• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

 Američané se snaží rozpoutat válku s Ruskem. Už by konečně měli zas dostat na držku jako ve Vietnamu.
Počet návštěv: 6558

Američané se snaží rozpoutat válku s Ruskem. Už by konečně měli zas dostat na držku jako ve Vietnamu.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Nenasytnost Amerického jestřába nezná hranic a je mu úplně lhostejná cena jeho výbojů. Nyní lstivě poštvává Ukrajinu proti Rusku a do jisté míry chce rozpoutat bratrovražedný boj. Těží z toho, že je dost Ukrajinců, kteří Rusko nenávidí za události, jenž se odehrály za éry Stalina před velkou válkou. Málo se však mluví o tom, že kdyby nebylo Chazarských židů na Ukrajině a jejich snahách skrze socialismus ovládnout Sovětský svaz a následně svět, tak by Stalin neměl důvod na Ukrajinu takto tlačit. Ono to neví i mnoho Ukrajinců a to je problém. Ta nit má kořeny skutečně daleko a dokud nebudou zničeni Chazarští židé, tak na světě klid nebude. Chazaři jsou rozlezlí všude a ovládají klíčové mechanismy fungování světa.

Ve Spojených státech je obrovská enkláva Chazarských židů a my informovaní víme a dokonce je i známe. Dost možná, že je znáte i vy a ani nevíte, že patří k tomuto zavrženíhodnému etniku. Jména tu vypisovat nebudu, ale Sorose jistě zná každý. Je jen na vás, zda si dáte tu práci a vyhledáte si zprávy o jeho minulosti, ale i Chazarů. Nicméně Američany a Chazary spojuje odvěká snaha zničit Rusko. Proč do toho pletu Chazary??? Inu to máte tak. V minulosti jejich říše sahala i na území dnešní jižní Ukrajiny, avšak byli odtud vypráskáni vojsky Ruského knížete Svatoslava a vojsky říše Byzantské. Samozřejmě tam nějací zůstali a samozřejmě postupně vytvářeli nové podhoubí nacionalistického vzdoru. To vygradovalo právě za éry Stalina, kdy byly objeveni Chazaři i ve vysokých stranických, státních a vojenských funkcích. Stalin dozajista znal záměry Chazarů a tak byly spuštěny velké čistky do kterých se v tom chaosu samozřejmě připletlo i mnoho nevinných. Nebyl však čas se s tím patlat, neboť Chazaři již měli určitou moc a hodlali ji použít. Stalin musel jednat rychle, efektivně a radikálně. Ona radikálnost měla spoustu negativních vlivů a jedním z nich bylo i vyvolání hladomoru na Ukrajině avšak účel světí prostředky. Četl jsem už mnoho teorií proč Stalin udělal to, či ono, ale vesměs jde jen o dohady-byť některé z nich mají jistou logiku. Ze strany západu se velmi ujaly snahy Stalina co nejvíce očernit a lidé v Evropě tomu hodně uvěřili, avšak šlo z velké části o účelovou propagandu. Hodně pravdy skrývají Ruské archivy a při troše snahy a přátelích na správných místech se lze k pravdě dostat. Každému z vás, než začnete nadávat toto vřele doporučuji a dozajista budete zírat. Možná se ptáte, proč to Rusko nezveřejní?? Víte, kdyby to udělalo, tak by to byl světový mazec, protože byste se najednou dozvěděli jak vás kdo jako národ ojebal, kdo sedí na klíčových postech světových organizací atp. Měny by se začaly hroutit, neb by se v plné nahotě projevily finanční podvody těch největších magnátů a bank. Jméno Rockefeller by úplně ztratilo zvuk a pravděpodobně by byla celá jeho rodina minimálně ukamenována. Rusko tam však také má své jisté plány a zveřejněním těchto informací by se samo poškodilo. Proto jsou archivy, kde jsou vedeny dokumenty v režimu TOP SECRET a k těm mají přístup opravdu jen vyvolení. Ani já nemám šanci si tam něco nastudovat.

     Američané a Chazaři tedy spojili síly, neb mají společný cíl. Ukrajina byla zvolena pro tento záměr dávno před tím, než veřejnost vůbec zaregistrovala, že se cosi nekalého děje. Ukrajina je pro mnohé Chazary domovinou a mají místní znalost, což je výhoda. S Ruskem má Ukrajina společnou hranici, což je zase výhodné pro Americkou vojenskou mašinerii. Je jasné, že Ukrajina i Američané mají zlost na Rusy, protože jejich výzvědná služba byla rychlejší a Rusko jim zhatilo plány na Americkou vojenskou základnu v Sevastopolu zabráním Krymu. Byl to však logický krok Ruska vedoucí k zachování jisté míry bezpečnosti RF. Podobně lze nazírat i na Doněckou lidovou republiku, kde žije převážně Ruské etnikum, které bylo cíleně utlačováno Ukrajinským režimem.

     Američtí instruktoři cvičí Ukrajinské vojáky v boji proti Rusku a vštěpují jim Americkou vojenskou taktiku. Dodávají jim potají zbraně a zbraňové systémy přes třetí země. Pod pláštíkem covidu se směrem k Rusku přesunulo spousty Amerických vojáků a hlavně technika. Že jste nic neviděli??? No vždyť musíme být zalezlí doma-celá Evropa. No a jestli konflikt skutečně vypukne, tak nejprve budou krvácet Ukrajinci, neboť ti byli vybráni pro boj v první linii. Teprve pak přijde Američan. Biden bude válčit s Ruskem do posledního Ukrajince. Je však otázkou, zda Ukrajinci budou skutečně tak hloupí, aby bojovali jak blbci za Americko-Chazarské zájmy za nic. Ukrajinci jsou totiž pro USA jen zbytný materiál nevalné hodnoty. EU samozřejmě bude podporovat jakýkoliv atak Ruska, neboť EU ovládají stejné struktury moci jaké jsem uvedl shora. Nicméně vážení-Rusko je připraveno a čeká až si Americký voják v sukénce a lodičkách přijde pro pořádnou nakládačku. Dost možná se zas dočkáme vojenské přehlídky Ruské armády v Berlíně, ale Washington by byl dozajista lepší.

     Prezidente Putine-nechť vám dá bůh sílu.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

15.04.2021 02:33

Bachorka o tom, jak hrdina Stalin bojoval proti Chazarum. Realita je jina. Zidi nejsou Chazari a i kdyby byli, tak to na nicem nic nemeni.

https://www.keepandshare.com/doc9/24875/historiehnuti-pdf-45k?da=y


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

09.04.2021 18:56

Ještě doplním: Dnes odstartovala ruská kosmická loď se třemi kosmonauty na palubě. Dva jsou Rusové a jeden občan USA. Spojení s ISS probíhalo v automatickém režimu. Rusové dnes v kosmických technologiích naprosto vládnou. Přesto s nimi USA příští rok ukončují spolupráci. Nebudou už nakupovat ruské raketové systémy, které vynesly na orbitu (kromě jiného) i většinu amerických špionážních satelitů. RF prohlásila, že v případě potřeby od amerických satelitů vyčistí nebe. Prostě je zničí. ...Kosmická spojovací loď se jmenuje "Gagarin". Američan je v kosmu s Rusy již podruhé. Posádky ISS se tak vystřídají. ...Mějte se hezky.


 

08.04.2021 20:17

Nemylme se. Jestřábi žádný konflikt neukončí (my to chápeme, jako že nevyhrají). Ono je to jenom jako, protože s ukončením jakéhokoliv konfliktu by vázl odbyt zbraní všeho druhu. To zbrojní koncerny nedopustí. Nekonečná válka = nekonečné odbytiště. Válka by mohla být při dnešních vojenských technologiích ukončena za několik minut. ...Rusko má v případě napadení v záloze projekt "Poseidon", kdy ve vodách oceánů nechá explodovat nukleární nálože stonásobné intenzity, než byl "Little Boy" shozený Američany na japonská města Hirošimi a Nagasaki. Tyto nálože vyvolají obrovské tsunami se zamořenou vodou, v němž zmizí veškerá pobřežní města v USA. Počítá se s ničivou vlnou vysokou až 300 metrů. Vše živé během několika mála minut zanikne. I kryty budou zaplaveny a zamořeny. Zkázonosnému tsunami se nedá zabránit jakýmikoliv vojenskými obrannými prostředky. Všechny zbylé projekty obrany jsou napadnutelné. Proč riskovat napadení nepřítelem v komerční válce, když tsunami je jistotou, před níž je nepřítel zcela bezmocný...? Vojenští stratégové budou čumět do radarů, startovat bojová letadla, vystřelovat zhoubné střely, jež dají dnes sestřelit protivzdušnou obranou (těžko budou hrozit z kosmu, protože většinu jejich satelitů vynesly na orbitu ruské raketové systémy). Tato spolupráce bude teprve ukončena. Dodnes jsou USA odběrately ruských raket "Progres" a "Sojuz". I naše celoplanetární satelitní spojení je dnes zcela závislé na síti spojovacích družic, jež vynesly na orbitu ruské rakety. (Před několika dny byly vyneseny na orbitu družicové systémy několika zemí současně. I Slovensko má svůj satelit na oběžné dráze díky ruské kosmické technologii. O tomto faktu se naše štvavá propaganda raději nezmiňuje. Rusofobové vždy zdůrazňují, že Rusové nedovedou vyrobit hodinky ve švýcarské kvalitě. (To my také ne). Mají však vyspělé kosmické technologie, takže i Švýcarsko je využívá ke svým potřebám. RF má skvělý, několikaletý náskok v technologiích, které určují směřování světových kosmických technologií budoucnosti. Tuto budoucnost nabízí RF již dnes. Kdo je pragmatik, tak ji využívá ke svému prospěchu. Kdo chce tuto zemi položit na lopatky, zmizí z povrchu zemského, jako by nikdy nežil. Nešťastníci jsou ti, kdo se domnívají, že nad současným Ruskem lze zvítězit válečným konfliktem. Budou vyplaveni radioaktivní vlnou tsunami jako zákeřní potkani. Co si vůbec o sobě ti zákeřní potkani myslí...? ....Mějte se hezky. PS:....Napsal Jiří Přibyl.


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...