• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

„Klekneme na ně“ - ´NDrangheta
Počet návštěv: 415

„Klekneme na ně“ - ´NDrangheta

Alena  Vitásková Článek od Alena Vitásková

 „Klekneme na ně“  Šikanózní zajišťovací příkazy  Předem připravené likvidace daňových subjektů  Dej úplatek, nebo DPH nikdy neuvidíš

Znovu se veřejnost dovídá o praktikách státní správy, která z doposud nezjištěných důvodů ničí podnikatelé v různých oblastech podnikání. Generální finanční ředitelství, správci daní, finanční úřady, celní správa, PČR a k tomu posedlí státní zástupci. U zvlášť vybraných subjektů, nebo lépe řečeno osob zasáhne i BIS, NCOZ a další státní instituce oprávněné kontrolovat, vydávat restrikce, bezdůvodně obestavovat majetky, bankovní účty, nebo bankovní účty z neznámých důvodů rušit a tím ohrozit podnikání, nebo danému subjektu podnikání úplně znemožnit.


Šikanu ze strany státu zažilo v uplynulých létech i v současnosti mnoho podnikatelů,živnostníků, občanů a jejich rodin. Čím se provinili, že zazněl příkaz: „Klekneme na ně!“ Každopádně se nejedná o běžné kontrolní mechanizmy, které jsou potřebné. Je to státní správa, kdo ve skutečnosti řídí tyto příkazy proti vlastnímu podnikatelskému spektru, vlastním občanům? Nebo v našem státě operuje přímo
´NDrangheta – nejobávanější italská mafie, která se takto zbavuje konkurence? Anebo se jedná o praktiky této mafie v rukou všemohoucí státní správy? Pak je náš stát horší, než v celém světě obávaná italská mafie ˇNDrangheta, protože ta svým lidem neubližuje, ta je chrání.


Institut Aleny Vitáskové z.s. (IAV) dostává řadu informací ze strany nejen občanů poškozených státem, ale v poslední době je to řada firem, která byla úmyslně státem likvidována, poškozena. U soudu již své spory vyhráli, nebo zdlouhavě vyhrávají. 

Nyní se někteří (pokud jim zbyly peníze a síla) soudí o náhradu škody, kterou jim stát způsobil. Nezřídka se totiž stává, že když nevyšly „zajišťovací příkazy“, tak „tě budeme stíhat trestně.“
Jak taková informace od podnikatelů, kteří jsou státem likvidováni za pomocí mafiánských metod, vypadá:
„…..Z důvodu tlaku na naši společnost, ze strany správce daně FÚ Olomouc, PČR, posedlého státního zastupitelství VSZ Olomouc a nakonec insolvenční mafie, kdysi pohledávku na nás od ……banky koupí starý důchodce Ing. V.P. (s bohatou tr. minulostí) a to přes nastrčenou firmu W. spol. s.r.o., kterou nedávno ještě vlastnil C.L. P. z italské mafiánské organizace ´NDrangheta…..“,


Velmi krátký úryvek z mnoha příběhů podnikatelů, likvidovaných státem za pomocí mafiánských metod má obdobný scénář. To, že se v některých objevují přímo osoby spojené s mafií a s možným napojením na stát, nelze vyloučit. Průběh akce „Klekneme na ně“, jen mafiánské metody potvrzuje.


Šikanózních zajišťovacích příkazů, které podnikatelům, jejich rodinám, blízkým, firmám, zaměstnancům, spolupracovníkům během několika minut zničí celý život, je řada a mnoho firem se na IAV již obrátilo.


Nedůvodným zajišťovacím příkazem, „Klekneme na ně“ byly zničeny výsledky mnohaleté tvrdé práce při budování firmy (mnohdy i s více než třicetiletou tradicí).
Byly zničeny osobní životy, rodiny, vše a to ve velké míře poctivě pracujícím lidem. Tito lidé jsou odhodláni se bránit. Ztratili vše, ale neztratili odhodlání bojovat za vymahatelnost práva a spravedlnosti.


Žádáme ministryni spravedlnosti Marii Benešovou, aby se situací ve státě vážně zabývala a naše podněty řádně šetřila a sjednávala nápravu. Doposud je v těchto záležitostech nečinná. Pokud ministryně financí Alena Schillerová podporuje praktiky ´NDragneta a akci „Klekneme na ně“ plně podpořila, je to již věcí Andreje Babiše, jakou roli vláda vlastně plní a komu ku prospěchu.


Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV
Signatářka a mluvčí Manifestu IAV
Hlučín, dne 28. 6. 2020

Alena Vitásková
Nositelka státního vyznamenání prezidenta republiky za zásluhy o stát

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

29.06.2020 11:40

Vážená paní Alenko, je patrno, že jdete do rizika. Pokud chcete sloužit jako "vábnička" kriminálních živlů, je třeba postupovat ze zajištěné obrany. Měla byste se obklopit těmi policisty a právníky, kteří při své náročné práci narazili na podvody kmotrovské chobotnice. Jakmile měli na stolech potřebné důkazy k zadržení a obžalování kmotrů, byli náhle "odejiti" a jejich útvary podlehly náhlým změnám, kdy nezůstal kámen na kameni. Měl jsem kamaráda, zkušeného kriminalistu, majora Miroslava Müllera. Žel Bohu, před několika lety zemřel. Uvedl sem jeho skutečné jméno, protože veškerá jeho činnost, včetně jeho případů, byly ukončeny. Mnohokrát mi opakoval, že vyšetřování kriminálních činů současné garnitury je obtížné, až nemožné. Odešel proto do předčasného důchodu. Jeho podněty jsem několikrát použil, když jsem psal v reakci na Vaše zjištění a podněty. Proto jsem ho jmenoval. Byl součástí mordparty. Vyšetřoval závažné trestné činy, zločiny. I když jsme byli spolu na pivu, nezbavil se svých policejních manýrů. Neustále se na něco ptal, opravoval mě a hlavně mu záleželo na pravdě. Nesnášel lež. Měl jí za svůj profesní život plné zuby. Smál se, když jsem mu říkal, že si svou práci nosí i do hospody. V chatové kolonii patřící na území Prahy měl volnou chatku. Na té jsem v letních měsících pobýval. Rád na něho vzpomínám, budiž čest jeho památce! ....To, co jsem Vám v předešlých vstupech sděloval, bylo z velké části jeho zásluhou. Bez jeho informací bych celou řadu skutečností nevěděl. Takže pracujte ze zajištěné obrany a obklopte se těmi policisty, kteří na svou houževnatost a směřování k jistému cíli profesně doplatili. Takoví muži mají své srdce na pravém místě. Zkrátka, policajti srdcem a duší. Ti jsou nenahraditelní a nepostradatelní pro práci, na níž je "zaúkolujete". Budou se sice tvářit, jako když žvýkají citronovou kůru, ale přijdou připraveni s určitou vizí. Rozehrála jste vysokou hru. Jejím důsledkem by měla být kultivace našeho (politického) prostředí. Bez vkladu profíků, schopných policistů, byť postavených mimo službu, se s tím nehne ani o píď. .....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.06.2020 20:19

Co si lidé vycinkali a později zvoli za své zástupce,to tam mají.Nakonec vláda postupuje ve stopách vlád předchozích.Pro socany je živnostník dokonce nepřítel a veřejně vyhlásili válku OSVČ.Střední třída je nežádoucí.


 
Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

Podporujeme Viktora Orbána v kritice Evropské unie

V poslední době sílí v řadě unijních zemí kritika Evropské unie převážně proto, jak přistoupila k řešení koronavirové pandemie, když tento problém z počátku vůbec neřešila, ba naopak kritizovala některé země za uzavření svých hranic.

 

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....