• Neděle, 24. leden 2021
 • Svátek má Rukojmí Milena

            P.C.Roberts: Jak je to s hrozbou Covidu-19 ve skutečnosti?
Počet návštěv: 1223

P.C.Roberts: Jak je to s hrozbou Covidu-19 ve skutečnosti?

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Položme si tyto otázky: Kdo může mít prospěch z přehánění Covidové hrozby? A jaký zájem mohou mít mocné a vlivné zájmové skupiny na tom, aby lidé Covidové hrozbě pravdivě porozuměli? Jsme veřejnými zdravotickými úřady o Covidu-19 klamáni. Zčásti proto, že tyto úřady o viru, jeho šíření  a léčbě mnoho nevědí, ale nejpřednostněji jsme těmi úřady klamáni úmyslně.  

Jedním z důvodú proč se tak děje, je vytvořit pro očkovací látku (vakcíny), co největší trh. Ten poskytuje naději na získy v miliardách dolarů, které Big Pharma, což je sdružení nejmocnějších západních farmaceutických firem, chce urvat pro sebe. Finanční spojení mezi veřejnými zdravotnickými úřady a Big Pharmou pak logicky znamená, že též Světová zdravotnická organizace (WHO), Národní institut zdraví (NIH) a Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), touží po masové vakcinaci. Nu a jestliže nebude dost lidí vyděšených tak, že budou o očkování proti Covidu žádat dobrovolně, vyhlásí se vakcinace jako povinná, nebo naše šance cestovat bude odvislá od toho, zda jsme očkováni nebo ne, atd.
Druhým úmyslným důvodem pro klamání veřejnosti je ten, že covidová hrozba ospravedlňuje hlasování z bezpečného domova prostřednictvím pošty. Toto hlasování znamená, že vítěz prezidentských voleb nemůže byt vyhlášen už v noci po dni voleb, protože voličské hlasy budou sčítány tak, jak je bude pošta postupně doručovat. Toto časové prodlení poskytne delší čas pro tu propagandu, že Trump buď podvodně zmanipuloval své znovuzvolení, nebo že volby prohrál, ale nechce odstoupit. No a protože presstitutky hovoří vymyšleným a sjednoceným hlasem, bude zpráva o tom, zda volby vyhrál či prohrál, pohřbena v záplavě zpráv o tom, že prohrál a odmítá odstoupit, anebo že vyhrál podvodem.
A dokonce i když Trump tuto pro něj naplánovanou barevnou revoluci přežije, snese se na něj vlna útoků jako na prezidenta nelegitimního, jak tomu bylo i v jeho prvním prezidentském období, kdy jej obvinili z toho, že byl zvolen „ ruskou intervencí“. To pak postačí k tomu, aby si Trump už nedovolil zaútočit na globalistický establishment, jak si to ještě dovolil po svém prvním zvolení, či aby mluvil o míru, umožněném snížením nebezpečného napětí s Ruskem. Což by ovšem bylo politikou, která by vojenskobezpečnostní komplex USA zbavila jeho nadmíru cenného nepřítele.
Jak už se poučili John Kennedy i Ronald Reagan, ohrožuje snížení napětí s Ruskem rozpočet a moc vojenskobezpečnostního komplexu, před kterým prezident Eisenhower Američany varoval už v roce 1961. Tento komplex je mocnější, než sám prezident Spojených států. Nu a protože by dnes už nikdo neuvěřil „osamělému vrahovi“, je Trump postupně vražděn falešnými obviněními a barevnou revolucí. Až donedávna se Trump bránil falešným obviněním na twitteru, který však už dnes prezidenta Spojených států cenzuruje. Takže až barevná revoluce vypukne, budou zde
jen útoky proti Trumpovi a žádná odpověď na tyto útoky od něj.
Důvodem pro přehánění covidové hrozby je též snaha vybudovat silnější policejní stát na základě početnějších zásahů státu do soukromého života jeho občanů. Lidé jsou prostě trénování na to, aby byli poslušni všech rozkazů, a tedy i těch, které je mohou poškozovat.
Nyní pohlédněme na samotné zkreslení covidové hrozby:
Mnoho lékařských profesionálů už dosvědčilo, že covidová hrozba se hodně přehání. Podle vlastních údajů už zmíněného Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), bylo z domnělých 200 000 obětí Covidu 19 jeho obětí skutečných jen 9 000. Tzn., že zbytek zemřel na souběžná vážná onemocnění, která smrt těchto lidí způsobila de facto.
Zajímavá je tato tabulka CDC:

Věková skupina            Pravděpodnost přežití nemoci z Covidu-19       
0-19                                             99.997%
20-49                                           99.98%
50-69                                           99.5
70 a více                                      94,6%                 

Samozřejmě Big Pharma a její vedoucí figury jako jsou Fauci, Redfield a presstitutky budou „covidovou krizi“ držet  při životě tak dlouho, jak dlouho to bude výhodné pro Big Pharmu a její zisky z výroby vakcíny, pro demokratickou barevnou revoluci proti Trumpovi a pro vytrénování občanstva k ochotě přijmout další zásahy státu do svých životů.


Vybral a přeložil Lubomír Man

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

09.10.2020 21:09

Právě na tv. Barrandov probíhá monolog páně Soukupa. Dává vinu za virus ing. Babišovi. Je strašné, jak právník může takto blábolit. Vždyť přece všichni víme, že viry se šíří tak, že pokud je chceme zadržet, je to jako přenášet vodu řešetem. Babiš, nebabiš, virus nikdo nezastaví. Pomatený Soukup se děsí, že se nakazí virem až třetina naší populace. To by bylo velice málo. S viry přijde do styku naprosto každý. Nikdo se jim nevyhne, protože jsou všudypřítomné. Ani plk. Prymula s tímto fenoménem nehne. Magor Soukup volá po Babišově odvolání. I kdyby nastoupil do premiérské funkce výtečník, který Soukupovi vyhovuje, NIC SE NEZMĚNÍ. Všichni jsme po celý život vystaveni virům a jak jsem psal v úvaze vespod, naše tělo na ně adekvátně reaguje. Někdo má pouze rýmu a kašel (to jsem já), někdo onemocní s horečkou a někomu přinesou viry zdravotní komplikace. Je to tu od chvíle, kdy ze zdravotnictví se stala erudovaná věda. Nikdo nikdy na viry nic nevymyslel. Vakcinace selže v případě, když virus změní svůj modus. Dá se předpokládat, že virus postihne více, jak jednu třetinu (naší) populace. Dramatizovat fakt, že tímto virem onemocníme v průběhu doby všichni, je naprosto zbytečné. Já vytáhnu v případě potřeby kapesník a již jsem si preventivně koupil jitrocelový sirup, k tomu čaj s medem a hodně vitamínů. Co je důležité, je pohyb. Kdo bude čekat ve čtyřech zdech svého bytu na zázrak, ten se ho nedočká. Kdo se vzdá pohybu, k tomu přijdou nemoci. Průběh jakékoli nemoci je pak o to vážnější. Je mi Soukupa líto, jeho odhad nemůže být konečný. Všechny virózy co k nám dorazí se chovají tak, že část populace je ani nepostřehne, další mají rýmu a kašel, u některých nastoupí horečka a je nutná domácí léčba na lůžku, v těžkých případech hospitalizace. Takže žádné tři miliony, my všichni koronavirus proděláme. To není poplašná zpráva. V případě virových epidemií je tomu tak bez výjimky. Proto je nutná plošná imunizace. V našem věku jsme jí prošli mnohokrát. Člověk buď obstojí nebo podlehne. Pan Profesor Pirk, kterého si velice vážím, má s virem osobní zkušenost. Když apeloval na veřejnost, aby se lidé neděsili nemoci, co dříve nebo později tak, jako tak "chytí", udělali z něho covidoví maniaci div ne zrádce národních zájmů. Podivín Soukup ho kvůli tomu do své tv. již nepozve. (Nelze řídit a ukočírovat promořování, je to marný boj)......Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.10.2020 19:42

Však také má Prymula z této situace velký příjem.Jen musí udržet národ ve strachu.Zatím se mu to daří.Jenže zničená ekonomika už mu nepomůže v prosazování povinného očkování.Zelený mozek si totiž plete armádu a civilní problém.Jen v armádě může rozkazovat.Předpokládám,že má kolem sebe silnou ochranku v každém okamžiku.Zloděj a podvodník zůstane tím,čím byl jako ředitel nemocnice.Na ministerstvu má k tomu ještě větší příležitost díky Slovákovi v premiérském křesle.


 

09.10.2020 18:44

Vypadá to, že plk. Prymula chce nařídit celoplošné testování všech obyvatel. Na to by mělo navázat očkování našich občanů. Mělo by se mu podrobit 100% lidí. Kdo se nepodrobí, bude znevýhodněn tím, že bude celoročně nostit roušku. Je to selektivní opatření. Pominu lidská práva. Spíše mě bude zajímat účinnost a neškodnost této očkovací látky. Protivirová opatření mají jednu velkou nevýhodu. Očování proti virům se musí do roka a do dne opakovat, protože jejich vlastností je to, že mutují. Díky mutaci vakcina (vycházím z chřipky) je účinná sotva z poloviny. Může chřipku zmírnit, ale nemusí. Nelze tedy vycházet z předpokladu, že očkovaní lidé budou delší dobu imunní. Nebudou, protože to v případě mutujících viróz nejde. Všichni víme, že proti chřipce, jako virovému onemocnění, musíme být každoročně přeočkováni. To ale neznamená, že neonemocníme. Viry nedopustí zázrak, jaký se stal například s pravými nešťovicemi, když Robert Koch v geniální intuici přišel na to, že kravské nešťovice, pro člověka neškodné, by mohly být účinnou profilaxí proti těm pravým. To se splnilo. Nešťovice zmizely. ...S viry však lidstvo vede marný boj. Jsou adaptilní a změnné. Zatímco u zmiňované chřipky činí podíl profilaxe kolem 50%, u virů žloutenky typu C žádná vakcinace nepomáhá, a to bez výjimky. Taková je skutečnost. Na tento vir selhává činnost jater, rapidně se zkracuje věk a nemoc vyústí v selhání jater, když předtím vyvolá tento vir u postižených rakovinu jater. Je to rozsudek smrti. Těchto nemocných je po světě 70 milionů. (Zdroj: iRozhlas, též Radiožurnál). Tuberkulóza ma na svědomí až 2.000.000 úmrtí ročně na tuto nemoc ve světě. Nezbývá, než se s těmito skutečnostmi smířit. Je to kruté, ale je to tak. COVID-19 jako by nás připravil rozum. Ani jedna viróza se nedá v časoprostoru léčit natrvalo. Proto je to boj s větrnými mlýny či pouť za fatou morganou. A to je na celé akci zarážející. Nemyslete si, že se zastávám v této záležitosti Rusů a obdivuji jejich prvenství. Neobdivuji, protože přijde nová virová epidemie (pandemie), kdy zmutovaný virus bude znovu aktivní a bude útočit. Sancho Panza, rytíř smutné postavy, je tedy opět na scéně. Bude marně vyzývat k boji proti něčemu, nad čím se nedá vyhrát. .....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
    Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy