• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

Lídr černošských protestujících pohrozil „vypálením USA“!
Počet návštěv: 684

Lídr černošských protestujících pohrozil „vypálením USA“!

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Příznivci Black Lives Matter „vypálí systém a nahradí ho“, pokud americké úřady nesplní jejich požadavky, řekl Fox News Hawk Newsom, lídr pobočky organizace v New Yorku.

Podle aktivisty je americký systém, počínaje válkou za nezávislost, založen na násilí. Potvrdil tak, že podporuje násilné metody boje.

„USA se veměšují do režimů a podkopávají je, nahrazují jejich vůdce těmi, které mají rádi. Takže obviňování nás z násilí vůči některému Američanovi je extrémně pokrytecké," řekl Newsom.

Poznamenal, že násilí neomlouvá, ale považuje to za jedinou účinnou metodu boje. Newsom uvedl události šedesátých let jako příklad, kdy černoši dokázali dosáhnout svých cílů.

„Pokud nám tato země nedá to, co chceme, spálíme tento systém a nahradíme ho. Jasné? Mohu to říci obrazně i doslovně. To je otázka interpretace,“ řekl aktivista.

Hostitelka ho požádala, aby vyhodnotil postavení Martina Luthera Kinga, ml., který se postavil proti jakýmkoli rasovým heslům a vyzval ke sjednocení v lásce k Bohu. V reakci na to Newsom nazval Ježíše Krista „nejslavnějším černým radikálním revolucionářem“, který byl zabit, jako další „černí aktivisté“. „Vláda nás zabíjí,“ zdůraznil.
„Chci osvobodit černé a černou suverenitu jakýmkoliv způsobem," dodal Newsom.

Po smrti Afroameričana George Floyda v Minneapolisu rukou policie prošla americkými městy vlna protestů a nepokojů. Lidé se vydali do ulic a požadovali ukončení policejní brutality, stejně jako skandovali antirasistická hesla. Některé protesty jsou doprovázeny rabováním a jsou bořeny některé historické památníky. V americkém Kongresu přijali pod tlakem zákon o reformě policie.

zdroj: prvnizpravy.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.06.2020 16:46

Černý rasismus vůči bílým se neřeší.To je důvod,proč stále více lidí je proti přítomnosti černochů a v neposlední řadě i Romů.Černoši veřejně vyhlašují válku bílým,bez nichž se nedokáží obejít.Stačí se podívat na Afriku a ekonomiku pod řízením černochů.Jediné,co černoši dovedou je dělat děti a pak natahovat ruku pro pomoc a ještě dovedou válčit.Proto do Evropy přišli v první řadě mladí,dobře živení muži,kteří své ženy a děti nechali na pospas válce.Pokud tam vůbec nějaká je a není to výmysl CNN a dalších pravdomluvných.Dostanou se k jaderným zbraním,kterých mají v USA nadbytek a pak svět uvidí.Potom už nebude kdo a ani co vidět.K takovým koncům vede "korektnost" zdegenerovaného západu.Socialismus z východu jsme zahnali a tentýž socialismus ze západu naši politici vítají!


 
Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

V poslední době sílí v řadě unijních zemí kritika Evropské unie převážně proto, jak přistoupila k řešení koronavirové pandemie, když tento problém z počátku vůbec neřešila, ba naopak kritizovala některé země za uzavření svých hranic.

 

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....