• Neděle, 28. únor 2021
 • Svátek má Rukojmí Lumír

        P.C.Roberts: Studenti Harvardu:odeberte tituly Trumpovým příznivcům!
Počet návštěv: 847

P.C.Roberts: Studenti Harvardu:odeberte tituly Trumpovým příznivcům!

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Studenti na Harvardu, zařazení do programu pokročilejšího studia, zaměřeného na praxi  (tzv.  Degree Students), společně s absolventy Harvardu žádají, aby univerzita odebrala tituly těm svým bývalým studentům, kteří podporovali prezidenta Trumpa a v současnosti pracují ve vládních úřadech.

Přihlaste se tedy ke studiu na Harvardu a učte se zde totalitní praxi. Absolventi harvardské Kennedyho fakulty pošpinili jméno prezidenta Kennedyho tímto svým požadavkem: „Harvard musí odebrat tituly těm svým absolventům, jejichž projevy a podvracení demokratických procesů, zakořeněné v historii nadvlády bílých, vyprovokovaly 6. ledna násilné povstání“.
Jak tento požadavek dokazuje, Harvard už vzdělané lidi neprodukuje. Produkuje indokrinované lidi s vymytými mozky. Šestého ledna žádného násilného povstání nebylo a „podvracením demokratických procesů“ byla jedině volební krádež, které se na Trumpovi dopustila Demokratiká strana.
Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

31.01.2021 19:23

Však USA vedou primitivové a za nitky tahají ti v pozadí.Kromě toho dnešní študentíci pozbyli schopnost analytického myšlení a ve většině myšlení vůbec.Komunisté zabraňovali řadě lidí studovat kvůli třídnímu původu,ale nikdy se nesnížili k tomu,aby získaný titul odebrali.Jen některé poslali do kotelen,což v té době bylo skvělé zaměstnání.Američtí primitivové jdou dál a chtějí odebrat něco,na co oni nikdy v životě nedosáhnou.U nás se to dělo na základě třídního původu a pozdější činnosti proti režimu.V USA to chtějí dělat na základě politické příslušnosti.I když jde zdánlivě o rozdílné činy,je to v podstatě úplně stejné.Jen tady jsme se toho zbavili a nechávali tituly i těm,kdo je vlastně nevystudovali a nyní z "demokratických" USA přichází to samé,jen v jiné barvě.Jsme skutečně na tom vysněném demokratickém západě,nebo jsme se oklikou vrátili k tomu,co bylo diktaturou?Vrátili jsme se do stejného srabu,jaký jsme tady nechtěli a kvůli čemu byl listopad 1989.V lepším případě k tomu směřujeme mílovými kroky.Jdeme po vzoru Big Brothera zpět k lepším zítřkům.


 
Pepa Jozef

Pepa Jozef

31.01.2021 14:28

Jasně, je to šílený.
Ale zamýšlí se někdo nad tím, proč tyhle jevy vznikají?
Jejich původ, zákonitosti a, řekněme, vývoj v čase?
Abych se s něčím vyrovnal, měl bych tomu, alespoň nějak porozumět.
A, že se budu, budeme, muset vyrovnat, tak to nás nemine.


 
Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče a volá po aktivní účasti lidí – stejně jako loni na jaře. Vůbec nepochopil, že situace je jiná. Lidé už mají dost informací a vlastních zkušeností, aby se v problematice pandemie orientovali.

Bidenovi hrošíci

Bidenovi hrošíci

V nedávném projevu se nový americký prezident Joe Biden vášnivě vyslovil proti ruským agresivním krokům, jak to nazval.

  P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

Náčelník amerických ozbrojených sil v Evropě generál T.D.Wolters pronesl 24.února řeč, která by měla znepokojit každého.  Generál např. prohlásil, že smyslem pobytu americké armády v zahraničí je "tvorba míru" a že USA musí, aby tento mír světu zajistilo, Rusko anektovat. Neustále nás zaměstnává boj s Moskvou a jestliže se i nadále bude Rusko vzpírat naší vedoucí roli ve světě, jsme připraveni prostřednictvím NATO na tento ruský postoj odpovědět. Všechny destabilizující aktivity na zeměkouli svedl generál na Rusko: "Bez ohledu na široké mezinárodní odsouzení a pokračující ekonomické sankce vytváří Rusko i nadále destabilizující ohniska neklidu a tak zůstává přetrvávající existenciální hrozbou pro USA i pro naše evropské spojence". https://www.rt.com/russia/516535-nato-neutralize-power-war/

Poslední domácí zprávy