• Sobota, 19. září 2020
 • Svátek má Rukojmí Zita

                 P.C.Roberts: Americká barevná revoluce
Počet návštěv: 400

P.C.Roberts: Americká barevná revoluce

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Nasbíral jsem už dost důkazů o tom, že vojenskobezpečnostní komplex s využtím médií a Demokratů zamýšlí proměnit listopadové volby na barevnou revoluci. CIA je v organizování barevných revolucí velezkušená a v řadě zemí, jejichž vlády nebyly CIA po chuti, je už s úspěchem odvedla. Jak už jsme se z denunciací dřívějšího ředitele CIA Brennana na prezidenta Trumpa dozvěděli, ani Trump CIA nevyhovuje, a z jejího hlediska se prakticky v ničem neliší od Hugo Chavese, Nicolase Madura , Charlese de Gaulla, Evo Moralese Viktora Janukovyče a dalších. Russiagate byl puč, který se nepovedl, stejně tak, jako se nepovedl následující impeachgate. 

A v očekávání Trumpova znovuzvolení Trumpa prezidentem, které byTrumpovi umožnilo udeřit proti zrádcům větší silou než dosud, se Hluboký stát rozhodl odtrhnout ho od moci barevnou revolucí.
Důkazů o ní přinášejí média CNN. MSNBC, New York Times, NPR, Washington Post a početné internetové weby, skrze něž  Hluboký stát své poslání uskutečňuje, nespočetné množství. A všechna se shodují v tom, že Trump po své porážce v listopadových volbách buď odmítne Oválnou pracovnu Bílého domu opustit, nebo ukradne volby a bude tedy muset být z obou těchto důvodů z úřadu vyhnán.
Od čtenářů v Británii a Evropě přichází řada mailů, oznamujících, že jak britská tak evropská média už teď dělají vše pro to, aby barevná revoluce proti Trumpovi byla jejich čtenáři a posluchači s pochopením přijata. Za hotovou věc se zde vydává to, že Trump nemůže své znovuzvolení vyhrát, protože je Putinův agent, zneužívá pravomoc svého úřadu, reprezentuje rasistické ubožáky (deplorables), je na ženské (někam jim sahá), je zodpovědný za to, že v USA se Covidem nakazilo či zemřelo nejvíc lidí na světě, nepodporuje NATO, je outsider, není členem establishmentu a není prostě takový, jako jsme my. Má oranžové vlasy a oranžová barva je považovaná za barvu lidí nižší třídy.
Scénáře, které je k uskutečnění barevné revoluce a k vyhnání Trumpa z úřadu třeba naplnit, jsou dle amerických, britských a evropských médií tyto:
a) Trump prohraje bolby, odmítne opustit úřad a musí být z něj vypuzen, nebo je s demokracií konec.
b) Trump vyhraje volby s využitím podvodu a musí být z úřadu vypuzen, jinak je s demokracií konec.
Takže: Trump může volby jedině prohrát, nebo je ukrást. Jiná možnost je předem vyloučena.
V momentu, kdy bude vyhlášeno Trumpovo volební vítězství, budou do ulic amerických měst vypuštěny už z dřívějších nepokojů vytrénované bandy Antify a hnutí Na životech černých záleží (BLM). Načež média lidem vysvětlí, že násilí je tentokrát k osvobození od tyrana skutečně zapotřebí.
Trump, izolován ve své vlastní vládě, která nedokázala vznést obžaloby proti Obamovu režimu, bude odříznut od twitteru, facebooku a od všech tištěných a televizních médií, a svět uslyší, že Trump volby prohrál a musí jít, nebo volby vyhrál podvodem a musí jít. A izolovaný Trump nebude mít možnost tyto lži vyvrátit.
Slabomyslní a vůle zbavení republikáni se zhroutí. Nejsou to lidé schopní boje..Věří totiž tomu, že znevažovat vojenskobezpečnostní komplex je nevlastenecké. Takže budou jen sedět a zírat.
CIA, Národní nadace pro demokracii, Rádio svoboda a další instituce využily až dosud barevné revoluce proti všem, kteří se postavili do cesty amerického národně bezpečnostního státu. A přežil jen Maduro. Zatím.
Tajná služba spolupracovala s CIA a Spojenými náčelníky štábů při zavraždění prezidenta Kennedyho. A co učiní znovuzvolený prezident Trump, až tato tajná služba odmítne zahnat Antifu a BLM, až tyto prolomí bezpečnostní mechanizmy Bílého domu? Není totiž žádná pochybnost o tom, že CIA do tajné služby už dávno vrostla. Jak jinak by mohl být prezident Kennedy zavražděn?
Americká demokracie stojí na hraně svého trvalého konce a média jsou připravena označit tento konec za úspěšné svržení tyrana.
Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.09.2020 19:52

Klasický americký způsob řešení problémů.Nic než násilí neznají a jejich hra na demokracii se blíží ke konci.Primitivové,podporovaní primitivy z jiných zemí.Konec asi nebude mírový.


 
     Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Elitní lékaři Pavel Pafko (80) a Jan Pirk (72). 


"Proč někdo například neřekne, že jsme otestovali pozitivně 1100 lidí, z nichž jen dva, tři nebo pět museli vyhledat nemocniční ošetření? Proč někdo neřekne, že u většiny lidí je to úplně bezpříznakové? Je to přesně tak, jak jsem říkal," konstatuje profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEMu. "O opatřeních rozhodují doktoři, kteří „v životě neviděli pacienta. To jsou lékaři z laboratoří, lékaři z výzkumů, lékaři z hygienických stanic."

CO2 – démon nebo spasitel?

CO2 – démon nebo spasitel?

O kysličníku uhličitém toho bylo napsáno tolik, že to nikdo nespočítá. Svým způsobem se stal fenoménem a ikonou naší doby. Nebylo tomu tak ale vždy. CO2 se stal jedním z témat, kterým nás korporátně-oligarchický světový systém začal krmit v rámci odvádění pozornosti od reálného stavu světa, někdy na počátku 90. let minulého století. Předtím to byla lidská práva, dnes je to LGBT, povinné očkování proti koronaviru a řada dalších témat. CO2 však zůstává – New Green Deal je toho důkazem. Plně to zapadá do konceptu politizace jakéhokoliv tématu – vědy nevyjímaje – pokud se to světovým elitám hodí jako prostředek pro dosažení jejich cílů.

 

Poslední domácí zprávy

Otevřený dopis

Otevřený dopis

Praha dne 13. 9. 2020 Č.j. 24/2020/9

Vážený pane premiére, vážený pane předsedo Poslanecké sněmovny, vážený pane předsedo Senátu,...