• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Co, kdyby ten Vrbětický muničák nebyl v Čechách, ale třeba v Sýrii ???
Počet návštěv: 1228

Co, kdyby ten Vrbětický muničák nebyl v Čechách, ale třeba v Sýrii ???

Ladislav Kašuka Článek od Ladislav Kašuka

Vážení čtenáři, představte si takovou malou fikci, že sklad, který dle BIS údajně vyhodili do povětří ruští agenti, neleží v České republice, ale třeba v Sýrii a místo ruských agentů, ho vyhodilo do vzduchu slavné americké Delta Force.

Vzpomeňme si, kolik amerických filmů a novinových článků, opěvuje jejich odvahu a hrdinství, při akcích v cizích suverénních zemích, při kterých tu vyhazují do povětří muniční sklady, tu sabotují nějaký jaderný, nebo vojenský výzkum, jindy zase unáší, zabíjejí, či v lepším případě zatýkají údajné teroristy, nebo dokonce pomáhají svrhnout samotné hlavy států, které si dovolí být politicky „nepřátelské k US

Představme si, ty „hrdinné americké hochy“, jak se dostanou do muničního skladu, ve kterém nejsou zbraně, náboje a zakázané protipěchotní miny pro neonacistické ukrajinské prapory, jako je Azov, ale třeba pro Donbaskou domobranu, nebo třeba pravidelnou syrskou armádu věrnou prezidentu Sýrie, a vyhodí tento sklad do luftu.

Teď si klidně místo amerických speciálních jednotek dosaďte třeba Brity, nebo Izraelce a místo Sýrie jakoukoli jinou zemi, jenž neuznává západní styl života a neřídí se povely z USA, a zeptejte se sami sebe, jaká by v takovém případě, byla reakce našich politiků a ostatních zemí NATO a EU???!!!

Již ve svých představách úplně vidím rozhořčením se chvějící buclaté tvářičky pana Hamáčka, síru soptícího divoce dredy mávajícího pana Bartoše a moralizujícího, právě se probudivšího pana hraběte Kárla a jeho pilného žáka pana Kalouska. Vidím vykazování amerických diplomatů z naší ambasády, vidím, jak se připojují pobaltské státečky, a jak podporu a znechucení takovým narušením suverenity, vyjadřují všechny země EU.

Následují tvrdé ekonomické sankce proti USA, financování všech amerických organizací, stojících proti úřadující americké hlavě státu, a výzvy k propuštění všech vězňů stojících proti vládnoucímu režimu, bez ohledu na spáchané trestní činy!!! Vždyť přece demokratické země, musí podobné činy odsoudit padni, komu padni!!!

NEBO SE SNAD PLETU A PRAVDA NENÍ PRO NATO A EU NIKTERAK PODSTATNÁ???!!!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

03.05.2021 16:09

... Vzkaz pro pana ing. Flössela. Změňte doménu, pište např. přes Google, rámeček pro odepsání se Vám zvětší a můžete dělat korekce. V pravé, orámované části jsou symboly umožňující pohyb nahoru i dolů. Takže pište z jiného portálu, který Vám umožní zpětnou kontrolu psaného textu. ...Mějte se hezky.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

03.05.2021 15:17

Kolosalni podvod OPCW ohledne chemickeho utoku v syrske Dume pod natlakem USA.

OPCW Douma Archives
https://thegrayzone.com/category/opcw-douma/

Uniklý dokument Organizace pro zákaz chemických zbraní o Dúmě
https://voxpopuliblog.cz/unikly-dokument-organizace-pro-zakaz-chemickych-zbrani-o-dume/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.05.2021 13:35

Mopslíci,štěkající na povel.To jsou Hamáček s Babišem.Ministr zahraničí se pozve na návštěvu ČR,kterou posvětí řečmi Babiš a rozdá další rozkazy,jak dál postupovat.Pokus o atentát na Lukašenka se musí přece zatajit a tak jsou ruští agenti pohotově.Perfektní krytí amerického zločinu,nařízeného senilním Bidenem.Čeští politici poslučně zapanáčkují a hned je o čem psát pro zakrytí zločinné akce USA.
Vladimír ing Flössel:Nevím,jak to máte nastaveno,ale já Vámi popisovaný problém nemám,funguje mi to naprosto normálně i s korekcí.


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...