• Sobota, 19. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Zita

Pákistánec pobodal Němce, aby se vyhnul deportaci
Počet návštěv: 542

Pákistánec pobodal Němce, aby se vyhnul deportaci

Jitka Moody Článek od Jitka Moody

Před několika dny, ráno 9. 9. 20 v německém Cottbusu napadl 29letý Abdulsalam R. z Pákistánu 19letého Němce Ralfa P a pobodal ho. Důvodem bylo, že Pákistánského odmítnutého žadatele o azyl měli brzy deportovat a on měl za to, že když někoho náhodně zraní či zabije, z Německa nebude moci být deportován.  

Velmi cynické a přesně to dokládá vztah muslimských migrantů ze Středního Východu a z Afriky k životu, obzvláště k životu bílého Evropana. Nějak se to liší od těch „milých, klidných, vděčných“, které nám představovaly když se obří vlna migrantů jako kobylky hnaly před 5 lety evropskou krajinou.

Pákistánský násilník v tramvaji bez předchozí hádky nebo komunikace přistoupil s kuchyňským nožem k Ralfovi a bodl ho do zad. Podle svědků šlo o muže tmavé pleti s černým turbanem a nožem v ruce. Během útoku se smál a po něm utekl. Oběť měla velké štěstí, že přežila. Podařilo se mu doplazit k řidiči a ten zavolal záchranku. Jeho život visel na nitce. Naštěstí pro něj doktoři v nemocnici mu zachránili život okamžitou operací.

Hajzlíka poznali podle záznamu z kamer a jak už to tak chodí, byl policii známý, měl už dřív na krku úmyslné nebezpečné zranění, výhružky a vloupání. Policie ho chytila jen několik hodin po útoku, došla si pro něj k němu domů.

Motiv pachatele všechny šokoval. Pokusil se spáchat vraždu na náhodném kolemjdoucím čistě aby úřady musely oddálit deportaci a on si tak prodloužil pobyt v Německu.

Tento případ vypovídá o zoufalé naivitě německé vlády a politiků, ale také levicových médií, jichž je většina a tzv. liberálních demokratů, kteří neomezenou masovou migraci dlouhodobě podporují. Už od samého začátku bouřlivě hlásali, že sice nechají do země vstoupit kohokoli, ale kdo nedostane azyl „bude se muset vrátit domů“.

No a ono s tím návratem domů to – překvapivě – zadrhává.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.09.2020 19:48

Už někdy někdo slyšel,aby nepřátelé Evropy splnili něco,co slíbili?Führerin Merkel vykřikovala "my to zvládneme"!Jen zapomněla,jak už je u Němců zvykem,dodat i ten konec.Však si je i ostatní vezmou k sobě.Je velice zajímavé,že tzv.záchranáři je nevozí rovnou do Německa.Dovezou je do Italie,na Maltu,do Španělska a dalších destinací,jen do Německa se jim nechce.Němci opět žijí na úkor ostatních,jak jsou po staletí zvyklí.Jenom se jim to ne pokaždé podařilo.Tak to zkouší jinou cestou přes EU.


 
Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a současnému boji s koronavirem,

          Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Elitní lékaři Pavel Pafko (80) a Jan Pirk (72). 


"Proč někdo například neřekne, že jsme otestovali pozitivně 1100 lidí, z nichž jen dva, tři nebo pět museli vyhledat nemocniční ošetření? Proč někdo neřekne, že u většiny lidí je to úplně bezpříznakové? Je to přesně tak, jak jsem říkal," konstatuje profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEMu. "O opatřeních rozhodují doktoři, kteří „v životě neviděli pacienta. To jsou lékaři z laboratoří, lékaři z výzkumů, lékaři z hygienických stanic."

CO2 – démon nebo spasitel?

CO2 – démon nebo spasitel?

O kysličníku uhličitém toho bylo napsáno tolik, že to nikdo nespočítá. Svým způsobem se stal fenoménem a ikonou naší doby. Nebylo tomu tak ale vždy. CO2 se stal jedním z témat, kterým nás korporátně-oligarchický světový systém začal krmit v rámci odvádění pozornosti od reálného stavu světa, někdy na počátku 90. let minulého století. Předtím to byla lidská práva, dnes je to LGBT, povinné očkování proti koronaviru a řada dalších témat. CO2 však zůstává – New Green Deal je toho důkazem. Plně to zapadá do konceptu politizace jakéhokoliv tématu – vědy nevyjímaje – pokud se to světovým elitám hodí jako prostředek pro dosažení jejich cílů.

 

Poslední domácí zprávy

Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a...