• Pondělí, 02. srpen 2021
  • Svátek má Rukojmí Gustav

Islám vyhlásil válku Evropě
Počet návštěv: 1486

Islám vyhlásil válku Evropě

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela. Vidíme výsledky šílené politiky masové imigrace, multikulturalismu a islamizace a vidíme, co je islám doopravdy zač. Tohle nesmíme dopustit u nás! Rovnice je jednoduchá: když u nás nebudeme mít muslimské imigranty, nebudeme tu mít islámský terorismus!

Francie očividně směřuje buď k občanské válce, nebo k podvolení islámu. Celá území tam francouzský stát nekontroluje a fakticky na nich vládne právo šáría a islámské gangy!

Muslimského vraha policisté postřelili čtrnácti ranami; během toho, co ho lékaři ošetřovali, neustále křičel Alláhu akbar, Alláh je veliký!

„Řekněte mé rodině, že ji miluji,“ zněla poslední slova zhruba třicetileté ženy, než podlehla svým zraněním. Odpovědnost nesou lidé jako Merkelová, Macron a všichni politici, kteří do Evropy zvali muslimské imigranty.

Tunisan Bráhím Avísáví již čelil zatčení kvůli útoku nožem před čtyřmi lety. Následně jakožto uprchlík před několika týdny odcestoval do italské Lampedusy, odkud nelegálně překročil hranice do Francie. Díky EU se takovíto lidé pohybují volně po Evropě!

Bude hůř. Marseille, druhé největší město ve Francii, je již z 25 procent muslimské. Podle studie francouzského Národního institutu pro statistiku a ekonomické studie jsou největšími tahouny metropolitní oblasti Lyonu, Toulouse, Bordeaux a Paříže. Ve čtyřistatisícovém Lyonu žije přibližně 150 000 muslimů. Až 18 % novorozenců ve Francii muslimské jméno. Během 60. let minulého století to bylo 1 %.

Nejextrémnější scénář předpovídá nárůst podílu muslimů v evropských zemích do roku 2050 na tyto uvedené hodnoty: Francie (18 %), Velká Británie (17,2 %), Nizozemsko (15,2 %), Belgie (18,2 %), Itálie (14,1 %), Německo (19,7 %), Rakousko (19,9 %), Norsko (17 %). Co lze očekávat za dvě nebo tři generace, když historik Bernard Lewis řekl, že Evropa bude “nejpozději do konce tohoto století” islámská?

Kolik znásilněných a zavražděných dívek, kolik napadených a zabitých Evropanů tu ještě musí být, aby se politici probrali a začali bránit Evropu před imigrantskou invazí a nenávistí islámu?

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josh Ommi

Josh Ommi

22.11.2020 09:36

Vazeni diskutujici, asi si udelam nepratele... Islam je vskutku mirumilovny. Presne jak vsechny nabozenstvi sveta. Nabozenstvi maji udelat z lidi-pohanu dobre lidi. Problem jsou vzdycky NABOZENSTI a jini FANATICI, ktery jsou presvedceni, ze musi vyvrazdit vsechny, ktery neveri v to same nez JA nebo nemaji ten samy nazor jako JA... Dukaz: vrazdeni mezi sunity a siity, katoliky a protestanty, vrazdy z politickeho presvedceni atd. To jest vse...


 

