• Neděle, 24. září 2017
  • Svátek má Rukojmí Jaromír

Oldřich Rambousek

Oldřich Rambousek

Oldřich Rambousek

Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Pitomost tohoto týdne. Žaloba na Milouše Jakeše, Petera Colotku a Lubomíra Štrougala za zabíjení lidí na Československých hranicích.

Pitomost tohoto týdne. Žaloba na Milouše Jakeše, Petera Colotku a Lubomíra Štrougala za zabíjení lidí na Československých hranicích.

  Je skutečně současný politický systém tak hloupý a zdegenerovaný, nebo se tak strašně bojí o své pozice a moc?? Co vy na to milí čtenáři, občané, dělnická třído?? Je skutečně současná domnělá demokracie skutečně tím, co jsme v roce 1989 chtěli?? Po pětadvaceti letech zkušeností s ní jsem toho názoru, že větší špína se do naší zemičky snad už dostat ani nemohla.

...Celý článek
Sodoma,Gomora velebnosti-chce se mi blejt!!! Opět s námi chtějí vyjebat-šmejdi jedni. Demokracie říkáte??? A mohu ji vidět????

Sodoma,Gomora velebnosti-chce se mi blejt!!! Opět s námi chtějí vyjebat-šmejdi jedni. Demokracie říkáte??? A mohu ji vidět????

Čtete si volební programy politických stran a hnutí?? Já jsem si s tím tu námahu dal, ale po pravdě řečeno, snad jsem to ani neměl dělat. Zkazil jsem si nejenom náladu, ale i celé dny. Ono to v podstatě nemá smysl číst, protože jde jen o snůšku šikovně zabalené lži. Jen se divím politikům, že s takovými sračkami mají vůbec odvahu vystupovat před národem. Divím se také těm občanům, kteří těm žvástům věří!!!! A vskutku nejvíc se divím mladým lidem o kterých mainstram tvrdí, že jsou chytřejší a vzdělanější, než my, co jsme studovali za takzvané totality. I když-totality-jak pro koho. Totalita to byla hlavně pro ten šmejd, který nechtěl dělat, pro ty hajzly, kteří chtěli žít z práce druhých lidí, pro ty kteří kradli a podváděli. A to je bohužel obraz dneška a politické reprezentace.

...Celý článek
Vždycky jsem si myslel, že vůl musí mít rohy.

Vždycky jsem si myslel, že vůl musí mít rohy.

Nadpisem začínám u skotu, ale nebojte se. Nebudu se věnovat ani zemědělství, ani živočišné výrobě, ale ani onomu skotu, který je pro člověka velmi užitečný a určitě by si zasloužil více pozornosti. Bohužel se budu věnovat současnému premiérovi Sobotkovi a toho se skotem skutečně srovnávat nelze neb by to bylo skutečně neslušné.

...Celý článek
           Máš to těžké Miloši Zemane. Řekneš li veřejně pravdu, tak jsi za blázna, ochlastu, senilního dědka, či hulváta. To nevíš, že v Čechii se pravda říkat lidem nemá???

Máš to těžké Miloši Zemane. Řekneš li veřejně pravdu, tak jsi za blázna, ochlastu, senilního dědka, či hulváta. To nevíš, že v Čechii se pravda říkat lidem nemá???

 Zcela nedávno si Miloš Zeman dovolil veřejně říci cosi o marži obchodníků a především obchodních řetězců. Ihned se spustil povyk a samozřejmě přišla i sprška ostrých slov reagujících na jeho výrok. Údajně si ona čísla asi vycucal z prstu nebo je to jeho předvolební trik. Nikdo z vlády bohužel jeho slova nepodpořil a to i přesto, že jde o pravdu.
...Celý článek
Umíme číst, psát i počítat, ale neděláme to. Jsme líní myslet. Ono to někdy skutečně bolí!!

Umíme číst, psát i počítat, ale neděláme to. Jsme líní myslet. Ono to někdy skutečně bolí!!

Umět číst, psát a počítat patří mezi základní dovednosti člověka. Samozřejmě existují jistá procenta obyvatelstva, která toto neumí, ale tato procenta jsou minoritní. Daleko horší je však situace v oblasti myšlení, kde lidé umějící číst a psát nedokáží myslet. Slepě papouškují pouze to,co napíší noviny nebo jim řeknou v televizi a bezmyšlenkovitě tyto informace vstřebávají, šíří je dále a dokonce jim i věří. Skutečnost, že tyto informace jsou mnohdy lživé, dezinformační, zavádějící, či pouze propagandistické prostě ignorují a neobtěžují se nad nimi pozastavit a to je jeden z hlavních důvodů takzvaně blbé situace v ČR, ale i v Evropě.

