• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Povšimněte si pirátského mlčení
Počet návštěv: 2041

Povšimněte si pirátského mlčení

Lubomír Vylíčil Článek od Lubomír Vylíčil

Veřejný prostor ČR žije od sobotního podvečera causou Vrbětice. Opozice šílí, výzvy k odstoupení vlády a presidenta se střídají s nápady na co nejpádnější odplatu Rusku. Někteří, již dříve hyperaktivní rusobijci – furianti, dokonce vyzývají k vyhnání prakticky všech ruských diplomatů z ČR, ať nás to stojí cokoli.

Jen Piráti jsou v zásadě zticha. Není to divné? Za ně se ozval, a to ve srovnání s Demoblokem jen vcelku uměřeně, pouze  pražský primátor Hřib. Že jako „čučkaři” odvedli dobrou práci. A že se hned cítí bezpečněji. Ale jinak v zásadě ticho. Přitom taková příležitost, kopnout si do Babiše s Hamáčkem… Co to?


Oni totiž, naši milí Piráti, mají takový problém. Zásadní. Noty nedorazily. Berlín mlčí. Právě na této cause je v krystalicky čisté podobě vidět, že Piráti jsou Berlínský projekt. Jde o lidi toho Berlína, který se, pro lepší zkousnutí, maskuje slovem Brusel. A tenhle Berlín má dilema.

Moc potřebuje Nord stream 2. Protože bez ruského plynu nebude Green deal. Nebude-li totiž palivo pro plánované „ekologické” elektrárny, je po elektro-dopravě, je po „odstoupení” od jaderné energetiky, je po vypínání uhelných elektrických a tepelných zdrojů… Zkrátka tu zelenou revoluci, kterou už desetiletí s takovým úsilím připravují a tlačí, by mohli odpískat. A s ní i kariéry všech těch stovek politiků, co do toho, jak se říká „vložili politický kapitál”.

Jenže Nord stream 2 je už dlouho solí v očích Američanům. Tlačí, jak mohou, aby se ho Němci vzdali. Ovšem Germán zatím drží, zuby nehty.  Zbývá mu dokončit 5%. Je ve finále. A teď do toho přijdou ti pitomí Češi se svými Vrběticemi. Tedy… ne přímo Češi. Ale skrze ně ten nepřející Amerikán.


Co teď? NATO zní slovy o solidaritě, Evropská rada vyjadřuje podporu a hrozí Rusovi… Je v téhle situaci „nová ruská roura” ještě udržitelná? Berlín neví. Sonduje situaci. Scheise Tschechia… A proto pirátům nepřišly noty.

Na všem zlém můžeme najít  něco dobrého. Na téhle cause je to třeba poznání, kdo tu, u nás, za koho kope.

Lubomír Vylíčil
Farmaceut, ročník 1959, nekonvenčně uvažující amatérský pilot a přírodozpytec se silným vztahem k tradici. Miluje přírodu, létání, turistické i akrobatické; na úrovni zapáleného amatéra se věnuje terénní ornitologii a paleontologii na střední Moravě. Zajímá se o historii i současné dění. Patriot s pozitivním vztah ke katolicismu. Pocity, které mu už léta způsobuje politická scéna u nás i ve světě ho vedou k tomu, že občas něco napíše.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

21.04.2021 12:12

Proběhla akce pod cizí vlajkou. CIA zorganizovala "akci" ve Vrběticích a jako pachatele určila RF. Ty nebezpečné živly vedoucí války s miliony mrtvých lidských bytostí po celém světě se opět předvedly na posvátném území České republiky. Jsme intrikány z CIA odsouzeni k tomu, abychom strčili hlavy do chomoutu celosvětových podvodů a zločinů se stovkami tisíc mrtvých, zavražděných, realizovaných po celém světě CIA. Je tragédií našeho národa, že ubohé finty globalistů, neoconů není většina našeho trpícího národa přečíst. Když chci někoho vyhubit, musím udělat vše pro to, aby oběť nic netušila o mých úmyslech. Musí být přesvědčena, že zlo pochází přesně odtud, odkud jsem se rozhodl ji zničit. Taková oběť má falešný pocit, že dělá maximum pro to, aby se nastrčeného nepřítele zbavila. Tuto taktiku využívají podlí zrádcové po celém světě. Musíme bojovat přesně proti těm, kdo jsou nám podstrčeni jako návnada. Je to vrchol podlosti. Slovanské národy se musí v této válce vyhubit. Tento cíl je dnes zcela jasný. Jsou k tomu vedeny soustředěnou propagandou. Indiány se také podařilo téměř vyhubit stejným způsobem. Byli poštváni proti sobě. Ten, kdo to organizoval jenom čekal, až se indiánské kmeny mezi sebou zničí. Jsme na tom dnes stejně. Velký protektor má naprostou moc nad naším národem. Může s námi dělat, co právě uzná za vhodné. Dnes probíhají čistky, kdy jsou policejně sledováni a zadržováni ti, kteří nemají stejné názory, jako vražedná mašinérie z USA. Kdo přečte noty, co nám rozdala CIA pro naše kroky řízené zrádci našeho národa, je v ohrožení. Smrt americkým agentům, smrt všem , co nás, jako národ, ohrožují! Nesmíme ustoupit ani o krok! Bojujme stejně, jako naši předci bojovali proti německým sviním, co nás chtěly vyvraždit! Bez národní hrdosti a odboje zanikneme. ...Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

20.04.2021 23:42

Co BIS udelala je jednou z nejvetsich podlosti v historii ceskeho naroda. Pritom scenar je tak hloupy, ze by tomu neveril ani zak inklusivni materske skolky. Zacina ale vychazet najevo odkud to cele pochazi: Bellingat.
https://www.bellingcat.com/news/2021/04/20/senior-gru-leader-directly-involved-with-czech-arms-depot-explosion/

Bellingat je novinarska organizace, ktera se stavi jako "nezavisla." Ve skutecnosti je financovana National Endowment for Democracy tj. organizaci, ktera propaguje zmeny rezimu. Reuters, BBC a Bellingcat se ucastnili protiruske operace financovane UK Foreign Office.

https://thegrayzone.com/2021/02/20/reuters-bbc-uk-foreign-office-russian-media/

Ceska vlada neni nez ocasem Bellingcatu. Cuckari nevysetrili nic; jenom prezvykali, co jim predlozil Bellingcat.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.04.2021 23:15

Analýza je to asi pravdivá.Pokud nedojdou noty ze zahraničí,tak se neřičí.Ale má to jednu výhodu.Najednou pod hrozbou Vrbětic se covid zalekl a zmizel ze scény.Musíme v tom hledat také nějaké klady.A ta jsou do očí bijící.


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...