• Středa, 02. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Blanka

Je Soukup vychýlený depresí z pádu Barrandova, nebo je to nyní už jeho skutečná tvář?
Počet návštěv: 14183

Je Soukup vychýlený depresí z pádu Barrandova, nebo je to nyní už jeho skutečná tvář?

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Nejhorší, co se mohlo stát: na podkladě šílených Soukupů je obava, že v okamžiku pádné kritiky rozpočtu, Schillerové a zadlužení to bude smeteno úslovím o zhulených Pirátech a nenávistné opozici zvané demoblok v čele s Němcovou. A racionální diskuze mizí.  

To, co předvádí Soukup, který každého hosta opravuje a vykládá mu, co si má myslet nemá naprosto nic společného s mediálním seriozním prostředím. Ještě na konci minulého roku to samé vyčítal Václavu Moravcovi, když chtěl znát jeho plat. Dnes ve všech pořadech nadává Babišovi, že mu vypnul celý svět, chudáčkovi.

Nenávist k prezidentu Zemanovi, premiéru Babišovi, k Číně, k Rusku...

 Také přemýšlíte, proč Soukup najednou miluje Evropskou unii, zastává se práskačů Pirátů, srdnatě brání europoslankyni Moniku Hohlmeier, která se navážet do Babiše a České republiky smí, ale Babiš a Česká republika má sklopit uši a být ticho neb je žena, a zaútočí na každého, kdo brání češství? Hohlmeier je z pohledu evropské politiky naprostá extratřída. Taková je pravda, tvrdí najednou vytřeštěně Soukup. Kdy se stal ten zázrak?

Soukup a Moravec - v čem se nyní liší?

Premiér by se měl chovat jako premiér. Ne jako buran, pláče Soukup. Zajímavé. I Václav Moravec o Xaverovi Veselém v okamžiku kritiky České televize hlásá, že se chová jako buran. Jsme společnost vzestupu buranů. Lidé jako Xaver Veselý jsou symbolem doby, říká Václav Moravec. Takže dokonce my, kteří kritizujeme Českou televizi nic nechápeme, neb jsme burani. Soukup už Českou televizi nekritizuje. On totiž není buran jako Babiš. Nebo jako my.

Je už totálně Soukup bankrot a užívá si mstou poslední minuty slávy, je snad zuřivostí šílený nebo čeká, že se mu za to Brusel odmění a něco mu odsype?

Těžko říct, ale je to ubohé.

Jak potom máme kritizovat šílený půlbilionový dluh, když se následně zdá, že patříme k nenávistné opozici a k nenávistnému Soukupovi a nikoliv, že chceme znát výdaje, které zadluží naše děti - budoucí generaci?

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Milan Kubeša

Milan Kubeša

01.07.2020 07:32

Pana Soukupa, ani jeho pořady odmítám poslouchat. Snad jen koupené filmy a soudní komediální příběhy se dají poslouchat. Je ho vlastní výtvory jsou odporné a hosté, kteří jeho pozvání přijmou, jsou pomatení.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

28.06.2020 08:13

Prostě ho zlomili. Najednou má i reklamy velkých nadnárodních firem. Třeba - německá kvalita ... chtělo by se dodat pro český trh. Patří mu dík, že vydržel tak dlouho.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.06.2020 19:44

Kam vítr,tam plášť.To je Soukup.


 
Francie je pod útokem muslimských imigrantů

Francie je pod útokem muslimských imigrantů

Již nyní je pode mého evidentní, že Francie je napadena islámem a je pod útokem muslimských imigrantů. Jen necelá polovina Francouzů v novém průzkumu agentury Ifop po vraždě učitele Samuela Patyho muslimským azylantem věří sluníčkářskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi, že zatočí s terorismem tak, jak slibuje. Celých 87 procent oslovených se obává, že jsou sekulární základy republiky v nebezpečí. A téměř osm desetin oslovených míní, že radikální islamismus vyhlásil Francii válku. Situace ve Francii je možná ale už tak daleko, že s nenávistný islámem nebude moci už nic dělat…

Poslední domácí zprávy

Takže lapidárně

Takže lapidárně

Andrej Babiš skvělým způsoben rozložil politickou scénu. Jeho slevu na dani příjmu ocení 4,2 miliónů zaměstnanců, i tí, kteří na tom budou...