• Čtvrtek, 26. listopad 2020
  • Svátek má Rukojmí Artur

Karl von Blabol
Počet návštěv: 1263

Karl von Blabol

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Evropa je zděšena řáděním islámských vraždících fanatiků, ale Karel Schwarzenberg rozdává knížecí rady o tom, jak bychom se k jejich soukmenovcům měli chovat vstřícněji. Bývalý český ministr zahraničí totiž v rozhovoru pro nedělní vydání rakouského listu Tiroler Tageszeitung ostře kritizoval středoevropské státy za jejich přístup k problematice migrace. Řekl, že chybějící solidaritu z jejich strany by Evropská unie neměla tolerovat. 

Téměř neuvěřitelná slova knížete okomentoval na svém facebooku Tomio Okamura: 

To fakt není možné, islámští hrdlořezové ve Francii lidem doslova uřezávají hlavy a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg říká, že ostudou pro Evropu je zejména postoj Česka, Polska a Maďarska, které zcela odmítají dělit se s jihoevropskými státy o migrační břemeno… Ostudou podle mě je spíše, když pan Schwarzenberg plive v zahraničních médiích na svou vlast a na Visegrád! My tady nechceme islámské imigranty, protože nechceme, aby nám podřezávali krky jako v západní Evropě!

„Chybějící solidarita by se neměla tolerovat,“ uvedl exministr, podle něhož by země, které žádné migranty přijmout nechtějí, měly podstatně finančně přispívat.

V této souvislosti bych připomenul též dřívější citát čestného předsedy TOP 09, tedy strany, která bude kandidovat do parlamentu společně s ODS a KDU-ČSL. „Řveme, jako by nám uprchlíci řezali krky!“ prohlásil před 5 lety. Francouzský učitel Samuel Paty už řvát nemůže. O to víc “řve” nyní jeho památka celou Francií, do Evropy, až do Čech…

Jako věřící katolík by se měl Schwarzenberg spíš rozhořčovat nad tím, že muslimský vrah v bazilice Notre-Dame v Nice nožem zabil zhruba sedmdesátiletou věřící v modlitbách, tamního kostelníka a mladou ženu.

Kolik znásilněných a zavražděných dívek, kolik napadených a zabitých Evropanů tu ještě musí být, aby se politici probrali a začali bránit Evropu před imigrantskou invazí a nenávistí islámu?

Nechceme, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

04.11.2020 09:39

Pane Okamuro, vůbec od Vás není hezké posmívat se Karlíkovi od narození stiženého lehkou idiocií.(nově diagnostikováno jako knížecí noblesa) Myslím, že už si s ním osud zahrál dost. Nesmíme se posmívat chudákům, kteří se nemohli vyškrábat z obecné ani na několikerý pokus. Nesmějme se ani tomu, že si ten nešťasník myslí, že když navštěvoval hospody, je tedy hospodský. Také navštívil lesnickou školu, tam si teď zaboha nemůže vzpomenout kde, a tvrdí, že je lesník. Poslední dobou hojně navštěvuje doktory, určitě se tedy dočkáme nového lékaře. Ale ani to nás neopravňuje k tomu, aby jsme se posmívali.


 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

03.11.2020 21:10

Čech nebyl, ale jako kancléř prezidenta V. Havla, se za Čecha vydával.
Také to nedělal zadarmo, vyneslo mu to dost majetku, peněz.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.11.2020 19:36

V případě Schwarzenberga se nemůže jednat o vlastizradu.Nikdy nebyl Čech a vždy prosazoval likvidaci státu i národa.On je Rakušák se švýcarským pasem a podle některých zdrojů jsou Rakušané rádi,že se ho zbavili.Evropa je možná zděšena,ale nejsou zděšeni její vládci,které si občané jednotlivých států zvolili za vládce.Rakouský prezident vydal prohlášení,že nebudou tolerovat násilí,jen zapomněl dodat,že v jeho podání se jedná o násilí ze strany domácích vůči migrantům.Podobné prohlášení přeci vydal i francouzský prezident,se stejným záměrem.A dnes už se politici ani nejdou semknout!Vládci jsou hlupáci,kteří si myslí,že slovo je ubrání před činy.Vládci mluví a migranti jednají!Kdopak asi tedy bude úspěšnější v boji o vládu v Evropě?Že by vládci slova a ne činů?Sotva!Na diskusích pod podobnými články se objevil zajímavý názor.Proti násilí se nedá bojovat slovy,ale činy.A toho se evropští vládci bojí!


 
Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Každým dnes se jeví jako pravděpodobnější, že o budoucím prezidentovi USA nakonec rozhodne Nejvyšší soud USA. Při projednávání volebních stížností a žalob na falšování voleb vyplouvají na povrch stále další skandální informace o obřím rozsahu volebního podvodu, který byl zřejmě spáchán při letošních prezidentských volbách. Je také zajímavé sledovat i rozdíly, jak o causách informují média v Evropě a v USA.

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Jsem hrdý, ale nesmírně vytočený Čech. Jsem pragmatik a netvořím si vlastní názor podle mediokracie. Nehodnotím politický subjekt podle toho, jak se onálepkuje, nebo jak jej onálepkují media, ale podle programu a toho, jak jej plní. Pokud někdo fandí třeba senilnímu levičákovi Bidenovi, který si plete děti a vnoučata, mazlí se s holčičkama a ani neví, kam kandiduje a na mítingu tvrdí že do Kongresu, je to jeho věc. Nicméně, je tedy levičák, což je také jeho věc. Moje věc zase je, že si od něj nenechám kecat do života.

Poslední domácí zprávy