...Celý článek
Jsou Češi šmejd a odpad, který dluží, kam se podívá a nechce své dluhy platit??

Jsou Češi šmejd a odpad, který dluží, kam se podívá a nechce své dluhy platit??

Otázka vcelku jednoduchá – viďte. Jenže jak pro koho! Já osobně bych toto možná říci mohl, protože nemám ani korunu dluhů, ale neřeknu to. Ona totiž otázka dluhů občanů má poněkud širší kontext!! Nic na tom nezmění ani přihlouplý senátní návrh, že občanům, jenž neplatí své dluhy mají být zadrženy např. řidičské průkazy. Tohle skutečně mohl vymyslet jen debil a člověk absolutně pohrdající občany.

...Celý článek
Pár slov k demagogické propagandě a lžím, kterými krmí naše děti už učitelé na základních školách. Učitelé chtějí stále zvyšovat platy, ale za co??? Za to, že našim dětem vědomě lžou???

Pár slov k demagogické propagandě a lžím, kterými krmí naše děti už učitelé na základních školách. Učitelé chtějí stále zvyšovat platy, ale za co??? Za to, že našim dětem vědomě lžou???

Časy se mění a historii píší vítězové řekl kdosi vzdělaný. Je to pravdivé tvrzení, které ovšem v žádném případě nevylučuje lež a manipulaci s fakty. U nás v ČR jsme dá se říci už navyklí na stav, kdy lež a podvod se stává směrodatným prvkem společenského vývoje, kde ještě prodejnost takzvaných společenských elit značně umocňuje naši malost a ztrátu národní hrdosti.

...Celý článek
Trumpe, Trumpe-ty jeden kačere Donalde. Má slova z doby, když jsi kandidoval na prezidenta USA se potvrdila. Jsi jen loutkou mocných a kašpar.

Trumpe, Trumpe-ty jeden kačere Donalde. Má slova z doby, když jsi kandidoval na prezidenta USA se potvrdila. Jsi jen loutkou mocných a kašpar.

Není to tak dlouho a snad si ještě pamatujete, jak Donald Trump, coby ještě jen kandidát na prezidenta USA vykřikoval do světa, jak změní politiku USA, jak do tří týdnů ukončí válečný konflikt v Sýrii, či jak napraví pošramocené vztahy s Ruskem. Mnozí lidé byli plni euforie a nadějí z jeho slov, ale já varoval. Varoval jsem a vyzýval ke zdrženlivosti a tvrdil, že teprve po volbách a určitém času ve funkci prezidenta se teprve ukáže a ono se skutečně ukázalo.

...Celý článek
   Proč necháváme hajzly dělat z nás blbce??? To už jsme na tom skutečně tak špatně???

Proč necháváme hajzly dělat z nás blbce??? To už jsme na tom skutečně tak špatně???

Naše lidské představy o spravedlivém, čestném, lidském, morálním a smysluplném společenském systému se velmi různí a to je chyba. Není to ani tolik chyba normálních lidí, jako spíše chyba těch inteligentních, slušných a čestných lidí, kteří daleko více nahlas nedávají najevo své rozhořčení a zhnusení ze současného prohnilého společenského řádu. Přitom stačí málo-sjednotit se a vtisknout lidem nahlas hmatatelnou a smysluplnou ideu nutné změny společenského řádu s jednoduchým a snadno pochopitelným vysvětlením toho, že společenský řád současnosti, který je údajně postavený na demokracii není nic jiného, než zločin na lidech.

...Celý článek
Lidi neblbněte-my v Čechách máme potraviny špičkové úrovně a kvality. V demokracii není možné, abychom byli živeni odpadem!!

Lidi neblbněte-my v Čechách máme potraviny špičkové úrovně a kvality. V demokracii není možné, abychom byli živeni odpadem!!

Již v dávné minulosti jsem psal články s tématikou-kvalita potravin! Mnoho lidí mi nadávalo, že to, co jsem napsal, jsou lži, a že jsem blázen. Nyní, když konečně vyplouvá po částech pravda na povrch, tak se musím smát a to i přesto, že to dokazuje pravdivost mých starých článků. Na druhé straně však musím přiznat, že mi to moc velkou radost nedělá, a že tento problém má mnohem širší kontext, než jsme schopni si přiznat.

