• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

Dopis senátorovi Miloši Vystrčilovi.
Počet návštěv: 20464

Dopis senátorovi Miloši Vystrčilovi.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Dobrý den, pane Vystrčile. Neoslovuji Vás přídavným jménem vážený, neboť si Vás nevážím a neoslovuji Vás předsedo Senátu, neboť Senát Parlamentu ČR považuji za zbytečný a parazitující byť ústavní orgán, a tím pádem jsou nepotřební i jeho předseda a další funkcionáři.

Píšu tento dopis proto, že jsem se dočetl v médiích, že na přelomu srpna a září pojedete na Tchaj-wan na oficiální státní návštěvu.

Pojede tam přesto, že tato cesta není v souladu se zájmy České republiky a tím pádem i se směřováním české zahraniční politiky.

Pojedete tam přesto, že prezident republiky si to nepřeje.

Pojedete tam přesto, že i Petříček – Půlpoche vyjádřil určité rozpaky a soukromě by Vám tu cestu zřejmě nedoporučil.

Pojedete tam přesto, jak sám přiznáváte, že to poškodí obraz České republiky v zahraničí a v prvé řadě v Číně, a přesto, že to poškodí české podnikatele a obchodní vztahy právě s Čínou.

Pokud tu cestu uskutečníte, postavíte se po bok jinému „velikánu“ české zahraniční politiky, který svého času diplomaticky uznal mafiánský stát Kosovo, aniž k tomu měl pověření vlády a aniž bral ohled na důsledky, které to přinese...stejně jako Vy dnes.

Pokud tu cestu uskutečníte, postavíte se na roveň trojice politických komiků z pražské komunální politiky, kteří svými "výkony" také zanechali nepřehlédnutelnou stopu na pověsti České republiky ve světě.

Pokud nemáte rád Čínu, je to Vaše věc. Klidně se zbavte všech jejích výrobků a zůstaňte nahý v prázdném bytě. Ale NENUŤTE k tomu svou provokativní cestou 10 milionů svéprávných českých občanů!


Je to z Vaší strany hloupost, kapric prezidentu navzdory nebo záměrně poškozujete zájmy a pověst své vlasti v zájmu někoho za oponou?


Pokud se opravdu považujete za ústavního činitele, kerý má zastupovat a hájit svou zemi, tak přece není možné v této funkci vystupovat opačně. Uvědomujete si to vůbec?


Tato země není Vaše. Je českého (a moravského a slezkého) lidu. Je vlastí VŠECH občanů, kteří zde žijí. Vy nemáte právo JE poškozovat.Vy jste jejich zvoleným zástupcem a jste povinnen jednat v JEJICH zájmu! V žádném jiném a už vůbec ne ve Vašem soukromém, dělat ramena a honit si triko na účet voličů.


Takže pane Vystrčile, rychle se vzpamatujte, dejte si ledovou sprchu a až trochu pookřejete, složte svou rádoby funkci i mandát a zmizte někam daleko a hluboko do ústraní, kde o Vás už nikdo neuslyší. Protože takové „politiky“ jako jste Vy a desítky Vám podobných, my, slušní, pracovití a normálně myslící občané v čele státu nechceme a trpět nebudeme. Na podzim v senátních volbám vám to dokážeme.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

14.06.2020 08:32

Co se týče Vystrčila, na něco jsme zapomněli. A to na jeho cestu s několika senátory do Peru. Samozřejmě, že na státní útraty. Daňové poplatníky stálo toto povyražení přes milion korun. Navštívili Machu Picchu. To se Vystrčilovi líbilo! Poté, co se dozvěděl, že daňové poplatníky stála jeho cesta nemálo peněz se zařekl, že již nikdy v životě nikam nepoletí. Jeho výkřik byl doplněn kategorickým imperativem - NIKDY! .....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.06.2020 20:28

Vystrčil tam jede na rozkat z Washingtonu a tím je,z jeho pohledu,tím samostatným a suverénním představitelem státu.USA zaměnilo své nepřítele.Místo Ruska je to dnes Čína a proto pejsek musí panáčkovat na rozkaz svého páníčka.Není třeba v tom hledat něco navíc!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

10.06.2020 09:51

Hrachu na zeď házení. ....Kdo nikdy nic nevyrobil, nemusí se starat o prodej zboží. To se jaksi děje za jeho lhostejnými zády. Když už tedy lidé vyrábějí zboží na prodej, proč by měl jeho odbyt skončit v Rusku nebo Číně...? A co hůř! Obě tyto země k nám drze dovážejí své zboží. A tomu se musí učinit přítrž! To by tak hrálo, abychom obchodovali s celým světem! Pane Bradávko, že se nestydíte, když si myslíte, že do světa vzájemně výhodného obchodu lze zařadit tyto dvě velmoci! Pan Vystrčil nemá zapotřebí s námi jakkoliv diskutovat. Poletí na Thaiwan, a basta! Ne každý blbec je uvědomělý blbec. Řada lidí přijde o práci, protože svět se nám scvrkne na nám přátelské státy, které si od nás nic moc nekupují, ale využívají nás jako levnou pracovní sílu. V případě gigantů, jako je Vystrčil nehraje roli rasová nenávist. Jen by bylo nejlepší, kdyby obě velmoci byly co nejdříve srovnány se zemí. .....Mějte se hezky.


 
Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

V poslední době sílí v řadě unijních zemí kritika Evropské unie převážně proto, jak přistoupila k řešení koronavirové pandemie, když tento problém z počátku vůbec neřešila, ba naopak kritizovala některé země za uzavření svých hranic.

 

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....