tisíc za to, že chtějí chránit své rodiny!

Přední propagátor teroristického Islámu a předseda ČSSD Hamáček vyhrožuje nám - domobrancům pokutou 200 tisíc korun za to, že se nehodláme podřídit jim nastavenému zločineckému systému, který nemá za cíl nic jiného, než podrobit český národ vyhlazovací ideologii, kterou bezesporu Islám je! 

...Celý článek
Arabské Emiráty muslimské imigranty nepřijímají a nechápou, proč má Evropa pro zločince a vrahy otevřenou náruč!

Arabské Emiráty muslimské imigranty nepřijímají a nechápou, proč má Evropa pro zločince a vrahy otevřenou náruč!

Na mých cestách Evropa-Asie, jsem pár týdnů pobyla v Arabských Emirátech. Co mě velmi zaujalo, je přístup tohoto státu k muslimským imigrantům. Samotné Arabské Emiráty jsou složeny ze sedmi emirátů, které jsem postupně navštívila, abych si vytvořila vlastní názor, přímo na základě mých vlastních osobních zkušeností. 

 

...Celý článek

"Ministře" Petříčku, vyznamenal jste vrahy a zloděje! Je to stejný zločin, jako byste postavil Hitlerovi děkovný pomník v Osvětimi!

Ministerstvo zahraničí udělilo nové medaile "osobnostem", které se zasloužily o členství České republiky v  
 NATO. Při příležitosti výročí ocenilo například bývalou ministryni zahraničí USA Madeleine Albrightovou  
 alias "Krvavou Madlu" nebo někdejšího generálního tajemníka NATO George Robertsona. Ministr obrany  
 Tomáš Petříček předal medaile za zásluhy o "diplomacii" 14 lidem. Všichni byli vyznamenáni za masová  
 vyvražďování. Toto je aktuální vizitka snad nejhloupějšího ministra zahraničních věcí v politické historii ČR.

...Celý článek
Nela Lisková: Odmítla jsem nabídky kandidovat do EU parlamentu. Přeji si vystoupení z EU a pohrdám parazity z Bruselu.

Nela Lisková: Odmítla jsem nabídky kandidovat do EU parlamentu. Přeji si vystoupení z EU a pohrdám parazity z Bruselu.

Volby do Evropského parlamentu se blíží a já s podivem sleduji, jak se česká pseudovlastenecká scéna lobbující za vystoupení z EU, najednou proměnila v kandidáty do EU parlamentu, který léta tak horlivě kritizují. Jestliže něco odmítám, kritizuji a označuji to za destrukci našeho státu, tak přece nemohu přesně do tohoto seskupení následně kandidovat.  Ovšem půl mega měsíčně je asi silný argument pro převléknutí kabátu a odůvodnění pro případné  kritiky " ale já to tam chci změnit"... , jak se kandidáti vyjadřují.

...Celý článek
Ministře Petříčku, omluvte se a odstupte! Česká vláda fašizuje naši zemi a od počátku financuje válku na východě Ukrajiny a Banderovce z našich daní!

Ministře Petříčku, omluvte se a odstupte! Česká vláda fašizuje naši zemi a od počátku financuje válku na východě Ukrajiny a Banderovce z našich daní!

Jsem absolutně znechucena postojem české vlády k válečnému konfliktu na východě Ukrajiny. To, jakým způsobem k této tak závažné otázce přistupuje Ministerstvo zahraničních věcí ČR a česká politická scéna je zločin. Od počátku konfliktu z našich daní financují vyvražďování nevinných obyvatel Donbasu a plně podporují psychopata a fašistu Porošenka.

Jak je možné, že ještě někdo s ohledem na tolik tragickou historii, jako byla bezesporu druhá světová válka, může ve 21.století toto opět podporovat!

...Celý článek
 Feministky a České

Feministky a České "ženské" lobby podporují Instanbulskou úmluvu? Paradox, který nemá obdoby... aneb pseudoženy opět v akci!

V posledních letech se velmi snaží feministky a vůbec nejrůznější uskupení pseudožen, které jsou plné hořkosti a nenávisti  vůči mužům, ale i vůči tradičním ženám, 
za které se sama považuji, ovlivňovat dění v naši společnosti zcela zcestným až zvráceným způsobem, který postrádá logiku.

...Celý článek
Rozhovor s Nelou Liskovou  Psychopat z FB ji vyhrožuje smrtí a vytváří její falešné fotky a videa!

Rozhovor s Nelou Liskovou Psychopat z FB ji vyhrožuje smrtí a vytváří její falešné fotky a videa!

Daň za popularitu může vypadat i takto...

 

V jedné z pražských kaváren jsme si domluvili schůzku s nejpopulárnější

politickou aktivistkou, představitelkou Rady Národní Domobrany ČR a Honorární konzulkou Doněcké lidové republiky Nelou Liskovou. Přesah její popularity je i za hranicemi

České republiky, kde přijímá četná pozvání na nejvýznamnější politické meetingy a konference,

zejména týkající se boje proti Islamizaci Evropy. Její publikované články se těší obrovské sledovanosti, stejně tak, jako její profil na Facebooku, kde má aktuálně 10 000 přátel a sledujících a počet lajků jejich statusů přesáhl 150 000, což je hodně slušné na to, že ji mainstream omezuje ve veřejných vyjádřeních, ovšem alternativní zdroje periodik se mohou za její články přetrhnout a bohatě tím vyrovnávají její skore vysoké sledovanosti. Články Liskové sdílí pravidelně servery na Slovensku, v Maďarsku a Polsku.

Dorazila milá, usměvavá, drobňoučká dívenka,  plná energie a s chutí na dobrou kávu a dortík, jak s úsměvem dodala.

...Celý článek
Zvolení Drahoše by znamenalo zavírání vlastenců,  občanskou válku a invazi statisíců muslimů!

Zvolení Drahoše by znamenalo zavírání vlastenců, občanskou válku a invazi statisíců muslimů!

Kdo je Jiří Drahoš? Kde se vzal, tu se vzal, na Háchu se podobal. Podobnost čistě náhodná? Nikoli, vše je promyšlené do posledních detailů. Drahoš je spjat se západní politickou scénou již řadu let. Jeho časté schůzky s Merkelovou, tureckým velvyslancem Bigalim, americkým velvyslancem Schapirem a dalšími zločinci, usilujícími o islamizaci Evropy, čili superholokaust a likvidaci bílých, jsou dostatečně vypovídající.

...Celý článek
Piráte Bartoši, Islám není náboženství, ale zvrácená ideologie,  stejně, jako fašismus!

Piráte Bartoši, Islám není náboženství, ale zvrácená ideologie, stejně, jako fašismus!

Uvedu zásadní důvody, proč se "dostali" Piráti do parlamentu.

Prvním důvodem je skutečnost, že se jedná o nadnárodní organizaci řízenou americkou administrativou, za účelem likvidace české, potažmo evropské populace. Piráti jsou sorosova mládež. Cílem je zničit celou jednu generaci, aby byl definitivně dokonán cíl, likvidace bíle, inteligentní populace, tak, jako se tomu děje ve všech státech EU.

...Celý článek
Ředitel redakce Parlamentních listů Jaroslav Polanský popřál Nele Liskové a Národní domobraně vyhlazení!

Ředitel redakce Parlamentních listů Jaroslav Polanský popřál Nele Liskové a Národní domobraně vyhlazení!

Před několika dny jsme zaznamenali veřejně přístupnou konverzaci ředitele redakce Parlamentních listů Jaroslava Polanského z 28. července 2017 (jeho facebookový profil najdete zde: https://www.facebook.com/Jarda.Polansky) s bulvárníkem Pavlem Novotným a vydavatelem "Vlasteneckých" novin Radkem Veličkou. (V případě, že by pan Polanský svůj příspěvek a vlastní komentáře pod ním odstranil, najdete je zde: http://nezaujaty-reditel-redakce-parlamentnich-listu.webnod….) Tato, jinak vcelku nezajímavá komunikace vedená na úrovni 5. třídy obecné školy nás přiměla k názoru, že jsme pravděpodobně zjistili pravý důvod bezmála rok a půl trvající mediální blokády představitelky rady Národní domobrany Nely Liskové (a Národní domobrany jako takové) na Parlamentních listech.

...Celý článek