• Sobota, 05. prosinec 2020
 • Svátek má Rukojmí Jitka

             P.C.Roberts: Podvodné vyšetřování volebního podvodu
Počet návštěv: 694

P.C.Roberts: Podvodné vyšetřování volebního podvodu

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Volební systémy Dominion a Smartmatic se ve vyšetřovacím oddělení amerického Ministerstvu vnitřní bezpečnosti namísto vyšetřování voleb pustily do vyšetřování sama sebe. https://www.theepochtimes.com/dominion-part-of-council-that-disputed-election-integrity-concerns-in-dhs-statement_3581659.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2020-11-16-5&fbclid=IwAR2pPZXfQ95miakbmXfCFk9uj8D-VWCLzdj3ZonrIQnNXXOvm6RCkmT9dR8  

Přepočítávání hlasů ve státě Georgia bylo k ničemu. Jen se snažilo zjistit, zda nové volební stroje počítaly odevzdané hlasy dost přesně, a nevyšetřovalo, zda je dost přesně odevzdávaly správnému kandidátovi. Kromě toho nebyla provedena žádná kontrola pravosti podpisů. Čas plyne a čtyři z volebních okresů státu Georgia hlasy pro Trumpa  ještě nestačily spočítat.
V den voleb Trump nad svým vyzyvatelem Bidenem v Georgii vedl, ale pak z neznámých důvodů přestalo několik tamních okresů hlasy počítat. A poté, co se počítání obnovilo, vyskočil Biden vzhůru a o 13 000 převážně poštou odeslaných hlasů údajně volby ve státu Georgia vyhrál.


Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.11.2020 19:45

Jsou to specifika podivné demokracie v USA.Oni se jimi řídí a nikdo nemá šanci něco změnit.Tak je nechme,ať si to vyžerou.


 
Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Když západní lháři křičí: Umlčte lháře!

Alternativní, nebo chcete-li neoficiální weby, vznikly z niterné potřeby lidí postavit se proti panujícím a do očí bijícím západním lžím oficiálním. Např. proti oficiální lži o tom, že dvě letadla v New Yorku srovnala dva železobetonové mrakodrapy, ale spadly po tom nárazu mrakodrapy tři. 

Evropská unie chce zničit automobilismus

Evropská unie chce zničit automobilismus

Proud šíleností pocházející z Bruselu nepřestává. Zdá se, že Evropská unie chce zničit automobilismus a způsobit, aby byly automobily tak drahé, že si je běžný člověk nebude moci pořídit. Nová eko-norma Euro 7 fakticky zlikviduje v roce 2025 auta bez elektropohonu. Auto si tak budou moci dovolit jen ti nejbohatší, protože elektro-auta jsou velmi drahá. Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...