• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Prohráli jsme, protože se levice neuměla spojit…
Počet návštěv: 930

Prohráli jsme, protože se levice neuměla spojit…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Jak známo, existuje zde trvale zemanovský a nezemanovský politický tábor. Zatímco nezemanovský tábor se uměl spojit a prakticky eliminoval propadnutí jakéhokoliv hlasu, levice selhala, ale nikoliv jenom pro tyto volby.

Zklamáním ovšem je i slabší výsledek SPD, která podobně jako její kolegyně v Rakousku či Německu jako radikální protestní strana se vrací k oněm známým 10 %.

Takže to shrňme: Pravicová a progresivistická  dosavadní opozice porazila ANO Andreje Babiše a jeho levicové spojence.

Voliči zvolili radikální změnu…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.10.2021 21:52

Však jim to zajistil převlečený bolševik Rychetský se svým "ústavním soudem".Bez jeho zásahu by nevyhráli.


 
Jiří Mařík

Jiří Mařík

09.10.2021 21:09

Že levice totálně prohrála je skutečně divné. Přejme obyvatelstvu pokojný život ,mají co chtěli.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy