• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Vyžeňte Prymulu – a hodně rychle!
Počet návštěv: 3975

Vyžeňte Prymulu – a hodně rychle!

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Říká se, že nové koště dobře mete. V případě nového ministra zdravotnictví prof. plk. Prymuly to platí stoprocentně. Za pár dní, co je ve funkci, stihl rozjet řadu akcí na omezení „koronavirové pandemie“ v ČR a vymýšlí a připravuje stále nová a nová opatření. Naposledy úplné uzavření ekonomiky, zákaz vycházení do vzdálenosti x – y m od domova, systém bonusů pro ty, kdo se nechají dobrovolně očkovat „jeho“ vakcínou, a plejádu omezujících opatření pro ty, kdo odmítnou. Suma sumárum – začátek diktatury jako vyšitý.

A kdo je vlastně prof. plk. Prymula? Připomeňme si jeho slova z doby poměrně (ne)dávné. V r. 2009 se pro Idnes.cz v souvislosti s rozšířením tzv. prasečí chřipky vyjádřil takto:


"Panika není v tuto chvíli na místě. Osobně bych si vzal roušku, jen pokud bych ošetřoval pacienta."


Zdroj:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/lide-skupovali-rousky-ty-ale-pred-chripkou-neochrani-tvrdi-odbornici.A090509_123125_domaci_anv

 

Uplynulo 11 let, přišla další virová nákaza z rodu respiračních onemocnění, z řadového epidemiologa se stal šéf, koordinátor, poradce a nakonec ministr, který názorově otočil o 180°.

Co se stalo?

Inu dostal nabídku, která se neodmítá – podílet na celosvětově řízené vakcinaci obyvatel zeměkoule a získat z toho skvělý profit pro sebe a svou rodinu. Navíc je pravděpodobné, že on sám (a jeho nejbližší) nikdy očkováni nebudou – proč taky, když celý proces depopulace sám spoluřídí z dostatečné výšky a vzdálenosti od likvidovaných stád.


Co uděláme my, normálně myslící Lidé? Budeme sdílet informace a neustále usvědčovat pana ministra Prymulu a všechny, kdo ho podporují, tlačí, táhnou, vedou a platí, ze lží, podvodů a zločinů proti lidskosti. Protože nic jiného jeho počínání není.


Příklady požadavků pana Prymuly na omezení života obyvatel ČR:

Omezit přístup do médií těm, kdo odmítají jeho opatření.

Omezit pohyb lidí do určité vzdálenosti od bydliště.

Omezit práva a svobody těch, kdo odmítnou vakcinaci.

Pokud to nepůjde jinak, zavést povinnou vakcinaci.

Omezit vzdělávání uzavíráním škol.

Plošně omezit volnočasové aktivity lidí. Atd.


Nezažil jsem Protektorát Bohmen und Mahren (bohudík), ale moji rodiče ano. Vím z vyprávění, jak to tehdy chodilo v běžném životě – kontroly, kontroly a zase kontroly. Na úřadech, na nádražích, na ulicích. A odznaky pro “nepřátele Říše.“

Mimochodem, pane ministře, co navrhujete, jako rozpoznávací znak pro ty, kdo odmítnou vakcinaci? Žlutou hvězdu ne, ta už tu byla...


Takže ještě jednou: informujme se, sdílejme, braňme se. Josef Goebbels se v hrobě obrací s pocitem, jaký byl břídil, když vidí, co předvádějí jeho pokračovatelé...


Pro připomenutí:

Každoročně v ČR ONEMOCNÍ některou z forem chřiky cca 250 000 lidí. Přibližně 1500 jich přímo na chřipku zemře a další tisíce podlehnou jiným chorobám, jejichž průběh chřipka zkomplikovala.

Statisíce lidí mají v sobě virus způsobující herpes ( opar ), který se projeví jako reakce na nejrůznější stavy organismu jako je stres, přehřátí aj. Není tak infekční jako virus chřipky, ale přenosný je (nádobím, polibkem).

Různé prameny uvádějí, že přibliže 30 – 50% evropské populace (v ČR 3 – 5 milionů lidí!) je nakaženo toxoplazmózou. Toxoplazmóza je parazitické onemocnění, přenášené kočkami. Působí na centrální nervovou soustavu a projevuje se změnami chování nakažených myší i lidí.

Slyšeli nebo viděli jste v praxi nějaká opatření, nebo nedej bože omezení, proti šíření těchto nemocí ( s výjimkou uzavření školní třídy nebo školky v případě silného místního výskytu chřipky)???

Navíc pozitivní test na zlomek RNA Covid-19 vůbec neznamená, že daný testovaný jedinec je nakažený nebo dokonce nemocný. Takových zlomků a zbytků cizích DNA nebo RNA máme každý z nás v těle nepočítaně – a jsme zdraví. Náš imunitní systém si s jejich původními „majiteli“ snadno poradil.


