• Sobota, 05. prosinec 2020
 • Svátek má Rukojmí Jitka

             P.C.Roberts: Přívrženci Trumpa včera ve Washingtonu DC
Počet návštěv: 1251

P.C.Roberts: Přívrženci Trumpa včera ve Washingtonu DC

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Existuje někdo tak šílený, aby věřil, že gangster Biden a rasistska Kamala Harrisová mohou kdy zvrátit takovouto podporu?

Antifa a hnutí Na životě černých záleží (BLM) prchly ze scény.

Obrázky zde:

https://www.paulcraigroberts.org/2020/11/14/trump-supporters-today-in-washington-dc/

Překlad: LM

 

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

16.11.2020 17:01

Jeden židovský: ...Rábí Silberstein, slyšel jsem, že Váš děda volil jako celoživotní republikán Bidena. ...Uklidněj se, Mordejchaji, kdyby byl naživu, nikdy by to neudělal. ...Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.11.2020 19:49

Nemám detailní zprávy o situaci v USA.Tady se píše něco jiného,než v oficiálních mediích.Jenže ty jsou tak známé,že nejdou daleko pro lež,že se jim příliš věřit nedá.Ale dnes i v ČT ukazovali demonstraci na podporu nynějšího prezidenta Trumpa.Takže se něco přeci jen děje.


 
Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Alternativní, nebo chcete-li neoficiální weby, vznikly z niterné potřeby lidí postavit se proti panujícím a do očí bijícím západním lžím oficiálním. Např. proti oficiální lži o tom, že dvě letadla v New Yorku srovnala dva železobetonové mrakodrapy, ale spadly po tom nárazu mrakodrapy tři. 

Evropská unie chce zničit automobilismus

Evropská unie chce zničit automobilismus

Proud šíleností pocházející z Bruselu nepřestává. Zdá se, že Evropská unie chce zničit automobilismus a způsobit, aby byly automobily tak drahé, že si je běžný člověk nebude moci pořídit. Nová eko-norma Euro 7 fakticky zlikviduje v roce 2025 auta bez elektropohonu. Auto si tak budou moci dovolit jen ti nejbohatší, protože elektro-auta jsou velmi drahá. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...