• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Babiš s Blatným si pohrávají s životy většiny z nás…
Počet návštěv: 1143

Babiš s Blatným si pohrávají s životy většiny z nás…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

A do toho ty nenávistné rusofóbické baby Němcová a Langšádlová.

Nebezpečnější jsou ale ti, kteří se na nás účet mohli nechat přednostně naočkovat, v zásadě zatím nepříliš napadanou a kvalitní vakcínou Pfizer, tedy premiér Babiš a ministr zdravotnictví Blatný, a teď, když nejenom, že váznou dodávky kvalitních vakcín západní provenience, ale odmítají zajistit ruskou vakcínu Sputnik V, jak to doporučoval ministr Prymula.

Kdyby se museli klepat o svůj život, jako musíme my, uvažovali by jinak a diferencovali.

„Přítelkyně v nouzi“ Angela Merkelová věci zkoumá. Jako jedna z prvních si telefonovala s Putinem a dotazovala se, jak je to se Sputnikem a když se měla nechat naočkovat AstraZenecou, pak jako bývalá exaktní vědecká pracovnice si přečetla studie a odmítla. A dnes  platí, že Rakousko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Kypr, Dánsko, Norsko, Island, Bulharsko a Itálie očkování touto vakcínou pozastavily. Ty četné krvavé sraženiny, několik úmrtí včetně oné mladé slovenské učitelky o něčem hovoří. Ale Babiš s Blatným nereagují.

Jakkoliv jsou vcelku logicky zlehčována prohlášeními výrobce, zůstává ve vzduchu zásadní otázka, proč neučinit výjimku pro Sputnik V, pro který se vyslovují špičkoví odborníci německého odborného týmu, například Profesor Thomas Mertens, který stojí v čele Stálé komise pro očkování (Stiko) v Institutu Roberta Kocha a je rovněž ředitelem virologického ústavu Fakultní nemocnice v Ulmu, či americký hlavní epidemiolog Anthony Fauci, který uvedl minulou sobotu, že výsledky Sputniku V jsou velmi dobré.

Aby bylo jasno. Vakcín v této zemi je absolutní nedostatek a BOHUŽEL BUDE a zřejmě díky nejen Evropské unii, ale i neschopnosti této vlády jich máme méně než mnohé státy EU.

A BUDE SE UMÍRAT. A NEMOCNICE BUDOU ZAHLCENÉ.

Nikdo  nenutí rusofóbní dnešní opozici a možná bohužel budoucí vládní koalici, aby byli Sputnikem naočkováni. Chtějí AstruZenecu. Dejme jim ji. A zejména Němcové s Langšádlovou. Mnozí z nás chceme Sputnik V.

Na mou výzvu, která vyšla ve Sputniku jsem asi 4 dny dostával v pravidelných desetiminutových intervalech jednak poděkování za mou iniciativu a jednak prosbu, aby žadatelé byli začleněni do seznamu. Troufám si tvrdit, že silná nedůvěra k západních vakcínám, u někoho vůči všem vakcínám, u mě spolu s přítelkyní v nouzi Markelovou v podstatě jen k AstřeZenece, otevírá cestu pro Sputnik V.

Stále více jsem přesvědčen, že k likvidaci prof. Prymuly vedlo to, že byl zcela otevřeně a bez předsudků připraven dělat vše pro to, aby zde Sputnik mohl být použit. 

Ideologický odpor Blatného a nyní po telefonním briefingu s ministrem zahraničních věcí USA i u Babiše   ukazuje, že oba papaláši, kteří jsou už za vodou, nás obětovali pomyslnému geopolitickému boji proti Rusku či Číně.

Souhlasím s prezidentem republiky, že neudělením výjimky pro Sputnik  V vydali Babiš s Blatným lidi v nebezpečí smrti nebo těžké újmy na zdraví  a dopustili se tak zločinu obecného ohrožení a doufám, že za to budou souzeni.

To není laciný patos. Všechny země EU budou mít ještě s koronavirem vážné problémy.

Ale Česko s vysokou pravděpodobností na počet svých obyvatel, dopadne katastroficky, pokud Babiš okamžitě znovu nepovolá jako ministra Prymulu.

Chceme Sputnik.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.03.2021 20:14

Babiš se dopustil té největší hlouposti,jaké mohl.Zcela rezignoval na potřeby národa a nechal rozhodování na primitivních blbečcích z Brusele.Sklízí za to pořádný pád podpory do voleb.Ale nakonec on nemá co ztratit.Chtěl být u moci,což se mu podařilo.Teď už to zná a klidně se odebere do ústraní.Jeho totiž žádné vakcíny nezajímají.Zajímají ho však jeho podniky ve SRN a nemůže dovolit,aby tam po něm šli.Proto jen na všechno z Brusele kývá a od socanů v tom má plnou podporu.EU je pro socany priorita a je potřeba roli těchto byrokratických buranů podporovat.Třeba i proti vakcíně z Ruska.EU je obyčejný neschopný moloch,který už ani nemá nohy na podporu proti pádu!Existuje jen ze setrvačnosti.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

14.03.2021 14:25

Vakcina Astra Zeneca je daleko mene ucinna nez Sputnik V. Je to tim, ze Sputnik pouziva dva ruzne adenoviry. "Jednorazova" vakcina Johnson & Johnson je podvod. Stejny stupen imunity ziskate prvni dozou Sputniku. Je to znazorneno na grafu (asi v polovine teto webove stranky.)

https://sputnikvaccine.com/about-vaccine/

EU sama distribuci vakcin zajistit nedovede, ale ruske a cinsske vakciny blokuje! Pritom Sputnik je zalozeny na stejnem principu jak Astra Zeneca.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

14.03.2021 09:18

Myslím, pane doktore, že nedostatek vakcíny není neschopností Babiše ji, nebo cokoliv jiného pro republiku sehnat, zajistit. Jsem přesvědčen, že u Babiše to zapřičinila víra. Víra v EU, která ústy všech svých nikým nevolených hochštaplerů, za pomoci novinářských slouhů, naslibovala jak zajistí, jak rozdělí, jak, jak, jak. Nikdo, ani Vy, ani já, prostě nikdo, do doby než přišla opravdová krizová situace, nepředpokládal až takovou míru kreténismu lidí, které vygeneroval nemocný systém, do vrcholných funkcí EU. Při poslechu žvástů Lejnové a třeba té naší pipky, které si na konci věty nepamatují, co řekly na začátku, možná, snad jen Orbán, něco tušil. No a na adresu toho troubovitějšího slouhy Blatného ? Asi mu nedošlo, že až mouřenín ...
Jeho prohlášení : "...dokud já budu ministrem..." Obávám se, že až na covid umře třeba maminka některého z právníků (a to i z Plzně), bude mouřenínovi Blatnému, za sabotování svojí práce, o doktorské přísaze nemluvě, pár let kriminálu slušet.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy