• Úterý, 19. říjen 2021
 • Svátek má Rukojmí Michaela

          P.C.Roberts: Indický Uttarpradéš je díky Ivermectinu bez Covidu
Počet návštěv: 634

P.C.Roberts: Indický Uttarpradéš je díky Ivermectinu bez Covidu

- Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Nejlidnatější indický stát Uttarpradéš (241 milionů obyvatel, z nichž jen 5,8 procent bylo očkováno), hlásí jako první indický stát nulovou nemocnost na Covid, čili stav Covid free. https://www.hindustantimes.com/cities/lucknow-news/33-districts-in-uttar-pradesh-are-now-covid-free-state-govt-101631267966925.html  

Indická vláda oznámila, že za tento úspěch vděčí Uttarpradéš i tomu, že zde byl Ivermectin používán i jako prostředek prevence.

https://indianexpress.com/article/cities/lucknow/uttar-pradesh-government-says-ivermectin-helped-to-keep-deaths-low-7311786/ 

Korupčnická americká média tuto informaci před svými občany samozřejmě zamlčela.

Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.09.2021 11:39

Otázkou je,kde je vlastně pravda.Ivermectin byl již mnohokrát zmiňován jako prevence před onemocněním i jako lék připropuknutí nemoci.Mají tedy pravdu ti,co řvou o povinnosti se očkovat,nebo jejich oponenti?Dle zveřejňovaných informací se pouze Ivermectin někomu nehodí do krámu,tedy kšeftu.A to by zase napovídalo ohromnému byznysu a ve své podstatě úmyslnému rozšíření covidu!Jde opravdu farmalobby tak daleko v touze po zisku?Pokud by to byla pravda,tak se jedná o snahu o likvidaci části nynější populace.Nejsem očkovám,nebudu očkován,ale nikomu nenadávám kvůli očkování.Jen bych rád připoměl těm očkovaným,kteří chtějí omezit zdravotní péči neočkovaným.Ti neočkovaní vám přispívají ze svého zdravotního pojištění na vaše očkování.A to vám nevadí,brát od druhých a ještě jim zamítat zdravotní péči?V tom případě jste pouze sobci a máte starost pouze o sebe.Pomíjím,že očkovaní mohou být nakaženi a sami rozšiřovat nákazu mezi ostatními.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

     P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...