• Pondělí, 25. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Miloš

               P.C.Roberts: FBI šikanuje ohlašovatele volebního podvodu i jeho rodinu
Počet návštěv: 1201

P.C.Roberts: FBI šikanuje ohlašovatele volebního podvodu i jeho rodinu

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Jestliže věříte presstitutkám, asi nevíte o tom, že řidič zasílatelské  služby USPS dosvědčil, že mu bylo nařízeno převézt z New Yorku do Pensylvánie nákladní auto naplněné volebními lístky, a to jako nelegální přídavek k legálnímu počtu volebních lístků, které v  Pensylvánii už byly uloženy.

Do vyšetřování tohoto případu se zapojila i FBI, ale nezajímala ji skutková podsatat věci, čili křiklavý volební podvod Demokratů, ale něco úplně jiného. A to kolik dolarů za zveřejnění své zkušenosti řidič od Republikánů dostal. A nejen to, FBI začala poté šikanovat i řidičovu rodinu. Řidič sám se svým svědectvím o daném případu vystoupil v televizním pořadu Fox Business News.

Už aféra Russiagate, zorganizována FBI, dokázala, že FBI není nic jiného než zkorumpovaná organizace, jejíž jediným smyslem je chránit americký establishment. A Trumpovo ministerstvo „ spravedlnosti“, zosobněné pány Barrem a Durhamem, zas ve funkčním období prezidenta Trumpa   dělalo co mohlo, aby všechny trestné činy, páchané FBI při pokusech falešně obvinit prezidenta Trumpa, zakrylo.

Překlad: Lubomír Man

 

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.12.2020 19:35

O záležitostech USA si musí rozhodnout sami tamní občané.Úřady dělají jenom to,co si lidé nechají líbit.


 
Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Mezi lidem obecným je hojně rozšířená pověra, že nejdůležitější osobou ve výchově dítěte je matka, jejíž lásku nic nenahradí. Je to ale pouze pověra, kterou vyvracejí úvahy a postupy některých inženýrek dětských osudů z oddělení sociálně právní ochrany dětí (dále jen OSPOD). Vyvedly mě z mylné víry v platnost pověry, když jsem se zapletl do jejich sporu s matkou samoživitelkou tří kouzelných dětí ve věku 5-9-14 let.

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by nás otočil zpátky ke svobodě. Je lepší si to přiznat a zařídit se podle toho.

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...