• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Omluvte se za pomluvy prezidentu Miloši Zemanovi, jenž řekl, že Islámský stát je rakovina, jež metastázuje…
Počet návštěv: 4425

Omluvte se za pomluvy prezidentu Miloši Zemanovi, jenž řekl, že Islámský stát je rakovina, jež metastázuje…

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Kdysi bylo Tunisko turistickým rájem, nikoho ani nenapadlo, že by tam někoho zastřelili. Ze Sousu jsem poklidně vyjel na výlet přes romantickou poušť až do Kairouanu, svatého města Islámu; čtvrtého po Mekce, Medíně a Jeruzalému…

26. Červen, 2015 – 19:18

Jeho název znamená “karavana”, přesně tak vypadala naše výprava, ne však z velbloudů ,kteří  na okrajích nekonečných písčitých plání chroupali jen ostny kaktusů. A pak mešita uprostřed stepí ve střední části Sahelu, asi 70 km západně od Sousse. Kairouan je Velká mešita Zaouia de Sidi Sahab. Je to opravdu dost velká stavba s minaretem.

Dnes mě mrazí - zatím 30 mrtvých v tuniském Sousu, zákeřně zastřelených zahraničních turistů, zraněných je přes 60; vraždili teroristé s AK 47 Kalašnikovy, schovanými ve slunečníku na bělostné pláži. Sunnisté proti šíítům. Obě strany tvoří mírumilovný islám… Předzvěstí byl teroristický útok v tuniském muzeu Bardo zahynulo letos v březnu 25 lidí. Jsou mezi nimi opět hlavně zahraniční turisté a také dva z útočníků. Jednoho mrtvého a dva zraněné si dnes vyžádal rovněž atentát v továrně na plyn u Lyonu. Útočník držel islámskou vlajku. Napadenému muži uřízl hlavu a pověsil ji na plot. Terorista měl komplice; do továrny přijeli ve voze, najížděli na plynové bomby před továrnou, aby způsobil děsivou tragédii. Zabránil jim v tom muž, který za to přišel o svoji hlavu… A MIloš Zeman zopakoval: Islámský stát je rakovina, která metastázuje…

article_photo

A slyším prezidenta Zemana, že islám je rakovina. A slyším též preláta Halíka, jak chce otevírat svoje srdce islámu. Když navíc uslyší jméno Miloš Zeman, vyplaví se z něho přímo ďábelský adrenalin; o Miloši Zemanovi tvrdí: “Spíš je mi ho dnes líto, vidím, že je to nemocný člověk. Léta alkoholu a barbarské životosprávy se podepsaly na jeho zjevu, na jeho chování i na jeho myšlení. Vždyť on byl původně intelektuál, Klause převyšoval inteligencí a hlavně smyslem pro humor. Pak si přisvojil masku jakéhosi bodrého, přihlouplého strýce. Ale ta mu přirostla k obličeji tak, že už ji nemůže sundat. Přitom styl jeho rozhodování, koho jmenuje ministrem, komu udělí nebo odepře profesorský titul, nese znaky orientálního despoty, který odměňuje své milce a mstí se svým nepřátelům…” IS infiltruje mezi běžence; napřed Barroso, pak prelát Halík a teď, babo hidžábová (Šabatová), raď…

Pan prelát Halík dále tvrdí, že islám je též cesta k Bohu, jen trochu jiná. Třeba jako v bohaté ropné destinaci - Kuvajtu, kde se rovněž zabíjelo, a také ve Francii. Pryč se západní amorální civilizací, alkohol, prostituce a hanění Alláha. Nedávno na to doplatil tucet francouzských karikaturistů týdeníku Charlie Hebdo. Sedmého ledna 2015 byla pracovnice časopisu Corinne Rey při návratu do redakce napadena dvěma ozbrojenými muži a donucena zadat bezpečnostní kód. Tak vnikli útočníci do budovy a začali střílet v redakci karikaturistického týdeníku Charlie Hebdo, kde zabili 12 a zranili 10 lidí. Mezi mrtvými jsou také dva policisté… Útočníci stříleli z kalašnikovů a měli i granátomet a provolávali: „Alláhu akbar“ a hlásili se k teroristické síti al-Káidě.

article_photo

Když ještě bylo v Sousu blaze… Snímek \Břetislav Olšer

Cílem útoku byla dnes v Kuvajtu City i mešita imáma Sádika, která leží v rušné čtvrti na východě města. K atentátu se přihlásila radikální organizace Islámský stát. “Z těla sebevražedného atentátníka se dá usuzovat, že byl mladý, vypadal, že mu je okolo 20 let,” řekl agentuře Reuters jeden ze svědků, který prý muže viděl, když vešel do modlitební místnosti. Exploze byla opravdu silná, mešita, v níž tu chvíli nacházelo asi 2000 lidí; zabil 25 z nich. V Kuvajtu jsou útoky na muslimy vzácné. Většina kuvajtských muslimů vyznává sunnitský islám, pouze 27 procent věřících jsou šíité.

Přečetl jsem si, že úvahy o islamizaci světa, resp. Evropy, jsou pouhý mýtus. Nikdy se prý nestane, aby evropské křesťanství bylo vytlačeno islámem. Toto mámení není z roku 2009, kdy jsem ho slyšel poprvé, ale ze včerejšího dne 2015, kdy se takto vyjádřil jeden z českých představitel katolické církve…  Z toho by mělo plynout, že se mýlil Bruce Bawer, autor knihy „Zatímco Evropa spala“ (While Europe Slept), který tvrdil, že budoucnost starého kontinentu spočívá „v krotkém podrobení se postupnému přechodu na právo šarí’a.“ Mýlil se na konci tohoto století též Bernard Lewis, proslulý americký dějepisec islámu, když varoval: „Evropa bude islámská.Je islám anticivilizace, když preferuje islámské právo šaria, aneb Urazil tedy prezident Zeman islám…?

article_photo

Sunnité a šiité…? Jasně, že sunnité.. Snímek Břetislav Olšer

Ovšem také v dánském hlavním městě Kodani se v polovině února 2015 střílelo. Terčem se stala kavárna, v níž se vedla diskuse na téma  s názvem „Umění, rouhačství a svoboda slova“. Organizoval ji švédský karikaturista Lars Vilks (55), jemuž v minulosti islámští radikálové hrozili zabitím za to, že nakreslil proroka Muhammada s psím tělem. Debaty v kavárně se účastnil kromě jiných i francouzský velvyslanec v Dánsku Francois Zimeray. Dva lidé přišli o život a dalších pět bylo zraněno. Budovu během akce někdo diskutující ostřeloval zvenčí. Okna kavárny Krudttoenden zasáhly desítky střel.

Že to všechno ještě není v Česku a prezident Miloš Zeman zase lže, když tvrdí, že Ukrajina a její občanská válka je jen chřipka ve srovnání s teroristy Islámského státu, který je prý rakovinou, dnes už ČT uvedla toto prezidentovo prohlášení bez zesměšňujících invektiv, ale jako fakt.

article_photo

Už jedou a plují až do Vyšných Lhot …

Kdy se omluví Fialové, Kalousci, Schwarzenbergové, Němcové či Halíkové a další, co věří Americe. Proč tedy nevěří americké stanici CNN tvrdí, že v Evropě je až dvacet spících teroristických buněk radikálních islamistů. Ty mají mezi 120 a 180 členy, kteří jsou připraveni na útoky v Belgii, Francii, Německu a Nizozemsku. V souvislosti s dalšími útoky, které tento týden překazila Belgie, v sobotu zatýkala policie v Řecku. A dnes je to masakr v podání islamistů, resp. sunnitů a šíitů, tedy islámu? Hrozí Evropě krutá válka se zoufalými a všehoschopnými běženci infikovanými bídou, ebolou či HIV?

Islám v Česku? Napsal jsem: “Česko má smůlu na muslimské představitele, šéf Muslimské unie v ČR Mohamed Abbas z Chartůmu v Súdánu se předvedl; odsoudil, co dělá Islámský stát, když podřezává zajatce z USA či Evropy, což ale nemá prý nic společného s islámem, na rozdíl od šarií povoleného trestu kamenování, jelikož to napsal sám Alláh - svrchovaný pán veškerého tvorstva a Nejvýše Odpouštějící, jenž pravil: „kdo z vás je bez viny, ať hodí kamenem“. To je přece ono. Lze však na počátku třetího tisíciletí omlouvat náboženství, které popravuje, seká ruce a kamenuje ženy pro nevěru, údajné čarodějnictví či odpadnutí od islámu? Česko přece není Súdán…”

A dalším do islámské partičky je Muneeb Hassan Alrawi, pro změnu irácký obchodník, jenž u nás má teplé a jistě dobře placené místečko páté kolony; post  předsedy Islámské nadace a Ústředí muslimských obcí v ČR. A stejně jako jeho kámoš z mokré čtvrti Abbas tvrdí, že řádění teroristů v Paříži nemá nic společného s islámem, ovšem bít děti, co se nechtějí modlit k Alláhovi, je správné dle Abbase i šarie. Škoda rány, jež padne vedle. A ještě nařizuje, aby tato nebohá dítka byla učena nenávidět bezvěrce.

Inu, přes 50 obětí v několika zemích světa během jednoho ramadánové dne je tragickou záležitostí, varující v duchu slov prezidenta Zemana, že islám, ať si říká, kdo chce, co chce, je zkrátka anticivilizací. A dle kvót EU bude prvních 700 stovek běženců islámu skoro už ve Vyšných Lhotách, což je dalším varováním i pro Česko…. Přirozenou součástí kapitalismu už nejsou jen krize, ale teď i vysoké zdi, ploty z ostnatých drátů a železné opony…

Nucenou kvótu EU přes tisíc běženců vydržíme, ale co nesneseme, je ebola, HIV, malárie a cholera…

Západ nechal zlynčovat Kaddáfího a zavinil zběsilý a krvelačný exodus běženců přes Libyi do Itálie

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...