• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Výzva voličům
Počet návštěv: 1829

Výzva voličům

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Jako před každými volbami, opět se začínají objevovat nářky, dotazy a bezradnost nad tím, koho volit. Lidé nechtějí A. Babiše, ale vskrytu se obávají Pirátů. Nechtějí Kalouskovy pohrobky, ani profláknutou ODS, ale nepřipouštějí si možnost volit komunisty. A nechtějí ani T. Okamuru, protože jsou (skrytí) rasisté, ač si to nikdy nepřiznají.

Koho tedy volit? Kdo nechce číst sáhodlouhé a nesplnitelné volební programy, má přesto několik možností:

 

1. Nejít k volbám.

Neúčastí ve volbách se vzdávám jednoho ze svých nejdůležitějších práv – rozhodovat o budoucnosti své rodiny a své vlasti. Pokud tak učiním, nemám právo po volbách nic kritizovat – jen držet hubu a makat, jak mi nová vláda poručí.

 

2. Napsat jména stran na lístečky, hodit je do klobouku, zatřepat, jeden lísteček vytáhnout a volit stranu na něm uvedenou.

Výhra v loterii štěstí nepřináší a nářek nad prohrou svědčí o slabé vůli a odpovědnosti sázkaře.

 

3. Nechat si poradit – od manželky, milenky, souseda, kamaráda, kolegy…

Dobrá rada nad zlato, špatná nad sůl…

 

4. Zamyslet se nad děním posledních 30 let a posledního roku, uvědomit si postavení České republiky v Evropě a ve světě, promítnout si politickou, ekonomickou, sociální a kulturní úroveň, které jsme za tu dobu (ne)dosáhli, a jejich trendy a jít volit. Aby tento článek nebyl pouhá „nalejvárna“, vypíšu jen varianty, koho nevolit.

 

NEVOLIT strany a hnutí, které mají v programu setrvání v NATO, zločinecké organizaci, která zničila Jugoslávii, Libyi, Irák, Sýrii a Afghánistán, zahubila statisíce nevinných lidí, včetně dětí, a zničila nevyčíslitelné hodnoty budované generacemi obyvatel po staletí.

 

NEVOLIT strany a hnutí, které mají v programu setrvání v EU a přátelení se s  upadajícími USA, které přivádějí do nucené chudoby miliony obyvatel nejen České a Slovenské republiky, ale celé Evropy, a okrádají je o hodnoty budované generacemi obyvatel po staletí.

 

NEVOLIT strany a hnutí, které se podílely na vládách anebo tvořily falešnou opozici v letech 1990 – 2020 a mají největší díl viny na devastaci československého a českého státu, jeho ekonomiky a celé infrastruktury, morálky, kultury, sociálních vztahů a vzdělanosti obyvatelstva a na celkovém úpadku státu a společnosti z důvodu stále sílící závislosti na nadnárodních korporacích a jejich slouhů v podobě cizích vlád a nadnárodních struktur.

 

NEVOLIT strany a hnutí, které mají v programu různé podivné vize jako digitální revoluce, nová průmyslová revoluce, elektronizace, BLM, LGBT, vítání a začleňování cizích etnik, inkluzi nejen ve školství, elektronické pasy a náramky, bezhotovostní, bezemisní a bezuhlíkovou ekonomiku, boj s klimatickou změnou, očkování proti falešným epidemiím, atd., neboť to jsou jen záminky pro další omezovaní základních lidských práv a svobod.

 

Tyto čtyři kritéria vám jednoduchou vylučovací metodou ukážou, komu dát ve volbách svůj hlas.

 

„Jediná nezbytná podmínka, aby zlo zvítězilo, je to, aby dobří lidé nic nedělali.” (Edmund Burke)

 

A teď běžte k urnám…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

04.10.2021 21:25

Včera jsem musela aktivovat televizní kartu, protože jsem si televizi pustila po dlouhých týdnech. :-)))) No, zajímalo mě "Česko hledá premiéra"... Okamura mě nezklamal! A přičetla jsem mu další body za omluvu Bartošovi! Ten chlap se mi líbí! :-)


 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.10.2021 10:38

Autor má sice pravdu,ale český volič nepřemýšlí a jen vhazuje volební lístky podle sympatií.Klause volily především ženy,protože to byl skutečně pohledný muž s vystupováním,které se ženám líbilo.Muži zase volili zase jednu socanku Buzkovou,protože má velká prsa.A tyto úchylky přetrvávají dodnes,jen se používají jiná kritéria.Ať si každý volí,koho chce.Já dám hlas partaji,která nemá šanci se do parlamentu dostat.Jediným důvodem je,že si partaje přivlastňují hlasy,které vůbec nejsou.Kdo nejde volit,dává na vědomí politickým partajím,že je nechce nechat rozhodovat o své budoucnosti.Partaje si tyto nehlasy přemění na hlasy ve svůj prospěch.A to je mi silně proti mysli.Za volební období kradou a při volbách také.Tak si je zvolte,ať máte zase na koho nadávat.Jinak nevím proč,ale nynější způsob dehonestace Babiše mi silně připomíná Kubiceho zprávu o Paroubkovi.A opět je to z dílny ODS a jejich partnerů.Kdo se dívá na údajné diskuze v televizích,je masochista.Normální člověk tyto propagandistické relace vůbec nebere v úvahu.Volte voly,volte krávy,jen nevolte liberály!


 
miro miro

miro miro

04.10.2021 09:35

Souhlasím s autorem. Včera jsem se díval na Primě jak Tománková "nestranně" moderovala, otřes a hnus, nechci byt sprostý ale zde se hodí rčení "rád budu chodit bos zůstane-li má bota ve vaši prdeli" ! Bohužel obdobně ne-li horší je to na všech kanálech,vyniká ČT s Železným ta jeho vizáž, mohl by vyhánět opice z hnízda a ty jeho nesmyslné keci otřes. Přeji si aby po volbách zde byla vláda ANO+SPD+KSČM.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...