• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Klečíme jen před Bohem
Počet návštěv: 764

Klečíme jen před Bohem

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Politika se tlačí do všeho – i do sportu. Polští fotbalisté odmítli pokleknout na podporu hnutí Black Lives Matter s tím, že oni klečí jen před Bohem. Stejně tak naši fotbalisté nepoklekli v Cardiffu.

Jen houšť a větší kapky. Čím víc do nás progresivisté reprezentováni senilním Bidenem budou tlačit svou agendu, tím spíš se jí celý svět vzepře.
Podle mého soudu je jejich agendou i covid. Ti, kdož financují progresivismus a neomarxismus, často pocházejí právě z farmabyznysu. Tihle korporátní “vládcové” jsou všichni z jednoho těsta. Za líbivými řečmi schovávají jen svou snahu ovládat svět a vydělávat velké prachy.

A tak je nám nestále předhazováno, jak ten je “fašista”, ten zase “konspirátor”, “vrah důchodců” nebo “šarlatán”. V překladu to ale znamená, že se jen potřebují zbavit lidí, kteří ohrožují jejich agendu vydělávání peněz.

Jen tlačte, jen nálepkujte, jen ukazujte prstem. Lidi se učí rychle, už pochopili, že je všechno naopak. Vaše strašení nácky, Rusy a Číňany už nese své výsledky. “Extremista” Volný patří k nejsledovanějším politikům, lidi poptávají ruskou vakcínu Sputnik a nejprodávanější telefony jsou ty čínské.

A jak dopadne ta snaha vyzdvihovat všechno údajně diskriminované? Přesně opačně. Lidem se ta propaganda prostě už zajídá. A svět se vrátí zpátky – k hranicím, od multikultury k monokultuře. Už aby to bylo!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.04.2021 19:04

Já si zase myslím,že je to odpor proti rasistickému zvýhodňování barevných lidí.Ono to totiž už přesáhlo únosnou mez.Pokaždé,když se jim něco nedaří,nebo nelíbí,tak se vytasí s rasismen.Tím tento problém stále udržují na živu.Západní Evropa ať klečí třeba po celý zápas,je to jejich věc.Věc druhých je zase odpor proti uměle udžovanému problému.Jinak tím klekáním vyjadřují podporu rabování,které zcela nahradilo protesty proti zabití zločince,rozšiřujícím drogy a násilníkem.Pokud se to někomu nelíbí,tak ať sem neleze!


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy