• Pondělí, 25. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Viola

O současných vlcích v rouše beránčím
Počet návštěv: 2217

O současných vlcích v rouše beránčím

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

Níže uvedený odkaz na článek s velmi aktuálním tématem je natolik závažný, že by si jej měl přečíst každý občan, kterému záleží na další existenci národa, na další existenci a pokračování svého rodu a hlavně pak na zdravých potomcích. Aby vůbec nějací byli. Tento text by každý zodpovědný občan měl bez otálení poslat dál, aby se co nejvíce spoluobčanů dozvědělo, co čeká generaci našich potomků, to je našich vnoučat a jejich dětí, budeme-li se nadále chovat jako tupé, důvěřivé ovce a připustíme, aby představitelé EU vnutili Evropanům dohodu TTIP, která mimo jiné nutí Evropským zemím dovoz a pěstování amerických, to je geneticky modifikovaných potravin, které se již postarají, aby se i našim vnoučatům a jejich dětem nedařilo přivést na svět své potomky, eventuálně se jim rodily děti s vážnými zdravotními defekty.

Geneticky upravené potraviny jsou jedním z alternativních zdrojů, kterými chtějí USA ovládnout svět, protože tyto potraviny budou prodávány a nakupovány lidmi v dobré víře, že naši američtí „přátelé“ velkoryse nabízejí lidem kvalitní zdroj obživy. Opak je pravdou, neboť lidé jako Bill Gates a další jasně říkají, že stav světové populace je neudržitelný a zcela otevřeně hovoří o způsobu opatření, které by se mělo přijmout, aby planeta zůstala přijatelně lidsky životaschopná.

Je však také nutné připomenout, že geneticky modifikované potraviny nejsou jediným způsobem, jak zredukovat „údajné“ přelidnění na naší planety. Jedním z mnoha další způsobů je zcela otevřená příprava USA (prostřednictvím NATO) na válku s Ruskem, které by si USA rády podmanily. Jednak z hlediska nerostného bohatství ale také, že přeživší obyvatelstvo by za použití chemicky upravených potravin dovedli k psychologické degeneraci, tedy demenci, až by z nich udělali tupé bezmozky. Takoví lidé by už nebyli nijak nebezpeční a sloužili by výhradně potřebám svých pánů. Možná vás překvapí, že tento plán pochází už z dob studené války a jeho autorem není nikdo jiný, než bývalý 33. prezident USA, H. S. Trumann.

Je takřka jisté, že výskyt koronaviru, alias Covid-19 v čínském Wu-chanu nebyl nahodilý, ale že byl ve městě cíleně „nasazen“. Kým, není těžké uhodnout. Ani v tomto případě zde ale nehrají žádné dobromyslné plány USA, ani žádné humánní ideály. Vlastností tohoto viru je, že poměrně snadno a rychle poškozuje zdraví lidí, zvláště starších, a vzhledem k tomu, že dosud neexistuje protilék, tak na něj lidé velmi často umírají. Je to další ze způsobů, jak podle Američanů eliminovat počet lidi na planetě. To, že byl první výskyt koronaviru zaznamenán v Číně, není vůbec náhoda, protože zde byl předpoklad, že to může významně ochromit ekonomiku Číny, která je největším konkurentem, ale také největším věřitelem USA. Nebo také, že koronavir může zasáhnout Evropu, jak se také stalo, která svým způsobem rovněž konkuruje USA a navíc neplní dohody o příspěvcích do struktur NATO. To všechno jsou nebo mohou být důvody, proč si myslet, že koronavirus není biologického, ale laboratorního původu, pocházejícího z USA.

Že se koronavirus „rozlezl“ takřka po celém světě, po Číně pak hlavně v Evropě (Itálie NSR, Španelsko aj.), s tím možná ti, kteří jej „nasadili“ ve Wu-chanu nepočítali. Nicméně asi nebudeme daleko od pravdy když budeme konstatovat, že ty, kteří s tímto svinstvem přišli, to nijak netrápí. Svůj účel to splnilo: možná neumřelo tolik lidí, jak si představovali či plánovali, na druhé straně to

ekonomicky vyspělým státům způsobilo významné ekonomické ztráty, což je pro ně také jistě pozitivní výsledek.

Z uvedeného vyplývá, že výše zmiňované nebezpečí s chemicky modifikovanými potravinami není jediné nebezpečí pro budoucnost našich potomků, resp. našeho národa. Je proto více než potřebné se tímto materiálem (v odkazu) zabývat, o těchto věcech mluvit a dělat vše, aby se jim nejen předcházelo, ale aby se úplně zakázaly. Jinak se může stát, že následky budou pro příští lidské generace fatální.

Zde zmíněný odkaz, který vypovídá o mnohém a co člověka určitě nepotěší: https://www.email.cz/web-office/WG_ors0vrnwDUXW-SxP70Uf8RMxoTLxu6zrt8Pr-shUoCABVnaLZGE_i0STb7l0wVvrpEOI/Bill_Gates_priznal.docx

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

26.03.2020 09:52

Je zvláštní, že koronavirus se vyskytl téměř okamžitě po celém světě. Přičítá se to cestovnímu ruchu. To může být v tomto případě fikce. Pokud by pustila do světa tento virus Čína, poškodila by tím vědomě svůj rozsáhlý obchod s celým světem. Čína, jako jediná země světa nemá vnitřní hospodářský dluh a vykazuje značné finanční přebytky. Jenom zadluženým USA půjčila 2 biliony dolarů a ve třech dalších bilionech se podílí v cenných papírech. Že by právě tato země měla zájem na šíření viru? Vzpomeňme na projev Trumpa. Ten silným hlasem chtěl přesvědčit svět, že neúnosně zadlužené USA budou vždy světovým předvojem, jemuž nesmí stát nic v cestě. Je pravda, že několik měsíců před tím, než koronavirus vstoupil na světovou scénu, nechali Američané zavřít laboratoře v nichž se uskutečňovaly pokusy s antraxem a jinými viry. Kdo jiný by měl zájem potopit úspěšnou Čínu, než právě ti, kterým hrozilo, že budou ve světovém hospodářském prvenství předstihnuti...? V USA se šíří tento zabiják velkou rychlostí, protože značná část jejich občanů nemá zdravotní pojištění pro jeho finanční nedostupnost. To je situace, která hrozí obrovským úderem této nemoci, která, pokud se vymkne zpod kontroly, je vysoce smrtící. Tvůrce stvořil Frankensteina. Čína jistě nemá zájem na tom, aby jí americké banky "díky nemoci" přestaly splácet dluhy. USA ale může a má zájem na tom, aby poškodily rychlý technologický a hospodářský pokrok Číny nejvyšší měrou. Jenom tak mohou ČLR odstavit od zemí a zdrojů kam své zboží prodávala a odkud vše potřebné nakupovala. Frankenstein byl tedy stvořen, aby Číně zabránil v hospodářském růstu a srazil ji do kolen. ...Další aspekt: Čína začala téměř okamžitě s pomocí (zásobení zdravotnickými testy a rouškami, respirátory). Z USA k nám žádný letecký most se těmito nepostradatelnými pomůckami nevede. Každý stát se musí v případě krize postarat především o své vlastní občany. Teprve potom exportuje zdravotnický materiál do jiných států. V případě Číny zřetelně vidíme ten chvat s jejich výrobou a distribucí, protože mrtvý zákazníl = žádný zákazník. Kdosi se nám pokouší pověsit bulíky na nos tvrzením, že tento virus má svůj původ v Číně. Pokud by tomu tak bylo, bylo by to srovnatelné s tím, že borec řítící se do cíle na první pozici protrhne cílovou pásku a poté, co je oslavován, spáchá sebevraždu. To zatím nikdo nikdy neudělal. Ale ti, kdo chtějí její prvenství zbrzdit jsou toho schopni. .....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Ladislav Matějka

Ladislav Matějka

24.03.2020 20:07

Promiňte pane Baťo - vcelku chápu vaši nenávist k USA, ale váš článek je výplod chorého mozku. Kdybych měl jen na vteřinu připustit tu blbost, že by mělo jít o úmysl - kdo má ze současné situace největší prospěch..? Čína nakazila celý svět, de facto se jí podařilo dostat Západ tam, kam potřebovala, teď na tom vydělává neskutečné peníze (ačkoliv před měsícem tam evropské země posílaly humanitární pomoc zcela zdarma) a podle vás je původcem Amerika..? Sorry, ale jste trošku magor..


 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.03.2020 19:26

Je možné,že se stane to,co je v článku psáno.Stejně je možné,že se plán nezdaří a bude se muset vymyslet něco jiného.Jen mi nikdo nedokázal vysvětlit,čím mne může kulturně obohatit člověk,který umí postavit dnes chatrč z větví a nadělat spoustu dětí,kteří mu umírají hlady.Měli bychom je naučit pracovat,ale to je nereálné.Stačí se podívat na jedno etnikum,které i ty malé pracovní návyky z komunistické doby ztratilo a to žije v Evropě už několik staletí.Jakým obohacením budou černoši,kteří žádné pracovní návyky nemají?


 
QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany (ODS)

 Nebezpečný směr Občanské demokratické strany?  Proč ODS podporuje nedemokratické názory některých svých členů (např. komunálního politika Pavla Novotného)?  Co sleduje opakovaným vybízením „zabití, šibenicí“ politických oponentů, občanů, ústavních činitelů?  Chce ODS ve volbách strhnout na svoji stranu extremistické voliče?  Jaké cíle chce s extremisty dosáhnout?  Pozastavit nebo zrušit činnost ODS? Ať rozhodnou soudy! 

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...