• Čtvrtek, 25. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Za Věru  Jourovou se stydím
Počet návštěv: 1266

Za Věru Jourovou se stydím

Zbyněk  Prousek Článek od Zbyněk Prousek

Česká europoslankyně Věra Jourová dne 11.2.2021 pro NOVINKY.CZ mimo jiné uvedla: Nehorázné ruské chování. Západ konečně vidí v Rusku hrozbu.

Jako Čech a občan ČR využívajíce čl. 17/2 Listiny základních práv a svobod tímto veřejně vyjadřuji svůj názor, a to, že se za projev i osobu V. Jourové stydím. Jsem názoru, že jestli je něco nehorázné, tak je to právě činnost Jourové na scéně EÚ a také stav, kam to ČR pod křídly orla EU dopracovala. V osobě Jourové vidím, kam až může vést česká shrbenost, řitilezectví a zaprodání vlastního myšlení, svědomí i duše světu konzumu, moci a zla.

A co vzkazuji Rusku? Rusko – Jourová nemá mandát 10.000.000 Čechů, ale jen těch, kteří fandí „levnému konzumu“ a podlízavosti prozápadní kultuře.

Zbyněk Prousek pro RUKOJMÍ CZ | 17.02.2021

Zbyněk Prousek
Občan ČR, aktivně podporující spravedlnost a vymahatelnost práva, a všestranně potírající podvodný „šmejdí byznys“. Soukromý detektiv, mediálně známý též jako „lovec šmejdů“ a člen výkonné rady Institutu Aleny Vitáskové.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Richard Hercl

Richard Hercl

18.02.2021 13:00

DĚTI za své rodiče nemohou (pokud jsou to špatní rodičové, že ano)
Ale VLIV rodičovské výchovy si odnáší jedinec do svého budoucího života :
Jourová, roz. Špaková, otec Jiří Špak, registrovaný ve složce STB č. 24689 jako "kontrolor" dne 23.2.1975.
V takovém rodinném prostředí aktivní EUbyrokratka vyrůstala.
Ještě se divíte ?!


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

18.02.2021 08:26

Pokud se ANO nebude distancovat od této vlastizrádkyně,ztratí část svých voličů


 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.02.2021 19:19

Sama existence Jourové je národní ostuda.Podle našich "politiků" pak v zahraničí posuzují celý národ.Další ostudou jsou ti voliči,kteří ji vyslali do Evropy.Museli vědět,že se jedná o osobu bezpáteřní,sobeckou a podlézavou.Jinak si dovolím poznamenat,že za mne nemluví žádný politik a nikomu jsem takové právo nedal.Každý se ohání zastupováním národa a přitom zastupuje maximálně svou politickou partaj a její "spojence".


 
Francie se začíná bránit islámu

Francie se začíná bránit islámu

Pozdě, řeknete. Ovšem. Ale ještě tak dva roky zpátky bych nevěřila, že Frantíci někdy prohlédnou. Že fakticky najdou koule na to se aspoň krapítek ohradit vůči pomalé, nicméně už poměrně pokročilé islamizaci, která v zemi Galského kohouta probíhá.

 Nechceme aktivistický Ústavní soud

Nechceme aktivistický Ústavní soud

Ústavní soud České republiky začíná přitahovat stále větší pozornost. Už to je podivná okolnost, příliš nesvědčící konzervativní pověsti, kterou by měla být nejvyšší ústavní instituce proslulá.

Poslední domácí zprávy