• Úterý, 27. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Šarlota / Zoe

Nela Lisková: Nedovolme řezníkovi Prymulovi vakcínou zabíjet naše děti!
Počet návštěv: 6207

Nela Lisková: Nedovolme řezníkovi Prymulovi vakcínou zabíjet naše děti!

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Pane premiére Babiši, pane Prymulo, vládo. Vy všichni se podílíte na tom, co se od března 2020 v ČR odehrává a do čeho jste nás vědomě a s jistými záměry uvrhli. My, české matky, už odmítáme dále tolerovat vaši nekompetenci, nezodpovědnost a zločinné praktiky vůči národu. Vzali jste si nás jako nedobrovolné rukojmí svých pokusů a omylů v globálním podvodu, jakým bezesporu COVID je a hrajete s národem ruskou ruletu. Netvrdím, že virus neexistuje, co ale neexistuje 100% je příběh, který jste vy, politici v součinnosti s mainstreamovými médii kolem COVIDu vytvořili.

Každý den, každou minutu nám jen lžete, podvádíte s čísly ve statistikách, děsíte staré lidi, připravuje nás o práci a likvidujete naše živnosti.

Vaše lži vám pane Prymulo vyvracejí lékaři, vědci a odborná obec a vy se je následně snažíte zastrašovat výhružkami a zlehčovat a zesměšňovat jejich odborný názor.

Je nás mnoho, kteří máme povědomí o globální politice a jejich predikcích.

Nejsou všichni lidé nevědomí a nevzdělaní.

 

Ostatně, moje tvrzení potvrzuje i Rockefelerova nadace, která zveřejnila v roce 2010 

studii ''Jak lze pandemii použít jako záminku k vytvoření globální autoritářské moci.’'

To vše se od března odehrává v naši zemi, díky vám vládo, která se toho vědomě účastníte.

Vašim jediným cílem je zlikvidovat ekonomiku v ČR a dostat lidi na samé existenční a psychické dno.

Protože takto se vám bude národ lépe ovládat a počítáte s tím, že se snáze podvolíme vašemu 

plánu na plošné povinné PCR testy a vakcinaci i když to ze zdravotního hlediska není vůbec potřeba.

 

Svým chováním se dopouštíte mnoha zločinů, nevyjímaje zločiny proti lidskosti a potenciálně i genocidu, která by postupně prostřednictvím plošné vakcinace nejistého složení a s nedostatečným výzkumem nastala.

Do roku 1989 vakcíny lidské zdraví skutečně chránily.

To se ovšem změnilo od roku 1990, kdy jsme se stali součástí západního systému a politici pojali model moderního západu, pro který nemá lidský život žádnou hodnotu.

Vy, politici jste jen loutkami nejnižšího levelu, plnící předem rozdané noty globálních prediktorů.

Pane Prymulo, pan prezident vás veřejně nazval řezníkem. 

Lidé vás ovšem titulují ''plukovník smrt'' nebo ''novodobý Mengele.’'

 

Vaše korupční skandály vyvrcholily vašim vyhozením z pozice ředitele nemocnice v Hradci Králové.

Váš vládou a politiky, nikoli však veřejností, přehlížený střet zájmu, kdy na jedné straně 

podnikáte v segmentu zdravotnictví a téhož resortu jste ministrem a na straně druhé máte v plánu vědomě zničit zdraví a životy občanů ČR prostřednictvím PCR testů, nesmyslných roušek a vakcinace, která bude koktejlem všeho, jen ne zdraví prospěšná, svědčí o vaši absenci morálního kreditu a jakékoli slušnosti a lidskosti.

Proto vámi národ, včetně mě, pohrdá. 

 

V roce 2017 jste se pane Prymulo v médíích vyjádřil, že stát musí chránit děti před matkami.

Dále jste veřejnosti lhal a lžete, že vakcíny jsou bezpečné a nezpůsobují trvalé poškození lidského zdraví a úmrtí.

Pane Prymulo, jste člověk, kterému národ nevěří.

V minulosti jste lhal a podváděl a v současnosti děláte totéž.

Za svým businessem jdete doslova přes mrtvoly a lidský život pro vás nemá sebemenší hodnotu.

