• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Dost bylo vlády všelijakých odborníků
Počet návštěv: 997

Dost bylo vlády všelijakých odborníků

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Vyjma politiků a jejich stále se měnících našeptávačů imunologů, mikrobiologů a kdovíjakých logů leze nekonečné omezování svobod a porušování zákonů samotnými politiky lidem už krkem, včetně některých nařízení jako z blázince.  

Posloužili jsme a stále sloužíme jako perfektní pokusný vzorek, jak budeme jako celek jednat v situaci, kdy značná část obyvatel bude díky propagandě, médiím a rádoby odborníkům vystrašená, poslušná a tak zpracovaná, že bude odsuzovat každý hlas proti, jakkoliv by byl rozumný a logický. V tom určitě velká část obyvatelstva nezklamala.

Nezapomínejme, že zde byly pouštěny médii do éteru neověřené a mnohdy zkreslené informace a čísla řady pomazaných hlav! Docela možná, že úmyslně. Jestliže někdo opakovaně v přímých přenosech vykřikoval, že se v ČR budou válet tisíce mrtvol, nemocní budou léčeni na chodbách přeplněných nemocnic a u krematorií budou stát fronty chladících vozů a pak prohlásí, že nadsazoval, aby se lidé báli, čtěte část v rozhovoru začínající otázkou Na sociální síti jste psala, tak je to naprosto stejně nemocný člověk, jako dement, který ohlásí v nemocnici neexistující bombu. Ale stát takovou práci „odborníků“ a médií pravděpodobně vítal. Kolik lidí asi zemřelo díky takové politice na strach, stres a z celé situace plynoucí osamělost, nastartované nemoci těla i ducha, pro jejichž léčbu byly nemocnice uzavřeny? To už nikdo nikdy nespočítá, ale neměli bychom na taková svinstva zapomenout.

Nezapomínejme, jak nás dennodenně z obrazovek zastrašoval doktor Milan Kubek. Především, jak horoval pro zavření továren  zcela stejně jako odborář Josef Středula. Oba specialisté na likvidaci ekonomiky opakovaně osočovali vládu z nezodpovědnosti i s řadou dalších povykujících odborníků vynořivších se najednou kdoví odkud. A co nám ukázalo testování ve firmách??? Nepatrné procento záchytu a nepomůže ani ohraná píseň na nekvalitní testy . V podstatě stejný výsledek se nyní ukazuje u škol a školek. Ani test s PCR testy nedokázal zvrátit skutečnost, že oproti tvrzením mudrců opravdu školy, školky, firmy, úřady apod. nejsou semeništěm epidemie koronaviru. Místo nadšení však vláda reaguje spíše zklamaně a navrhuje testování na každém rohu. Ještě snad někdo z kamarádů nevydělal dostatečně na testech a respirátorech?

Nezapomínejme, jak drtivá většina občanů socialistické republiky v roce 1989 skandovala Nejsme jako oni! Stejná většina se těšila, že budeme moci říkat své názory nahlas, beze strachu z postihu, z udavačů, ze ztráty pracovní pozice, z rozvracení republiky. Dnes jsou nositelé vlastních názorů rozcházející se s mainstreamem nebo vládou dehonestováni a hanlivě označováni za fejkaře, póvl, který lže a je nebezpečím pro společnost. Jako například odsuzovaný a umlčovaný profesor Žaloudík . Stát vytváří oddělení pro sledování (údajně) dezinformačních webů a článků, platí si udavačské neziskovky a ano, opět v odpadu společnosti podporuje touhu po udávání sousedů, a oživuje zvyky z dob nacistické a komunistické diktatury v naší zemi. Mezi nejhlasitější cenzory EU patří bohužel česká občanka Věra Jourová, která vzhledem k roku narození (1964) dobře poznala komunistickou cenzuru. No, člověk nikdy neví, co se mu v životě bude hodit. Nenápadně tak spoluvytváří diktaturu možná ještě horší.

Nezapomínejme, že je rozdíl mezi dodržováním rozumných protiepidemických nařízení a tupými zákazy, kdy jsou naše svobody omezovány partou náhle se zviditelnivších skupin specialistů, kteří však nemají právo a ani schopnosti řídit stát! Přesto se jimi vláda zaštiťuje, schovává se za ně, místo aby jejich hlas brala pouze jako poradní. A všichni, včetně ministra zdravotnictví, jsou šťastní, že můžou zodpovědnost za nesmyslná nařízení hodit na někoho jiného. A propagují nadále opravdu dokonale vypatlaná nařízení, že i dvakrát týdně testované děti musí ve škole nosit roušky.

Nezapomínejme, že z nás vláda a jejich rádcové dělají tupé ovce a hlupáky, jestliže neustále tvrdí, že malé obchody a služby jsou i při dodržování hygienických nařízení stále nebezpečné. Když je zapotřebí, dovedou do omrzení opakovat, jak hrozná čísla jsou v Německu, Polsku, Maďarsku, ale že na Slovensku jsou otevřené obchody, služby, hotely, o tom na tiskovkách nepadne ani slovo. Jen obvyklé sliby Karla Slibotechny Havlíčka, co všechno se otevře, aby se to po jednání vlády zase dementovalo. Ovšem přímo infarktová jsou již donekonečna omílaná hesla jako za socialismu: tisíckrát vylhané Ještě to těch pár týdnů vydržte, Spolu to zvládneme, To už je opravdu poslední omezení, Dodržujte všechna nařízení, ať můžeme konečně rozvolnit... O vládě, která nedodržuje zákony a nikdo ji netrestá, ani nemluvě.

Nezapomínejme především, že vždy, když se situace blíží k slibované metě, přijdou politici a jejich neomylní rádcové pokaždé s ještě přísnějším nastavením možností rozvolňování. Jak se dušoval bývalý ministr Jan Blatný, že po vynálezu jeho podivné pouliční směsky se všechno bude řídit touto tabulkou. Jakmile přišla nutnost rozvolňovat, PES přestal platit a dalším kritériem se stala meta 3000 pacientů v nemocnicích. Když se začala blížit skutečnosti, přijde nový ministr Petr Arenberger a jeho nová parta rádců a nastaví příčku zase vysoko a začíná se u 100 nakažených na 100.000 obyvatel. Co si vymyslí tito novodobí diktátoři příště?

Prostě nezapomínejte a hlasitě se ozvěte, pokud si myslíte, že už toho oblbování bylo dost!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
vera b

vera b

25.04.2021 19:39

Smrtonosna pakaz.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

25.04.2021 19:25

Doktor Kubek,jeden z hlavních protagonistů vyděračské akce "náš exodus- váš exitus".Pro úplnost přeložím:náš odchod bude vaše smrt!Tak se prezentoval a také v tom pokračuje jako "předseda" lékařské komory.Stejní odborníci pak masírovali občany poplašnými zprávami.Ne nadarmo se říkalo,že na covid zemřeli i oběti silničních nehod.Zkrátka se s čísly manipulovalo podle potřeby vrchnosti.Podle výsledků v masové masáži obyvatelstva se podařilo určit,jak lze lidi snadno klamat a zneužívat.Na to se hodí část citátu K.Marxe.Vláda slyší jen svůj vlastní hlas,ví,že slyší jen svůj hlas,ale dál si namlouvá,že slyší hlas národa a nutí národ,aby tomu věřil.Národ sám pak podléhá částečně politické pověře,částečně politické nevíře a nebo se mění ve stádo jedinců,žijících jen svými vlastními zájmy.Takže jsme se dostali tam,kde jsme být nechtěli a díky politikům jsme,tedy v h----!


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...