• Čtvrtek, 26. listopad 2020
  • Svátek má Rukojmí Artur

Caitling Johnstone: Jestliže Demokratům tato volební krádež projde, budeme mít válku.
Počet návštěv: 1195

Caitling Johnstone: Jestliže Demokratům tato volební krádež projde, budeme mít válku.

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

A vás bude hřát vědomí, že příští americký prezident a jeho tým břichomluvců už sestavuje kabinet  masových vrahů, který bude stejně různorodý, jak různorodá je Amerika sama.

Už dlouho se totiž ví o tom, že Bidenův kabinet naplní lidé, jímž byla, coby bývalým oponentům bývalého prezidenta Obamy z časů  primárek kariéra poněkud pozdržena, ale teď jím má
být – a to právě na doporučení Obamy, jakožto médií pomazaného vítěze právě proběhlých voleb - toto pozdržení vynahrazeno. A to účastí v nové vládě Bidenově.
Časopis New Politico Report informuje, že horkou favoritkou na vedení USA do dalších amerických výbojů coby ministryně „obrany“, je řeznice krásného pohlaví Michele Flournoyová, která byla zástupkyni ministra obrany pro věci politické v Obamově vládě v letech 2009-2011.
Flournoyová zastávala též funkci asistentky ministra obrany pro strategické plánování za vlády prezidenta Clintona, a jak píše Quadrennial Defence Review, dláždila cestu nekonečným a nákladým válkám, kterážto politika pak zabránila  vkládat potřebné prostředky do žádoucích programů, jakými byly např. Nový zelený úděl či Mediocare (Lékařská péče pro všechny). Tato politika umožnila nedbat už déle zásad Charty OSN o zákazu hrozby silou či o použití této síly v mezinárodních vztazích, a vyhlašovala, že „když jsou životní zájmy USA v sázce, musíme učinit všechno pro jejich obranu, a to včetně jednostranného použití vojenské síly“
Když pracovala.v Centru pro strategické plánování a mezinárodní studia, vyhrožovala jménem Bushovy vlády Iráku válkou a vyhlašovala, že USA „ musí na Irák udeřit preventivě ještě dřív, než tento dokáže vybudovat dostatečnou sílu na obranu svého jaderného arzenáluů“, (který, jak  už dnes víme, nikdy neexistoval – pozn. LM)
Favoritkou pro vedení dalšího válečného ministerstva známého jako ministerstvo zahraničí, je dřívější poradkyně Národní bezpečnosti a velvyslankyně USA u OSN Susan Riceová, což pro vedoucí roli v Bidenově kabinetu bude představovat nejideálnější volbu. Protože tato osoba je za A ženou, za B černoškou a za C nejvášnivější zastánkyni invaze do Iráku, v níž ztratil život jeden milion lidských bytostí.
Inu je se na co těšit.


Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

13.11.2020 07:08

V tomto clanku ma Caitlin sice pravdu, ale to neznamena, ze jeji ideologie je spravna. Viz tez muj "preklad" jejiho clanku "Uniklý dokument Organizace pro zákaz chemických zbraní o Dúmě"
https://voxpopuliblog.cz/unikly-dokument-organizace-pro-zakaz-chemickych-zbrani-o-dume/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.11.2020 19:36

Vždyť je to historie USA od konce války.Rooswelt potřeboval dostat občany USA do stavu válečné psychózy a to se mu podařilo.Jen ta násilnická psychóza přetrvala až do dnešní doby.USA totiž na válce vydělaly a od té doby tak vydělávají stále.Pozemní armáda je k ničemu,tak musí nejdřív letectvo všechno rozbombardovat a zničit.Potom velkoryse půjčí bývalému nepřítele peníze na obnovu s podmínkou,že bude nakupovat v USA.Takže se USA zbaví bomb a může vyrábět další,průmysl má zakázky a půjčené peníze se vrátí dvakrát a ještě s úroky.No neberte to!


 
Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Odvolací soud v Pensylvánii nařídil přezkoumat sporné hlasovací lístky zaslané poštou v rámci voleb prezidenta USA

Každým dnes se jeví jako pravděpodobnější, že o budoucím prezidentovi USA nakonec rozhodne Nejvyšší soud USA. Při projednávání volebních stížností a žalob na falšování voleb vyplouvají na povrch stále další skandální informace o obřím rozsahu volebního podvodu, který byl zřejmě spáchán při letošních prezidentských volbách. Je také zajímavé sledovat i rozdíly, jak o causách informují média v Evropě a v USA.

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Chci žít po dny, které mě ještě čekají, jako orel

Jsem hrdý, ale nesmírně vytočený Čech. Jsem pragmatik a netvořím si vlastní názor podle mediokracie. Nehodnotím politický subjekt podle toho, jak se onálepkuje, nebo jak jej onálepkují media, ale podle programu a toho, jak jej plní. Pokud někdo fandí třeba senilnímu levičákovi Bidenovi, který si plete děti a vnoučata, mazlí se s holčičkama a ani neví, kam kandiduje a na mítingu tvrdí že do Kongresu, je to jeho věc. Nicméně, je tedy levičák, což je také jeho věc. Moje věc zase je, že si od něj nenechám kecat do života.

Poslední domácí zprávy