A přesně z těchto důvodů vám ani vládě nedůvěřujeme a oznamujeme vám, že vám nikdy nedovolíme, abyste jakýmkoli způsobem ohrožovali zdraví a životy našich milovaných dětí. 

 

Odmítám vakcíny, odmítám PCR testy a od prvního momentu nedůvěřuji vládním 

opatřením a proto je rovněž odmítám.

Moji dceru nenechám nikdy očkovat vakcínou proti COVIDu ani jakoukoli jinou vakcínou a nikdy nepodstoupíme vaše podvodné, zbytečné PCR testy. 

A to ani v případě, že si to budete pane Prymulo a vládo vynucovat z pozice své moci vy nebo kdokoli jiný. 

Jsem matka a zdraví a bezpečí své dcery budu vždy chránit a bránit, 

zejména pak před likvidačním a destrukčním systémem, ve kterém nedobrovolně všichni žijeme.

 

Nela Lisková

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

20.10.2020 09:19

PS: Pokud máte odlišný názor založený na faktech, uveďte nám diskutérům ty fakta. Je snadné si je ověřit. ....Děkuji. .....Mějte se hezky.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

20.10.2020 08:54

Anonyme "noki", žijete v jiné galaxii, takže nemáte tušení, o čem je řeč. V naší galaxii obíhá taková modrá planeta. Jmenuje se Země. Nachází se zde taková malá zemička, Česko se jmenuje. V Česku je hlavní město Praha. A v té Praze české restaurace pozavíraly, protože řádí krutá nemoc, s níž si nikdo neví rady. I česká měna je v zahraničním vlastnictví, protože banky nám nepatří. Pokud se zadlužíme, dluhy nesplácíme sami sobě, ale zahraničnímu kapitálu. Zahraniční vlastníci původně našich podniků vyvážejí přes 300 miliard českých korun ročně jako dividendy (čistý zisk) do jejich zemí. Díky tomu máme nejdražší mobilní operátory na světě, vodu, nájmy i elektřinu dražší než Němci, naši podnikatelé v cestovním ruchu, jsou v současnosti odstaveni. Nemohou vykonávat svoji práci, je to znemožněno. Zato u nás prosperují zahraniční obchodní řetězce, do jednoho z nich chodím, protože mi dnes nic jiného nezbývá. Napište mi, kde ta Vaše galaxie leží, rád bych se tam podíval. Osobně se musím smířit s realitou a tu jsem (nejen Vám) popsal. ....Jakékoliv sérum, vakcina vyžaduje mezinárodní spolupráci a zapojení všech vědeckých ústavů na světě za jediným cílem. Tím je výzkum a vývoj bezpečné vakciny sloužící k potlačení této nové nemoci COVID-19. Nelze si hrát na vlastním písečku. Jde o zdraví a životy nás všech. Napiště nám prosím, kde žijete. Zřejmě se Vás realita, kterou jsem popsal, netýká. Jste šťastný mimozemšťan, který netuší, co se děje na naší planetě. .....Mějte se hezky.


 
Pavel noki

Pavel noki

18.10.2020 08:27

Pane Přibyle,vzpamatujte se,víte vůbec o čem je řeč?


 
Kolik stojí podjatost soudce ?

Kolik stojí podjatost soudce ?

Zlínské soudkyni Ivetě Šperlichové se kdysi přihodila nehoda: na poradě senátu si „pustila pusu na špacír“ a notně pohaněla účastníky řízení včetně obhájců. Někdo její  monolog nahrál a nahrávku doručil novináři Lubomíru Xaverovi Veselému, který ji zveřejnil na svém webu. Následně ještě proběhly úkony, potvrzující autentičnost zvukového záznamu. Příhoda vyvolala  poprask.

Bulvár jako strážce morálky

Bulvár jako strážce morálky

V širším pražském centru stěží najdeme odlehlejší a opuštěnejší místo než je Vyšehrad. Zároveň leží na dohled od budov ministerstva zdravotnictví, takže volba lokality pro neveřejnou schůzku ministra s dalšími lidmi by byla pochopitelná.

 

Poslední domácí zprávy

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše...