• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Dovolme si trošku
Počet návštěv: 1243

Dovolme si trošku "konspirace"

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Co nás čeká a co nás nemine. S narůstajícím odporem občanů, který se neprojevuje jen jejich účastí na demonstracích, začne být globální moc nervózní. Není pro ně dobrým signálem, když lidé odmítají nosit roušky venku nebo když si vynucují nasazení léků, které ohrožují rozjetou „pandemii“.

Čím větší bude odpor lidí, tím se bude zvyšovat tlak. Jsme zaplavováni katastrofickými články o nových mutacích a trvalých následcích po prodělání covidu. Neustále se omílá mantra o vakcinaci jako o jediné cestě k normálnímu fungování. Podle všeho a bez velkého konspirování se zdá, že vakcína je ten cíl. Narvat ji do co nejvíce lidí. Ať už jde o zisk nebo dokonce o prostředek ke snížení populace nebo zdroj dalších pacientů, kterým se budou prodávat další chemické sajrajty k „léčbě“ toho, co vakcína způsobila.
Cíl maximální vakcinace je tedy odporem lidí ohrožen. Nasazení Ivermektinu a další léčby by bylo příliš velkou konkurencí plánované vakcinace. Pokud si to lidi prosadí, bude třeba přitvrdit.

Co tedy můžeme čekat?

V prvé řadě pojede stroj propagandy na plné obrátky. Dalším krokem bude pokus o diskreditaci poslance Volného, který získává stále větší prostor pro šíření nebezpečných pravd. Pokud bude i nadále posilovat a nebude dělat příliš velké chyby, můžeme se dočkat i pokusu o odložení voleb. Globální moc bude totiž potřebovat čas pro přípravu akce k falšování voleb. Není možné, aby se do naší sněmovny dostali „neposlušní“ lidé. Stávající strany svou příslušnost k poslušným dostatečně prokázaly a pokud by je nikdo neohrožoval, volby by mohly normálně proběhnout.

Pokusný balónek s korespondenčním hlasováním už byl vypuštěn a je připraven k zavedení, pokud by se nedařilo sílící hnutí odporu udusit v zárodku. Prozatím se občanská opoziční hnutí vždy zlikvidovala sama, ale hrozí riziko, že se poučí z chyb a dotáhnou své snažení až k volbám a k překročení 5 %. Proto je třeba mít k dispozici záložní plán – korespondenční volby. Nejprve odsun termínu v rámci pandemického zákona a posléze protlačení korespondenčního nebo elektronického hlasování. Každý takový pokus bude znamenat jediné – mají strach.

Buďme na to připraveni a v žádném případě změnu způsobu hlasování nepodporujme! Řvěme, volejme, dávejme najevo, že tento plán známe a každý, kdo ho bude podporovat, přijde o naši důvěru. Ukazujme na ty lidi, kteří by hrátky s volbami podporovali jako na skutečné škůdce demokracie. Ukazujme na ně jako na ty, kteří slouží finančním zájmům (vědomě či nevědomě) a chtějí tak škodit občanům.

Prozatím mohli být v klidu, protože lidi se o politiku nezajímali a kdokoliv si tady mohl dělat, co chtěl. Lidé začínají zvedat hlavy, někteří dokonce deklarují, že půjdou k volbám a budou volit opozici, a to je globální moci nebezpečné a má z toho strach.

Jakmile padne první návrh na odložení voleb, je jasné, že výše popsané není konspirace. Sledujte, kdo něco takového bude prosazovat…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

11.03.2021 19:45

Není to žádná zpráva,ale snůška nedokazatelných tvrzení.Já odmítám vakcinace nikoliv z důvodu obav před nějakým nepřátelským úmyslem.Ale všechny vakcíny byly vyvinuty během půl roku a přitom se do dneška neví,jak to vzniklo a co ten covid vlastně obnáší.Jen vakcíny spatřily světlo světa a covid má už několik mutací.Proti které tedy chrání?Testování probíhá běžně několik let,V tomto případě i s výzkumem na to stačilo půl roku.Volby jsou totiž tak daleko,že se do té doby stane něco jiného a budeme čelit zase jiným problémům.V současnosti jsou tím nejmenším problémem.


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...