21.11.2020 20:42

Zrod bestie. ....Kambodža byla kvetoucí zemí. Kníže Norodom Sihanuk dal dětem humanitární vzdělání. Dnešní kníže ze slavného rodu studoval na pražské konzervatoři a tak umí skvěle česky. Na školu byl dopraven diplomatickým vozem CD. Miloval balet. Byl oblíbený a choval se normálně. Žádné povyšování. V té době jsem studoval konzervatoř i já. Nechodil do stejné třídy, byl jsem starší, ve vyšším ročníku, ale bavili jsme se. Jeho čeština byla obdivuhodná. Začal studovat AMU. Měl talent. Kambodžu miloval, tak jako každý vlastenec miluje svou zemi a nedá na ni dopustit. Za Polpotovy hrůzovlády se byl osobně přesvědčit, zda je to tak strašné, jak se jeví. Bylo to nepopsatelně kruté. Rudí Khmérové vystříleli i v nemocnicích pacienty na lůžku. Vraždili vše živé. Šance na přežití byla minimální. Odkud se ta zvěrstva, bestiality vzaly a šířily, se dodnes přesně neví. Jednoho dne přišel na kvetoucí zahradu mor a snažil se zahubit vše živé. Je to nepochopitelné. Musíme vzít na vědomí, že zvěrstva se rodí i v kvetoucí zahradě plné plodů a slunce. Jakýsi Satanáš umožní bestiím v určitém okamžiku likvidovat civilní obyvatelstvo, aniž by proti němu kdokoliv zasáhl. O Hitlerově Třetí říši jsou napsány, evidovány tuny dokumentů. Kambodžská tragédie je téměř zapomenuta. Naše zmrtvýchvstání znamená vzdor vůči těm, kdo by chtěli likvidovat naši civilizaci. Jsme provázáni s křesťanskou vírou svými tradicemi. Náš typický bezvěrec zpívá o Vánocích koledy, například Ježíšku panáčku, já tě budu kolébati... a nad vánočními dárky prohlásí, že není tím, kdo by u nás slavil křesťanské tradice. A tak ještě zazpívá ... Narodil se Kristus Pán veselme se, z růže kvítek vykvet nám, radujme se. ...Takto se projevují typičti čeští bezvěrci. Čas Vánoc se blíží, bezvěrci nakupují vánoční dárky a chystají se znovu zazpívat, i přes zákaz zpěvu, ty samé vánoční koledy, aby dali všem na vědomí, že je s křesťanskými tradicemi vůbec, ale vůbec nic nespojuje. Kdepak my a Veselé vánoční hody. ....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.11.2020 19:42

Kolik mrtvých obyvatel Evropy probudí politiky?I kdyby vyvraždili všechny obyvatele,tak politici povedou pořád svou.Je řada na národech,co všechno si nechají líbit.Bez odporu veřejnosti se nic nezmění a nakonec se z celé Evropy stane jedno velké válčiště.Protože pro politiky je nebezpečím Rusko a Čína,přestože sami nevědí proč.Dostali to pouze rozkazem v první řadě od Big Brothera z Washingtonu a v druhé řadě z Berlína a Paříže prostřednictvím Brusele,jakožto hlavního centra výskytu posthitlerovské čtvrté říše,jak ji propaguje debilní Merkel s pomocí Macrona.


 
Už se perou?

Už se perou?

Je zajímavé sledovat, jak rostoucí počty  Afghánců, hromadně prchajících před Talibanem směrem k evropské hranici, obnažily trhliny v „jednotné, solidární a hodnotově orientované” Evropské únii. Ne, tentokrát už opravdu nejde o nějakou zaostalou, remcající chátru z východních teritorií.  Ostrý, otevřený spor o migraci a „hodnoty” Únie se v těchto dnech rozhořel v samotném jádru organizace. Mezi jejími starými, úctyhodnými, zakládajícími zeměmi. Mezi Německem a Rakouskem.

Cykloterorismus

Cykloterorismus

Už jste zkoušeli zkoušeli přísně dodržovat nový dopravní předpis, že mezi cyklistou a jej předjíždějícím vozidlem musí být minimálně jeden a půl metru odstup?

 

Poznámky a postřehy z internetu (červenec 2021)

Poznámky a postřehy z internetu (červenec 2021)

Tak jsme konečně (po 20 letech) zvítězili?

Česká armáda se stahuje (spolu s Američany) z Afghánistánu!

Jak ten čas běží – jednou jsme v Afghánistanu s rusákama proti straně, kterou amíci horlivě podporuji jako hrdinné bojovníky za svobodu, a uplyne pár let a mydlíme ty samé bojovníky společně s amíky jako největší teroristy na světě…

Je fakt, že podruhé je to alespoň za pořádný peníz (??)…  (Erik Best, novinář)

Poslední domácí zprávy

Cykloterorismus

Cykloterorismus

Už jste zkoušeli zkoušeli přísně dodržovat nový dopravní předpis, že mezi cyklistou a jej předjíždějícím vozidlem musí být minimálně...

Hej Slované …

Hej Slované …

„Hej Slované, ještě naše slovanská řeč žije, pokud naše věrné srdce pro náš národ bije. Žije, žije duch slovanský, bude žít na věky....

Elektrodebilita

Elektrodebilita

Možná jste si všimli, že ve čtvrti, kde bydlí střední třída, (ke které se řadím i já), se mnoho elektromobilů nenachází. Za to v...