• Pondělí, 26. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Erik

Drahé Německo, migranty si strčte do dírky
Počet návštěv: 1461

Drahé Německo, migranty si strčte do dírky

Jitka Moody Článek od Jitka Moody

Když se řekne Německo, otřesu se dnes odporem. To proto, že mi naskočí madam Merkel. V letošní druhé půlce roku jsou právě naši západní sousedé tím, kdo předsedá Evropské unii a jeden z cílů mají reformu azylové a migrační politiky.

Celých pět let v Merkelandu prosazují sluníčkovou vítací kulturu a tak není žádné překvapení, že nový systém nemá být zpřísnění podmínek pro každého, kdo se sem chce vecpat, ale pro hezky rovnoměrné rozprostření tohoto obohacení po celém starém kontinentu.

Nejen poslední léta je politika EU vlastně vůle Německa a Francie. Čili pokud se v Germanistánu rozhodnou, že něco bude Evropská Unie dělat jinak, tak to tak i bude. Naštěstí doba, kdy diktát EU všechny státy poslušně akceptovaly, je pryč.

Máme tu vzpurnou čtyřku Vyšegradu a zaplať pánbůh za ni.

Chci něco vzkázat do těch namyšlených hloupých Němec. Pro všechny ty zelené idioty a sociálnědemokratické idioty a liberální idioty. I pro pouhé idioty.

Jste to vy, kdo tupým mladíkům ze třetího světa říkáte multikulturní obohacení. My takhle bohatí být nechceme. Nestojíme o nelegální, negramotné, agresivní, líné, nevděčné týpky, kteří tvoří předvoj islámu. Nehodláme žít mezi teroristy Islámského státu a radikálními islamisty, dokonce ani mezi těmi, kteří jsou prý mírní. Ti mají v sobě totiž rozbušku a je otázkou týdnů, než se nějakému imámovi z nich podaří udělat sebevražednou bombu.

Máme vlastní vizi bohatství. V první řadě je to svoboda nebýt na ulici zbit, znásilněn, pobodán, shozen pod vlak, přejetý zpovykanou dodávkou. Chceme mít v zimě hezké Vánoce a v létě holky v letních šatech.

Svoboda pro naše děti znamená nestát se obětí opakovaného znásilnění muslimským gangem, nebýt prostituována, bita, značkována a do konce života být bezmocnou obětí.

Svoboda pro naše ženy je být rovnocenným partnerem s mužem, nemuset se zakrývat, aby se náhodou někdo necítil nadržený, svoboda nebýt obtěžována na ulici, zabita v rámci rodinné cti, zmrzačena obřízkou, neprodána v dětství padesátníkovi. Nepolita kyselinou.

Peníze, které prostřednictvím daní dáme do společného rozpočtu rozhodně nechceme rozdělit pro nevítané příchozí, nehodláme jim platit hotely a domy a platit za všechno, co rozbijí a zničí. Už tu máme skupinu nepřizpůsobivých, kterou si dobrovolně hýčkáme a víme na tuty, že z nich civilizované, spořádané, pracující a daně pracující občany nikdy neuděláme. S těmito středověkými barbary to tuplem dobrovolně nepůjde, to už za nás zjistili jiní.

Jsme mírumilovný národ v srdci Evropy. Snažíme se být s každým zadobře, ale to neznamená, že budeme vám, notorickému agresorovi Německu, ustupovat ve věcech, kde jde o naši existenci.

U nás jíme vepřové, smějeme se vtipům o islámu, pijeme pivo a víno a jsme přátelští k těm, kdo nás berou, jací jsme. Když chce někdo přijít, aby nám přikazoval a zakazoval, pošleme je do háje. A kdo nám chce vnutit ty, co přišli přikazovat a zakazovat, ty pošleme do prdele.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.09.2020 20:14

Článek je hezký a dobře se čte.Jenže skutečnost je poněkud jiná.Jsou tady polické partaje a jsou v parlamentu,které chtějí do této země zasadit migranty z řad muslimů.Po vzoru svých fašisticko-bolševických führerů z Německa jsou ochotni zlikvidovat vlastní národ jen proto,aby se zalíbily svým skutečným pánům ze západu.Řeči politiků těchto partají o službě národu jsou skutečně pravdivé.Jenom nám pozapomněli také vysvětlit,kterému že to národu slouží!Německo totiž ztrácí podporu,ze západu,kterou mělo a díky své snaze ovládnout Evropu přes úředníky v Bruseli se stávají opět nenávidění,jako po skončení války.Jen doufám,že se to projeví také na jejich čtvrté říši.


 
Klečíme před revolučními marxisty?

Klečíme před revolučními marxisty?

Český fotbal se otřásá kauzou Berbr a spol. a zdá se, že by v jeho vedení neměl zůstat kámen na kameni. Teď se ve všech pádech skloňuje slovo korupce, už tolikrát falešně rozehrané, a proto značně zprofanované. Do jaké míry prostoupila všemi patry českého fotbalu, to se teprve ukáže, bude-li vůle vše zjistit.

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše děti, kteří se vzpouzeli na prvních demonstracích v Praze systému. Tehdy jsme byli označování hanlivě vládnoucími strukturami. Psal se rok 1989 a nepamatuji si, že by na nás byla nasazena tak brutální technika, jako tomu bylo na Staroměstském náměstí minulý týden. 

Poslední domácí zprávy

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše...