• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Evropská unie pošle fakticky přes čtvrt miliardy eur na potřeby nelegálních imigrantů
Počet návštěv: 1734

Evropská unie pošle fakticky přes čtvrt miliardy eur na potřeby nelegálních imigrantů

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Evropská unie pošle fakticky přes čtvrt miliardy eur na potřeby nelegálních imigrantů. Slyšíte dobře. Lidé přicházejí o práci, krachují firmy, ale hlavním zájmem EU jsou nejspíš nelegální migranti, kteří protizákonně překračují hranice. Kdyby radši tyto peníze věnovala na deportaci nelegálů! EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z ní odejdeme, tím lépe!

Evropská unie vyčlení 276 milionů eur na vybudování nových uprchlických táborů na řeckých ostrovech. Při návštěvě ostrova Lesbos to slíbila evropská komisařka Ylva Johanssonová. Stejně důležité podle ní je, aby se evropské země co nejdříve shodly na nových migračních pravidlech, což fakticky znamená „solidaritu“ a přerozdělování imigrantů.

„Potřebujeme, aby migrační otázka byla společná pro celou Evropu. A aby žádná členská země nebo žádný ostrov nezůstal v tomto osamocen,“ nabádá eurokomisařka Johanssonová. Podle hnutí SPD hlavně potřebujeme deportovat nelegální imigranty pryč z Evropy!

Komisařka pro vnitřní věci Johansson 24. září 2020 řekla: „Imigrace je součástí toho, proč náš kontinent prosperuje. Do Evropy směřuje hodně imigrantů a my je potřebujeme. My tyto lidi potřebujeme. Naše společnost stárne. Musíme však vytvořit nové cesty umožňující legální imigraci. Nejen pro kvalifikované pracovníky, ale také pro průměrnou nebo nízko kvalifikovanou pracovní sílu, která chce přijít do Evropské unie….“ A v jiném vyjádření eurokomisařka Ylva Johansson řekla: „Neměli bychom mít méně migrantů, neměli bychom brát odpovědnost za přijímání méně uprchlíků. Ale měli bychom usilovat o to, abychom měli legální cesty pro více migrantů a pro více uprchlíků…Migrace je normální.“

Nelegální imigranty jsme do Evropy nezvali, tak ať se vrátí zpátky domů. Musíme společně bránit Evropu proti invazi nezvaných imigrantů! Musíme se vzepřít diktátu Bruselu a bránit své hranice, EU nám do toho nemá co kecat! Čím dříve z ní odejdeme, tím lépe.

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.04.2021 16:29

Vážený miro miro.Tou poslední větou jsem měl na mysli politickou situaci,kdy jsme se vydělali na západ a z východu přiletělo H---O.V roce 1990 jsme udělali to samé na výcho a přiletělo to ze západu.Tím nemám na mysli důkaz,že je země kulatá!


 
miro miro

miro miro

09.04.2021 11:03

Pane Majevský, souhlasím s vámi až na poslední větu. Chci jenom říci že za komunistů jsem se měl dobře,teras se mám také velice dobře a proto si dovoluji říci, že doposud nikdo nevymyslel dokonalejší systém než byl socialismus i se svýma chybami. To co zde je u nás a nejenom u nás ale i na celem slávnem západě a v americe je jedním slovem bordel.Byl jsem kromě jiných zemí také NY a Petrohradě a můžu to srovnávat s NY harlemem nad central parkem a čistotou a krásou Petrohradu-vřelé doporučuji.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.04.2021 15:13

Jen to hezky zaplaťte!Chtěli jste do unie,tak poskakujte,jak v Bruseli pískají.Teď si můžete z donucení užívat i to kulturní obohacení,včetně běžného znásilňování žen,odebrání jejich práv a návratu do středověku.Snad to tento dementní národ poučí,že se nemá nikomu cpát do zádele a jít si svou vlastní cestou.Jinak mám dotaz:miro miro,kde to žijete?Ukazovat pravdu?To by přišli o příspěvky z EU,kdyby nezakrývali trestné činy "obohacovatelů" a nevychvalovali "spojence",kteří nás už nejednou zradili.Ať byli ze západau,nebo z východu.Zdejší daňoví poplatníci asi jsou přesvědčeni,že živí málo nejen netahavých,ale i parazitujících,jako jsou úředníci,kterých by bohatě stačila polovina,nadbytek různých sociologů,politologů,demografů a jiných nic nevytvářejících individuí,včetně europoslanců a senátorů!Můžete si k tomu zazpívat "teď už máme,co jsme chtěli".Protože systém je stejný,jako byl ten komunistický!


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...