• Čtvrtek, 22. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Sabina

          Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.
Počet návštěv: 6461

Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Elitní lékaři Pavel Pafko (80) a Jan Pirk (72).  "Proč někdo například neřekne, že jsme otestovali pozitivně 1100 lidí, z nichž jen dva, tři nebo pět museli vyhledat nemocniční ošetření? Proč někdo neřekne, že u většiny lidí je to úplně bezpříznakové? Je to přesně tak, jak jsem říkal," konstatuje profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEMu. "O opatřeních rozhodují doktoři, kteří „v životě neviděli pacienta. To jsou lékaři z laboratoří, lékaři z výzkumů, lékaři z hygienických stanic."

Premiér Babiš ukazuje skvělý graf, podle kterého smrtnost na covid stále klesá – na úroveň obyčejné chřipky. Média včetně České televize o tomto zásadním faktu neinformují. Česká televize se vymkla z kontroly a jede svou vlastní agendu, směřující ke státnímu převratu.

Co média tají: Smrtnost covid-19 je skoro stejná jako u chřipky. Také křivka onemocnění je stejná (vrchol v březnu, dno v srpnu)

Nesprávné určování diagnózy koronaviru

"Diagnóza nemocí se běžně stanovuje z klinických příznaků konkrétního člověka a z pomocných laboratorních a dalších vyšetření..."

"Ale v případě koronaviru se stanovuje diagnóza jen na základě jednoho pomocného laboratorního vyšetření. To je úplně špatně, protože pozitivně testovaný člověk neznamená nemocný člověk. Vadí mi, že to řídí doktoři, kteří nemají s pacienty nic společného."

Přepálili jsme začátek, imunizace byla správně

"Nošení roušek mě obtěžuje. Kupříkladu New York je na tom teď báječně. Je to přesně tak, jak jsem předpovídal, skoro žádný koronáč tam není. Měli tam velký malér při prvním nárazu, při němž se tamní populace promořila, a teď je pokoj."

"To my jsme strčili hlavu do písku jako pštros (pozn. red.: Vláda zavedla drastická opatření pod tlakem médií – hlavně České televize – a na rady epidemiologů, napojených na farmaceutický průmysl)."

"To říkám od 5. března a měl jsem kvůli tomu velké nepříjemnosti. Teď už to říká většina lidí – že se musíme plošně imunizovat tím, že tu nemoc proděláme."

Média záměrně zcela opomíjejí jiné nemoci, dělají propagandu jen covidu

"Na tuberkulózu umře ročně 1,8 milionu lidí – to je dvakrát tolik než s covidem. A dělá někdo něco, aby k tomu nedocházelo? A je to zrovna tak infekční onemocnění jako covid."

"Na rakovinu u nás zemře každých dvacet minut jeden člověk. Řada z nich teď, protože nemohli jít tři měsíce k lékaři, mohla promeškat dobu, kdy měli větší šanci na uzdravení (pozn. red.: s covidem – tedy na jinou nemoc zemřou cca dva lidé denně."Je cítit napětí, které je, bohužel, generováno sdělovacími prostředky. Chápu soukromé sdělovací prostředky, které mají příjmy pouze z reklam. A všichni dobře víme, že lidi zajímá krev, bouračky a podobně. Ale že tomu podlehla i veřejnoprávní televize, mě mrzí."

Pozn. red.: Profesor Žaloudík v Senátu ostře zkritizoval Českou televizi za to, že její kanál ČT24 nonstop vysílá zpravodajství o koronaviru, přičemž na jiné nemoci umírá mnohem víc lidí, ale o těch se nevysílá nic."

"Pana profesora Žaloudíka znám, mám ho moc rád a mluví velice chytře."

Skvělý epidemiolog Beran

Vakcinolog Jiří Beran

"Souhlasím s epidemiologem Jiřím Beranem (pozn. red.: poradce premiéra Babiše), který to řekl překrásně, že čím více mladých lidí lehkou formu této chřipky prodělá, tím větší a pevnější bude bariéra, aby se nenakazila potom ta ohrožená část populace, a to zejména v zimě, až nastane to chřipkové období. S tím souhlasím," říká Jan Pirk.

"A víte, kolik lidí se nakazilo tou běžnou chřipkou? Jenom u nás každý rok umřou s chřipkou dva tisíce lidí. Neumřou na tu chřipku, tak jako ti lidé neumírají na koronavir. Jsou něčím nemocní, chřadnou a chřipka nebo covid je poslední rána."

"U někdo mluvil o tom, že u nás každoročně zemře dva tisíce lidí na chřipku? Na covid to zatím není ještě ani čtvrtina počtu, co zemře každý rok s chřipkou. Koronavirů chřipky je šest a tohle je sedmý."

"Máme přece další viry, na které se také umírá. O tom se nemluví. Kdyby to během léta prodělalo padesát procent lidí, tak je pokoj, je klid a už se nic nebude dít."

Vakcína? Hlavně pro ohroženou skupinu

"Až ta vakcína bude, doporučil bych té ohrožené skupině, aby se určitě nechala očkovat. Nemoci jako chřipka mohou být ve starším věku moc nebezpečné."

"Těch lidí, co to už prodělalo a mají protilátky, je strašně málo, ale ve skutečnosti jich může být mnohem víc. Divím se ale, proč se chodí nechat testovat lidé, kterým nic není. "

"Ten výtěr je totiž dost nepříjemný. To máte dojem, že vám to strkají až do mozku, máte strach, že vám to vyleze druhou stranou z hlavy ven. Trvá to sice jen chvilku, ale je to nepříjemné."

 

    Toto je výňatek z rozhovoru, který tito pánové poskytli tisku.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Květa Hromková

Květa Hromková

24.09.2020 00:51

Tak elitních profesorů, lékařů a jiných odborníků je spousta. Pan Pirk i pan Pafko jsou staří páni, kteří se rádi poslouchají a rozdávají rozumy - elitní, neelitní, zvolili si špatnou dobu i téma. Tady není čas na rady typu - roušky nenoste, lidé pak vše berou na lehkou váhu a rozmohlo se opět hrabání v pečivu holýma rukama a lezení po zádech člověku, který čeká v řadě či frontě. A ten, kdo zná historii "čistých rukou" a lékaře ví, že i lékaři a to i ti elitní, jsou někdy tak trochu v zajetí svého elitního "já" - aby bylo jasno, jde i tuhletu historii mytí rukou: "Dlouhá staletí si vědci i lékaři mysleli, že mytí rukou je zbytečné. Teprve porodník Ignác Filip Semmelweis, který se v roce 1818 narodil v Budapešti, začal zkoumat příčiny onemocnění rodiček. Jednalo se o epidemie horečky omladnic v nemocnicích. Dnes víme, že se jednalo o bakteriální infekci." Takže dnes je to navíc rouška a rozestupy. A hlavně - ohleduplnost.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.09.2020 19:15

O takových věcech vždy rozhodovali lidé,kteří nebyli z praxe.Mají zajištěné teplé místečko ve výzkumu,v poklidném sledování údajných nemocí a najednou jsou strachy bez sebe.Ono se objevilo něco,co vůbec neznají!Tak se zahájí nějaká opatření,aniž by tito lékaři-úředníci přišli s něčím takovým do styku.Nakonec roušky odporují zákonům,které zakazují zakrývání tváře při pohybu na veřejnosti.Je mi téměř 72 let a očkovat se nenechám.Řídím se podle našich moudrých předků.Komu je souzena šibenice,ten se neutopí!Pohádky mám přes svůj věk rád,ale hloupé sci-fi už mne nebaví!


 
Jak Češi smýšlejí o

Jak Češi smýšlejí o "právním státě"?

Server Euractiv nám nedávno přinesl informaci o novém, celoevropském průzkumu, ve kterém Češi opět „propadli”. Vedení EU před časem pověřilo agenturu Kantar, aby prozkoumala míru souhlasu evropského občanstva s navázáním čerpání evropských fondů na dodržování principů právního státu. Tedy, stručně řečeno: „kdo nebude dodržovat, nic nedostane”.

Čína válí, Západ drhne…

Čína válí, Západ drhne…

Pandemie koronaviru se svými zdravotními, ekonomickými i politickými důsledky ukazuje sílu a schopnost politicko-ekonomického uspořádání geopolitických bloků i jednotlivých zemí.

Poslední domácí zprávy