Takže hlavu vzhůru, zatnout pěsti a Prymula ven!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jaromír Bradávka

Jaromír Bradávka

11.10.2020 19:21

Fakta o covid-19
Zatímco poplašný tón zazníval z čím dál více zdrojů, objektivní fakta ukazovala úplně jinou realitu. Průběh covid-19 sledoval průběh normální vlny infekce podobné chřipkové sezóně. Jako každý rok vidíme na křivce směs chřipkových virů: nejprve rhinoviry, pak viry chřipky A a B, následované koronaviry. Neděje se nic odlišného od běžného průběhu. Použití nespecifického PCR testu, který vykazuje mnoho falešně pozitivních výsledků, vytváří obraz exponenciálního růstu. PCR test byl schválen ve zrychleném řízením a uveden do praxe, aniž by prošel standardním testovacím procesem. Tvůrce testu výslovně varoval, že test byl zamýšlen pro výzkum a ne pro diagnostiku. PCR test pracuje na bázi detekce zmnožení úseku genetického materiálu. Jakákoli kontaminace (např. jiné viry, zbytky genomu starého viru) mohou mít za následek falešně pozitivní výsledky. Test neměří množství viru ve vzorku. Skutečná virová infekce znamená masivní přítomnost virů, tzv. virovou nálož. Pokud má někdo má pozitivní test, vůbec to neznamená, že je skutečně nakažený, nemocný nebo že onemocní. Kochův postulát nebyl splněn („stejné množství původce nemoci u nemocného jedince musí způsobit stejnou nemoc u zdravého jedince“). Protože pozitivní test PCR automaticky nevypovídá o existenci aktivní infekce nebo o nakažlivosti, nejsou opatření založená pouze na výsledcích tohoto testování ospravedlnitelná.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Otevreny-dopis-belgickych-lekaru-a-zdravotniku-vsem-belgickym-mediim-a-uradum-640115


 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.10.2020 19:51

Prymula by se dal odstranit pouze svržením Babišovy vlády.Tento bezcharakterní hňup se zeleným mozkem jenom ze všeho humbuku zvyšuje svůj zisk.Nějaký národ má u p....e!Jmenování tohoto trotla ministrem zdravotnictví se ani Babišovi a ani Zemanovi vůbec nepovedlo.Mají snad na zisku také podíl?Nebylo by to nic divného.Jenom si myslím,že se tímto způsobem snaží zakrýt něco jiného,co nebude pro národ přijatelné!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

10.10.2020 09:25

Pročítal jsem si komentáře k Babišovi a dospěl jsem k názoru, že premiér se stal obětí podvodu. Při první vlně koronaviru mu rádci radili, aby vystoupil s prohlášením, že drastická opatření budou úspěšná. Kapacity nemocnic byly připraveny, ale nebyly využity, protože pacienti na tuto virózu chyběli. To byla kardinálbí chyba. Namísto odhodlání k "promořování", přesněji imunizaci společnosti, byla zastavena celá odvětví našeho hospodářství. Za 500 miliard jsme si nic nekoupili, jenom jsme posunuli dopad infekce na pozdější dobu. Jak píšete, všichni kdo vyjádřili tento názor, nemají přístup do médií a je možné, že budou profesně káráni, propuštěni, protože se jejich názor na léčbu nekryje s oficiálním stanoviskem. Ten, kdo tvrdil, že jakákoliv obrana proti viru je zbytečná, protože ten si vždy k cílové oběti cestu najde, je odstaven. Nemůže nás nijak informovat. Pan MUDr. Jordan žijící ve Švýcarsku nahrál dokonce svůj vzkaz, kde se jasně vyjádřil, že je třeba nechat imunizovat celou společnost. Těžce nemocní a staří lidé stejně nikam nechodí, jsou tak přirozeně izolováni. U Babiše nepůsobí nikdo, kdo by mu řekl hned zpočátku, že boj proti virům je bojem s větrnými mlýny. Nelze zvítězit zákazy a příkazy. Lze zvítězit pouze tím, že se zachováme jako vždy při chřipce. Nekouříme, nepijeme alkohol, nepřejídáme se, neflámujeme , máme dostatek spánku a k dispozici ovoce i zeleninu. Virus každopádně chytíme, jenom ty dopady nebudou tak drastické. Mnozí z nás ani nepostřehnou, že virózou prošli. Tak to s virózami bylo, jest a bude. Všichni jsme už imunizací z různých viróz, angin atp. prošli několikrát během života. Zázrak našeho přežití, imunizaci, jsme vědomě nevnímali. Ti, kdo o nezbytnosti plošné imunizace dnes mluví z vědeckých pracovišť, jsou umlčováni. Přitom imunizace je alfou a omegou našeho přežití. ....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...