• Sobota, 18. listopad 2017
 • Svátek má Rukojmí Romana

Oldřich Rambousek

Oldřich Rambousek

Oldřich Rambousek

Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

 Představení IDIOTA, aneb Máte slovo s paní Jílkovou ze dne 16.11.2017

Představení IDIOTA, aneb Máte slovo s paní Jílkovou ze dne 16.11.2017

IDIOT-kdo je to???? Nebo co je to??? Samozřejmě je to divadelní hra, ale každý z nás si může svého IDIOTA nalézt i v reálném životě a nebo si ho dokonce sám zahrát.Je jen na Vás vážení čtenáři, jak celou záležitost pojmete, ale myslím si, že by jste měli nejprve shlédnout minulý pořad paní Jílkové a myslím, že každý z Vás si svého IDIOTA najde.

...Celý článek
Poněkud zvláštní rétorika člena klanu rodiny Ondráčkových v KSČM.

Poněkud zvláštní rétorika člena klanu rodiny Ondráčkových v KSČM.

Dostal se mi do ruky plátek OV KSČM Trutnově zvaný Krkonošská Pochodeň. V tomto se předseda OV KSČM v Trutnově Jaroslav Ondráček ml. zabývá katastrofálním výsledkem strany v parlamentních volbách se snahou o jakousi analýzu. Tato je však plytká a povrchní, hraničící s alibismem a hledání příčin všude jinde okolo, jenom ne u sebe samého.

...Celý článek
Máme kvalitního kandidáta na hrad?? Skutečně máme?? Mohu ho prosím vidět??

Máme kvalitního kandidáta na hrad?? Skutečně máme?? Mohu ho prosím vidět??

Skutečně takový počet kandidátů na post prezidenta naší banánové republiky tu již dlouho nebyl. Ani ve světě takový počet jako u nás není obvyklý. Otázkou však je, zda-li naši kandidáti na prezidenta jsou kvalitní!!! Nikdo to zatím moc neřeší, ale jak vidno, tak kandidovat může kdejaký Lojza či pipka. Zase je tu tedy o důvod víc, aby se nám ve světě smáli.

...Celý článek
 Zradit program a myšlenku je snadné, když za to dostanete tučný bakšiš. Volby jsou pak zbytečné!!!

Zradit program a myšlenku je snadné, když za to dostanete tučný bakšiš. Volby jsou pak zbytečné!!!

Složit koalici se Babišovi po volbách zatím nepodařilo, ale to vůbec není nic divného. Všichni - jak hladoví psi čekají a rafou. Je to zvláštní vyčkávaná a pro některé prevíty i čas obav, jak se vše vyvine, protože by mohli už konečně spatřit světlo světa nějaké pořádné špíny a zlodějny. Tento stav je akceptovatelný, ale tak nějak nechápu kolaboranta Filipa a jeho slova o možné podpoře menšinové Babišovy vlády. Pane Filipe-za kolik???

...Celý článek
Tohle není k smíchu, ale ani k pláči. Tohle je na pohlazení lopatou přes ústa!!

Tohle není k smíchu, ale ani k pláči. Tohle je na pohlazení lopatou přes ústa!!

 Považuji za zcela legitimní záležitost situaci, kdy se po prohraných volbách hledají příčiny a viníci neúspěchu. Čestný politik při svém debaklu, či debaklu strany, kterou reprezentuje, by měl v každém případě zaujmout sebereflexivní postoj a vyvodit z něho důsledky. Bohužel postoj čelních představitelů KSČM je vůči slušnosti a cti nulový!! Vše jen za zachování svých lukrativních postů dokud strana nepadne na hubu úplně!

...Celý článek
Tak soudruzi, co myslíte??? Dostali jste u voleb od občanů vysvědčení a také nařezáno. Potvrzuje se jen to, co jsem již dříve predikoval a vy-soudruzi jste mi nevěřili!!!! Dozadu levá!!!!

Tak soudruzi, co myslíte??? Dostali jste u voleb od občanů vysvědčení a také nařezáno. Potvrzuje se jen to, co jsem již dříve predikoval a vy-soudruzi jste mi nevěřili!!!! Dozadu levá!!!!

Je čas, aby se členská základna konečně probrala. Nastal čas, aby hrobníci strany-Filip, Dolejš, Kováčik, Marková, Luzar, Heller a jim podobní odešli pryč. Nejlépe do ČSSD. Jejich nekomunistická politika dovedla stranu blízko k pětiprocentní hranici, která je nutná pro vstup do sněmovny. Doufám, že členská základna vysloví odpor shora uvedeným starým oportunistickým strukturám a vyvolá mimořádný sjezd strany, který svrhne záškodnickou Filipovu šedou strukturu ovládající KSČM. Nemá už smysl, aby se členové strany ohlíželi na staré struktury. Buďte vy-skuteční komunisté tvrdí a bezohlední jako je stávající vedení strany, které vás vede k zániku a vyveďte je za límec z vašeho domu.

...Celý článek
      Alibismus,revizionismus, oportunismus v KSČM skrze soudruha PhDr. Josefa Hellera, CSc vládne. Je tento člověk hlavním ideologem strany???

Alibismus,revizionismus, oportunismus v KSČM skrze soudruha PhDr. Josefa Hellera, CSc vládne. Je tento člověk hlavním ideologem strany???

 Není mým cílem jakkoliv škodit KSČM, či poskytovat munici komunistobijcům typu Štětiny, či lidovce Hermana. Nemohu se však smířit s ohebností politiky KSČM /obzvláště některých čelních představitelů/ a ztrátou revolučního charakteru strany, či ideologickou prázdnotou a hlavně ideologickými rozpory.
 
...Celý článek
  Byla to taková pěkná stranická členská schůze. Karel Marx by se divil, kam až jsme klesli!! Možná, že by se na to už měl Vojtěch Filip vykašlat a jít od válu.

Byla to taková pěkná stranická členská schůze. Karel Marx by se divil, kam až jsme klesli!! Možná, že by se na to už měl Vojtěch Filip vykašlat a jít od válu.

Po jistém čase jsem se opět zúčastnil členské schůze KSČM a vskutku-nestačil jsem se divit. V každém případě jsem velmi rád potkal staré přátele, ale tak nějak stále více nepobírám nové stranické trendy. Jedná se především o to, že dnešní takzvaní komunisté jsou přesvědčeni o tom, že jsou levicí. Ona je to víceméně pravda-dle politické profilace KSČM, ale v tomto případě je ono slůvko v názvu strany /komunistická/ jednoznačnou lží a fabulací pro veřejnost.

...Celý článek
  Pane Jane Hrušínský-máte to zapotřebí dělat ze sebe vola??? Váš pan otec-umělec tělem i duší se musí v hrobě obracet!!!!

Pane Jane Hrušínský-máte to zapotřebí dělat ze sebe vola??? Váš pan otec-umělec tělem i duší se musí v hrobě obracet!!!!

Říká se, že každá doba a každá generace přináší své. Něco je lepší, něco zase horší, něco se nemění takřka vůbec. Z Vás se stal pane Hrušínský principál a bohužel z kdysi velmi nadějného mladého herce, který byl svým otcem veden ke skromnosti se tímto skokem stal arogantní, tupý,oportunistický a neempatický kariérista, snažící se zviditelňovat i na poli politickém. Bohužel oblast politiky není Vaším šálkem kávy a děláte tím ze sebe slušně řečeno troubu s velkým T. Mnoha lidem se Vaše konání nelíbí a tím je poštváváte proti sobě samému, ale mnohem horší je to, že svými dementními řečmi štvete proti sobě i lidi okolo. Myslím, že toto by nemělo být smyslem kulturní fronty a ani člověka jenž svým dílem kulturu spoluvytváří.

...Celý článek
Snaha o multikulturní revoluci dostala v Německu napráskáno. Proberou se lidé v ČR také?? Bylo by už záhodno-co myslíte??

Snaha o multikulturní revoluci dostala v Německu napráskáno. Proberou se lidé v ČR také?? Bylo by už záhodno-co myslíte??

Nynější volby v ekonomicky nejsilnější zemi Evropy ukázaly, že lidé mají už multikulturní revoluce plné zuby-alespoň v Německu. Současná vládní koalice dostala nářez a její ztráty se počítají v milionech hlasů. Neznamená to však odstavení zrůdné likvidátorky původní Evropy Merkelové od moci.

...Celý článek
Pitomost tohoto týdne. Žaloba na Milouše Jakeše, Petera Colotku a Lubomíra Štrougala za zabíjení lidí na Československých hranicích.

Pitomost tohoto týdne. Žaloba na Milouše Jakeše, Petera Colotku a Lubomíra Štrougala za zabíjení lidí na Československých hranicích.

  Je skutečně současný politický systém tak hloupý a zdegenerovaný, nebo se tak strašně bojí o své pozice a moc?? Co vy na to milí čtenáři, občané, dělnická třído?? Je skutečně současná domnělá demokracie skutečně tím, co jsme v roce 1989 chtěli?? Po pětadvaceti letech zkušeností s ní jsem toho názoru, že větší špína se do naší zemičky snad už dostat ani nemohla.

...Celý článek
Sodoma,Gomora velebnosti-chce se mi blejt!!! Opět s námi chtějí vyjebat-šmejdi jedni. Demokracie říkáte??? A mohu ji vidět????

Sodoma,Gomora velebnosti-chce se mi blejt!!! Opět s námi chtějí vyjebat-šmejdi jedni. Demokracie říkáte??? A mohu ji vidět????

Čtete si volební programy politických stran a hnutí?? Já jsem si s tím tu námahu dal, ale po pravdě řečeno, snad jsem to ani neměl dělat. Zkazil jsem si nejenom náladu, ale i celé dny. Ono to v podstatě nemá smysl číst, protože jde jen o snůšku šikovně zabalené lži. Jen se divím politikům, že s takovými sračkami mají vůbec odvahu vystupovat před národem. Divím se také těm občanům, kteří těm žvástům věří!!!! A vskutku nejvíc se divím mladým lidem o kterých mainstram tvrdí, že jsou chytřejší a vzdělanější, než my, co jsme studovali za takzvané totality. I když-totality-jak pro koho. Totalita to byla hlavně pro ten šmejd, který nechtěl dělat, pro ty hajzly, kteří chtěli žít z práce druhých lidí, pro ty kteří kradli a podváděli. A to je bohužel obraz dneška a politické reprezentace.

...Celý článek
Vždycky jsem si myslel, že vůl musí mít rohy.

Vždycky jsem si myslel, že vůl musí mít rohy.

Nadpisem začínám u skotu, ale nebojte se. Nebudu se věnovat ani zemědělství, ani živočišné výrobě, ale ani onomu skotu, který je pro člověka velmi užitečný a určitě by si zasloužil více pozornosti. Bohužel se budu věnovat současnému premiérovi Sobotkovi a toho se skotem skutečně srovnávat nelze neb by to bylo skutečně neslušné.

...Celý článek
      Máš to těžké Miloši Zemane. Řekneš li veřejně pravdu, tak jsi za blázna, ochlastu, senilního dědka, či hulváta. To nevíš, že v Čechii se pravda říkat lidem nemá???

Máš to těžké Miloši Zemane. Řekneš li veřejně pravdu, tak jsi za blázna, ochlastu, senilního dědka, či hulváta. To nevíš, že v Čechii se pravda říkat lidem nemá???

 Zcela nedávno si Miloš Zeman dovolil veřejně říci cosi o marži obchodníků a především obchodních řetězců. Ihned se spustil povyk a samozřejmě přišla i sprška ostrých slov reagujících na jeho výrok. Údajně si ona čísla asi vycucal z prstu nebo je to jeho předvolební trik. Nikdo z vlády bohužel jeho slova nepodpořil a to i přesto, že jde o pravdu.
...Celý článek
Umíme číst, psát i počítat, ale neděláme to. Jsme líní myslet. Ono to někdy skutečně bolí!!

Umíme číst, psát i počítat, ale neděláme to. Jsme líní myslet. Ono to někdy skutečně bolí!!

Umět číst, psát a počítat patří mezi základní dovednosti člověka. Samozřejmě existují jistá procenta obyvatelstva, která toto neumí, ale tato procenta jsou minoritní. Daleko horší je však situace v oblasti myšlení, kde lidé umějící číst a psát nedokáží myslet. Slepě papouškují pouze to,co napíší noviny nebo jim řeknou v televizi a bezmyšlenkovitě tyto informace vstřebávají, šíří je dále a dokonce jim i věří. Skutečnost, že tyto informace jsou mnohdy lživé, dezinformační, zavádějící, či pouze propagandistické prostě ignorují a neobtěžují se nad nimi pozastavit a to je jeden z hlavních důvodů takzvaně blbé situace v ČR, ale i v Evropě.

...Celý článek
Jsou Češi šmejd a odpad, který dluží, kam se podívá a nechce své dluhy platit??

Jsou Češi šmejd a odpad, který dluží, kam se podívá a nechce své dluhy platit??

Otázka vcelku jednoduchá – viďte. Jenže jak pro koho! Já osobně bych toto možná říci mohl, protože nemám ani korunu dluhů, ale neřeknu to. Ona totiž otázka dluhů občanů má poněkud širší kontext!! Nic na tom nezmění ani přihlouplý senátní návrh, že občanům, jenž neplatí své dluhy mají být zadrženy např. řidičské průkazy. Tohle skutečně mohl vymyslet jen debil a člověk absolutně pohrdající občany.

...Celý článek
Pár slov k demagogické propagandě a lžím, kterými krmí naše děti už učitelé na základních školách. Učitelé chtějí stále zvyšovat platy, ale za co??? Za to, že našim dětem vědomě lžou???

Pár slov k demagogické propagandě a lžím, kterými krmí naše děti už učitelé na základních školách. Učitelé chtějí stále zvyšovat platy, ale za co??? Za to, že našim dětem vědomě lžou???

Časy se mění a historii píší vítězové řekl kdosi vzdělaný. Je to pravdivé tvrzení, které ovšem v žádném případě nevylučuje lež a manipulaci s fakty. U nás v ČR jsme dá se říci už navyklí na stav, kdy lež a podvod se stává směrodatným prvkem společenského vývoje, kde ještě prodejnost takzvaných společenských elit značně umocňuje naši malost a ztrátu národní hrdosti.

...Celý článek
Trumpe, Trumpe-ty jeden kačere Donalde. Má slova z doby, když jsi kandidoval na prezidenta USA se potvrdila. Jsi jen loutkou mocných a kašpar.

Trumpe, Trumpe-ty jeden kačere Donalde. Má slova z doby, když jsi kandidoval na prezidenta USA se potvrdila. Jsi jen loutkou mocných a kašpar.

Není to tak dlouho a snad si ještě pamatujete, jak Donald Trump, coby ještě jen kandidát na prezidenta USA vykřikoval do světa, jak změní politiku USA, jak do tří týdnů ukončí válečný konflikt v Sýrii, či jak napraví pošramocené vztahy s Ruskem. Mnozí lidé byli plni euforie a nadějí z jeho slov, ale já varoval. Varoval jsem a vyzýval ke zdrženlivosti a tvrdil, že teprve po volbách a určitém času ve funkci prezidenta se teprve ukáže a ono se skutečně ukázalo.

...Celý článek
  Proč necháváme hajzly dělat z nás blbce??? To už jsme na tom skutečně tak špatně???

Proč necháváme hajzly dělat z nás blbce??? To už jsme na tom skutečně tak špatně???

Naše lidské představy o spravedlivém, čestném, lidském, morálním a smysluplném společenském systému se velmi různí a to je chyba. Není to ani tolik chyba normálních lidí, jako spíše chyba těch inteligentních, slušných a čestných lidí, kteří daleko více nahlas nedávají najevo své rozhořčení a zhnusení ze současného prohnilého společenského řádu. Přitom stačí málo-sjednotit se a vtisknout lidem nahlas hmatatelnou a smysluplnou ideu nutné změny společenského řádu s jednoduchým a snadno pochopitelným vysvětlením toho, že společenský řád současnosti, který je údajně postavený na demokracii není nic jiného, než zločin na lidech.

...Celý článek
Lidi neblbněte-my v Čechách máme potraviny špičkové úrovně a kvality. V demokracii není možné, abychom byli živeni odpadem!!

Lidi neblbněte-my v Čechách máme potraviny špičkové úrovně a kvality. V demokracii není možné, abychom byli živeni odpadem!!

Již v dávné minulosti jsem psal články s tématikou-kvalita potravin! Mnoho lidí mi nadávalo, že to, co jsem napsal, jsou lži, a že jsem blázen. Nyní, když konečně vyplouvá po částech pravda na povrch, tak se musím smát a to i přesto, že to dokazuje pravdivost mých starých článků. Na druhé straně však musím přiznat, že mi to moc velkou radost nedělá, a že tento problém má mnohem širší kontext, než jsme schopni si přiznat.

...Celý článek
Válečná vřava v Hamburku. Lidi do nich-berte je hlava nehlava.

Válečná vřava v Hamburku. Lidi do nich-berte je hlava nehlava.

Summit G 20 se stává stále více příležitostí k vyjádření nespokojenosti občanů k vnitropolitické situaci, k ekonomické tyranii a nehorázné mezinárodní politice. Je poněkud zvláštní, jak mainstream nazývá nespokojené občany. Buď to jsou fašisté nebo neonacisté, či pravicoví radikálové, levicoví radikálové nebo dokonce komunisté. Osobně bych ty lidi takto nepersonifikoval, neb myslím, že to takto zdaleka není. Jsou to prostě NASRANÍ OBČANÉ EVROPY.

...Celý článek
Proč tak ustrašeně paní Semelová?? Proč tak ideologicky prázdně?? Vy nechápete madam souvislosti??

Proč tak ustrašeně paní Semelová?? Proč tak ideologicky prázdně?? Vy nechápete madam souvislosti??

Obecně vzato jsem vaším příznivcem paní Marto, ale poněkud mne zarazil váš článek. Text uváděl, že dle vás se komunismus a demokracie nevylučují!!! Dále jsem četl, že jste pro změnu režimu. To bych v obecné rovině a na stranické diskusi pochopil, ale říci tato slova veřejně mi přijde slušně řečeno naivní. Nebudu a nechci vám prostřednictvím médií kázat morálku, ale myslím si, že by bylo vhodné, než podobná slova vypustíte do etéru se trošku hlouběji zabývat filozofií komunismu a demokracie v souvislostech a dějinném vývoji.

...Celý článek