• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

K čemu je vlastně ta vakcína?
Počet návštěv: 912

K čemu je vlastně ta vakcína?

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale není to žádné světlo na konci tunelu, nepřinese nám zpátky normální život. Stále se budou moci všichni infikovat a stále budou nemoc šířit. Navíc vakcína přinese neprozkoumané vedlejší účinky včetně úmrtí.

Absolutně nechápu ty politiky, kteří si jedou tu obehranou písničku o jediné možné cestě v podobě očkování. To si fakt myslí, že jsou lidé tak pitomí? Je to až potupné a trapné, když se politici chovají jako dealeři farmaceutických firem. Sami snižují svůj kredit a přispívají k oslabení demokracie. Protože těžko mluvit o demokracii, když ten, kdo skutečně vládne, jsou nemorálně bohaté a extrémně neetické farmaceutické firmy.
.
Vrcholem idiocie je plánovaná reklamní kampaň na očkování, kterou si nechají aktéři z našich daní zaplatit a budou nahánět oslabené seniory do experimentu, který nemá obdoby. Není divu, že “vakcinátoři” bohatnou nevídaným tempem. Odírají nás naprosto bezskurpulózně a ani nemusí hnout prstem – práci za ně dělají hloupí a vystrašení politici.

Jaké jsme si zvolili, takové máme a věru to není hezký pohled.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.01.2021 20:06

Vakcína je na dvě věci.V první řadě jsou to dotace na výzkum vakcíny,potom na testování a v závěrečné fázi se jimi nakazí řada lidí a to přesto,že je,údajně,má ochránit.Konečný efekt pak jsou miliardy ve prospěch několika desítek lidí.Ti se pak nechtějí zaručit za kvalitu jejich vakcíny a její výsledky.To je vše,na co se vakcína kupuje.Nakonec je k oblbnutí lidí,bojících se nemoci.Raději by se měli soustředit na její léčení.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

04.01.2021 08:57

Vakcína je k tomu, aby se koupila ! Pokud EU řídí takoví chytráci, že zaplatí soukromé firmě stovky milionů kusů, tedy stovky miliard Euro, dopředu a ještě k tomu se zřeknou odpovědnosti výrobce ... je to ještě větší majstrštyk těch grázlů, než ony slavné počty zakoupených kulek do samopalů v Afghánistánu. Tam chrabrý americký voják na jednoho afghánského teroristu spotřebuje tři sta tisíc kulek (300 000 !). Nedovedete si představit jak ti klucí umounění dokáží kličkovat.
A nebo, ty kulky nejaké firmě zaplatíme a ta je tak nějak, stejně jako ty vakcíny, ani nevyrobí.


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy