• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

          P.C.Roberts: Do Ameriky vchází tyranie. Zbraní proti Covidu koncentrační tábory?
Počet návštěv: 1124

P.C.Roberts: Do Ameriky vchází tyranie. Zbraní proti Covidu koncentrační tábory?

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Zprávy o nepřiznivých důsledcích  současné pandémie, kterými jsou onemocnění a úmrtí právě těch lidí, kteří se v obavě z těchto důsledků nechali očkovat, se šíří po celé zemi, a Big Pharmy se  začínají zmocňovat obavy, zda se jí podaří naočkovat každého ještě dříve, než její vakcinační podvod bude odhalen. Ty obavy lze vypozorovat z toho, jak se zdravotní estabilishment USA ve spolupráci se všemi americkými presstitutkami snaží v lidech strach z onemocnění Covidem  stále víc a víc zvyšovat.

V minulých dnech Pentagon ohlásil, že očkování proti Covidu je povinné pro všechny příslušníky amerických vojenských sil:  https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/pentagon-to-require-covid-19-vaccine-for-troops_3940392.html?utm_source=News&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-08-09

A idiot v Bílém domě s tím samozřejmě souhlasí: „Očkovací program umožní příslušníkům naší armády zůstat zdravými, ochrání to i jejich rodiny a zajistí, aby naše vojenská síla byla připravena zasáhnout kdekoli na světě“. Nu a jelikož vakcíny prokazují svou toxicitu nejvíce  na lidech mladých, budeme mít armádu nemocných a umírajících, která nebude schopna zasáhnout nikde.

Bidenovo prohlášení stejně jako nová politika Pentagonu, jsou ostatně nesmyslná i jinémv každém směru. Důkazy z celého světa prokazují, že tzv. Delta varianta Covidu se nejvíce prosazuje u osob plně očkovaných. Jaký pak je smysl povinného očkování v armádě a též všude jinde, když vakcína nechrání, ale naopak způsobuje smrt a další vážná zdravotní ohrožení? A jak je možné, že americká „supervelmoc“ má prezidenta a ministra obrany, kteří nedokáží spočítat kolik je dvě a dvě?

Ale ne dost na tom. Právě se dovídáme, že vládní agentura CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), navrhla plán na ochranu „vysoce rizikových“ lidí, kteří mají být přemístěni do táborů tzv. „zelené zóny“, v níž budou mít se svými rodinnými příslušníky minimální kontakt. Nabízí se otázka. Kdo bude označen za lidi „vysoce rizikové“? Logicky jsou jimi starší lidé, ale vakcinační propaganda jako vysoce rizikové definuje osoby neočkované. Takže je to jasné. Tábory budou pro neočkované. Budete-li se se tedy chtít táboru vyhnout, nezbývá vám nic jiného, než se nechat naočkovat.

NE, tohle není žádná konspirační teorie. Zde je dokument vládní agentury CDC, převzatý z jejího webu: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/global-covid-19/shielding-approach-humanitarian.html 

Proč ten přímo zoufalý tlak na očkování všech, když důkazy praví (a uznává to i CDC), že toto očkování nechrání proti variantě Delta a další podobné varianty jsou na cestě? A když navíc máme  důkazy i o tom, že vakcíny ohrožují či oslabují lidskou plodnost: https://rumble.com/vkopys-a-pathologist-summary-of-what-these-jabs-do-to-the-brain-and-other-organs.html 

Je to jasné: Tahle agenda neslouží lidskému zdraví. Vir Covid, zafinancovaný Faucim a na jeho objednávku vyrobený ve Wuchanu, přinesl Americe tyranii a zabil či poškodil zdraví milionů lidí na celém světě.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.08.2021 21:18

Stále více fašizující systém vládne světem.I když vynálezci koncentračních táborů byli Holanďané.Ti je začali používat v búrských válkách a používají se po celém světě.Nezůstalo jen u Hitlera a Stalina!


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...