...Celý článek
Válečná vřava v Hamburku. Lidi do nich-berte je hlava nehlava.

Válečná vřava v Hamburku. Lidi do nich-berte je hlava nehlava.

Summit G 20 se stává stále více příležitostí k vyjádření nespokojenosti občanů k vnitropolitické situaci, k ekonomické tyranii a nehorázné mezinárodní politice. Je poněkud zvláštní, jak mainstream nazývá nespokojené občany. Buď to jsou fašisté nebo neonacisté, či pravicoví radikálové, levicoví radikálové nebo dokonce komunisté. Osobně bych ty lidi takto nepersonifikoval, neb myslím, že to takto zdaleka není. Jsou to prostě NASRANÍ OBČANÉ EVROPY.

...Celý článek
Proč tak ustrašeně paní Semelová?? Proč tak ideologicky prázdně?? Vy nechápete madam souvislosti??

Proč tak ustrašeně paní Semelová?? Proč tak ideologicky prázdně?? Vy nechápete madam souvislosti??

Obecně vzato jsem vaším příznivcem paní Marto, ale poněkud mne zarazil váš článek. Text uváděl, že dle vás se komunismus a demokracie nevylučují!!! Dále jsem četl, že jste pro změnu režimu. To bych v obecné rovině a na stranické diskusi pochopil, ale říci tato slova veřejně mi přijde slušně řečeno naivní. Nebudu a nechci vám prostřednictvím médií kázat morálku, ale myslím si, že by bylo vhodné, než podobná slova vypustíte do etéru se trošku hlouběji zabývat filozofií komunismu a demokracie v souvislostech a dějinném vývoji.

...Celý článek
Klausi-ty starej kašpare. Buď jsi senilní a nebo jsi haj.l jakého svět neviděl. Já ti nevěřím ani pozdravení!!!!

Klausi-ty starej kašpare. Buď jsi senilní a nebo jsi haj.l jakého svět neviděl. Já ti nevěřím ani pozdravení!!!!

Prý se dle Vaška máme připravit na vystoupení ČR z EU. Božičku no nekecéééjjj-to je mi obrtlik. Tato záležitost je samozřejmě věcí názoru a úhlu pohledu, ale nelze ji brát v potaz jako výkřik jednotlivce. Případné vystoupení ČR z EU musí být bráno z pohledu národního s důrazem na ekonomické a s tím spojené společenské dopady.

...Celý článek
Potvrdila se Zemanova pravda o Sobotkovi a ČSSD. Sobotko ty nejsi hoden ani toho, aby si stál v trusu mého koně.

Potvrdila se Zemanova pravda o Sobotkovi a ČSSD. Sobotko ty nejsi hoden ani toho, aby si stál v trusu mého koně.

Možná už jste zapomněli, ale prezident Zeman kdysi jasně deklaroval, že Sobotka je zbabělec a škodič ČSSD. Bylo to dávno před jakoukoliv vládní, či stranickou krizí. Nastal čas se Zemanovi alespoň omluvit a říci SORRY pane prezidente-měl jste pravdu-ten Sobotka je skutečně..........!!!!  Zeman to odhadl zcela přesně ať se vám to líbí nebo ne a není vůbec fér mu nadávat za něco, před čím nás varoval a někteří to nepochopili. Přiznejte si konečně vy tupci-a vím že to není lehké, že Zeman měl a má pravdu. Celá členská základna ČSSD je bohužel taky za vola.

...Celý článek
Stát se politikem a být jím??? Pro někoho snadná věc. Pro mě však ne-preferuji cestu býti státníkem.

Stát se politikem a být jím??? Pro někoho snadná věc. Pro mě však ne-preferuji cestu býti státníkem.

Je o mě všeobecně známo, že mě politika vskutku baví, avšak není pro mě v žádném případě záležitostí humoru, či nabývání hmotných statků. Je to paradox, ale peníze z politiky-to jde mimo mě a považuji to nestoudnost politiků a hloupost občanů, že takový stav umožňují a tolerují, přičemž většina dělnické třídy žije od výplaty k výplatě.

...Celý článek
Klasické prase je člověku užitečné. To se bohužel nedá říci o LIDOVCÍCH A DALŠÍCH KOLABORANTECH JAKO TOP, ČI STAN. Sieg heil kameraden. Abtretten Tsechische hunde.

Klasické prase je člověku užitečné. To se bohužel nedá říci o LIDOVCÍCH A DALŠÍCH KOLABORANTECH JAKO TOP, ČI STAN. Sieg heil kameraden. Abtretten Tsechische hunde.

Jak má být člověk hrdý na své politiky, když ti jej na každém kroku ponižují a zesměšňují?? Lze být hrdý na ty, kdož bez hnutí brvou plivají na ty, kdož své životy položili za osvobození Československa od fašismu??? Každá druhá rodina v naší zemi v tomto boji někoho ztratila. Na toto se Bělobrádku a Hermane-vy kolaboranti-nedá nikdy zapomenout.Partaje které tuto kurvárnu podporují patří postavit mimo zákon!!!!!

 

...Celý článek
  Potřebujete zvracet a nejde vám to??? Tak si prostudujte volební program TOP 09 a půjde vám to úplně samo.

Potřebujete zvracet a nejde vám to??? Tak si prostudujte volební program TOP 09 a půjde vám to úplně samo.

NEUHNEME!!!! S tímto sloganem vytáhla Topka do předvolebního boje. To by samo o sobě nebylo ještě tak zlé, ale ten, kdož se detailně seznámí s celým programem této politické strany a dá si to vše hezky dohromady, vzpomene si na období Nečasovy vlády a na chování Topky jako celku, tak má o poblití zcela jistě postaráno.

...Celý článek
Reinhardt Heidrich. Muž vysokého intelektu, uměleckého citu, odvahy, ale bohužel nelidské hovado. Zcela jistě by se spřátelil s našimi elitami typu Bělobrádka, Hermana.

Reinhardt Heidrich. Muž vysokého intelektu, uměleckého citu, odvahy, ale bohužel nelidské hovado. Zcela jistě by se spřátelil s našimi elitami typu Bělobrádka, Hermana.

Připomínáme si velké dny našeho národa, což je dozajista správné, ale nejsem si zcela jist, zda si vykládáme den atentátu na Říšského protektorátu správně. Je tento den velkým pro spáchaný atentát a nebo pro bezprecedentní utrpení Českého národa, kterým byl nucen si následně projít?? TISÍCE NEVINNÝCH LIDÍ TO ODNESLO ŽIVOTEM A TO VČETNĚ MALÝCH DĚTÍ.

...Celý článek
Řekni světu-lide Český, čím je pro tebe Česká koruna a co si myslíš o přijetí Eura. Já říkám nahlas-Euro nechci. Chce-li ho vláda, tak jedině na základě referenda!!!

Řekni světu-lide Český, čím je pro tebe Česká koruna a co si myslíš o přijetí Eura. Já říkám nahlas-Euro nechci. Chce-li ho vláda, tak jedině na základě referenda!!!

Jsem si vědom toho, že já sám asi mnoho nezmohu v případě přijímání Eura, ale tato otázka není vůbec o mě, ale o Českém národu jako celku a právě tento by se měl plnohodnotně k této klíčové otázce vyjádřit. Jediným legitimním vyjádřením národa v takto klíčové věci je jedině referendum. Zavedení Eura bez něho je zločinem na národu a zradou vlastních lidí.

...Celý článek
Čí zájmy hájíš Sobotko??? Koho chleba jíš Vojtěchu Filipe??? Komu jste lidovci ještě nevlezli do zadku???

Čí zájmy hájíš Sobotko??? Koho chleba jíš Vojtěchu Filipe??? Komu jste lidovci ještě nevlezli do zadku???

Skutečně hanebně se chovají naše politické strany a jejich představitelé. Mozek jim zatemňuje boj o moc a zcela rezignují na volební programy, na čest a poctivost a především na občany země. Má to však jedno jediné, ale zcela zásadní pozitivum a tím je fakt, že již dnes některé politické strany samy sebe označily za NEVOLITELNÉ.

...Celý článek
VLASTENECTVÍ A VLASTENECTVÍ

VLASTENECTVÍ A VLASTENECTVÍ

    Nedávno jsem jednomu dospívajícímu mladíkovi položil otázku, zda vůbec ví, co je to vlastenectví. A jeho odpověď mne vůbec, ale vůbec neudivila.Je to prý relikt (pozůstatek) komunismu u nás. Když jsem mu vysvětlil, že u nás žádný komunismus neexistoval, prstem si ukázal na hlavu, čímž zřejmě ukončil další debatu na toto téma.

...Celý článek