• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

První nákladní vlaky projedou po Krymském mostu 30. června
Počet návštěv: 302

První nákladní vlaky projedou po Krymském mostu 30. června

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Informační středisko "Krymský most" oznámilo, že nákladní železniční doprava po Krymském mostu bude zahájena 30. června. "30. června si po mostu pojedou vstříc dvě nákladní soupravy - z pevniny a z poloostrova.

Přejedou Kerčský průliv a zahájí nákladní železniční dopravu", uvádí TASS sdělení informačního střediska.

Bylo řečeno, že po první trati ze strany poloostrova odjede vlak s produkcí místních podniků, včetně kalcinované sody a vápence, po druhé trati z opačného směru souprava, sestavená zejména z cisteren s benzínem, z vagónů s hnojivy, obilím, cementem, z plošin s kolejnicemi.

Podle vyjádření generálního ředitele společnosti, která je generálním dodavatelem "SGM-Most", Alexandra Ostrovského je most připraven k narůstání železničního provozu.

Dříve bylo oznámeno, že turisté již zakoupili více než 40 tisíc jízdenek na letní vlaky na Krym.

zdroj:prvnirepublika.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.06.2020 20:05

Pracují tam poněkud rychleji,než u nás.Jsou snad naši odpovědní pracovníci horší,než ruští?O tom si dovoluji pochybovat.Kdo v Rusku něco zkazí,postihne ho trest.V ČR za škodu v řádu miliard buď trest není,v tom druhém případě snížení platu na tři měsíce o 10%.Není osobní zodpovědnost,nejsou kvalitativní výsledky.A na to doplácí celý národ.


 
Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

V poslední době sílí v řadě unijních zemí kritika Evropské unie převážně proto, jak přistoupila k řešení koronavirové pandemie, když tento problém z počátku vůbec neřešila, ba naopak kritizovala některé země za uzavření svých hranic.

 

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....