• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

  Andrew W.Saul: Vláda Šanghaje oficiálně doporučila vitamín C jako lék proti infekci koronavirem
Počet návštěv: 6100

Andrew W.Saul: Vláda Šanghaje oficiálně doporučila vitamín C jako lék proti infekci koronavirem

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Na počátku tohoto doporučení stálo toto prohlášení Druhé univerzitní nemocnice v Xián Jiaotongu z 3. března t.r.: Odpoledne 20, února t.r. se další naši pacienti uzdravili z těžkého koronavirového zápalu plic, když už předtím bylo osm stejně onemocnělých a posléze uzdravených pacientů odesláno z nemocnice do domácího ošetření. 

Těchto dobrých výsledků jsme dosáhli klinickou aplikací vysokých dávek vitamínu C. Věříme, že u pacientů postižených vážným naonatálním zápalem plic a pacientů kriticky nemocných by měla být léčba vitamínem C aplikována pokud možno okamžitě po jejich přijetí do nemocnice (časné podání vysokých dávek vitamínu C může mít silný protioxidační efekt, může snížit zánětlivou reakci a zlepšit endotheliální funkce)...Mnoho studií prokázalo, že podávání vitamínu C má na výsledek léčby nepominutelný vliv...
Nu a 3. března, jak už shora uvedeno, oznámila vláda Šanghaje, že léčbu koronaviru COVID-19 vysokými intravenózními dávkami vitamínu C oficiálně doporučuje. Doporučené denní dávky se dle vážnosti onemocnění pohybují od 50 do 200 miligramů vitamínu C na jeden kilogram váhy pacienta. Takže tyto denní dávky dospělé osobě činí přibližně 4000 až 16000 miligramu intravenózně podaného vitamínu C. Metoda intravenózního podávání vitamínu je důležitá, říká Dr. A.Yanagisava, protože tak je léčebný účinek při nejmenší desetkrát vyšší než při přijímání vitamínu ústy. Dr.Yanagisava je v Tokiu působícím prezidentem  japonské fakulty intravenózní therapie, který říká: Intravenózní podávání vitamínu C je bezpečné, efektivní a v širokém svém spektru antivirové.
Richard Z.Cheng M.D.Phd, čínsko-americký lékař úzce spolupracoval s lékařskými i vládními úřady na různých místech Číny. V současné době působí v Šanghaji, kde pokračuje ve svém úsílí prosadit léčbu koronaviru vysokými dávkami intarvenózně podávaného vitamínu C.
Jak Dr. Cheng, tak Dr. Yanagisava doporučují orálně podávaný vitamín C pro prevenci  proti infekci způsobené virem COVID-19.
Z webu Orthomolecural.org. přeložil Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.03.2020 18:50

To je sice hezké,ale v tolik potřebných banánech,jež za komoušů nebyly,zase příliš vitamínu C není.Někde se stala chyba.


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...