• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Nátlak na neočkované se bude zvyšovat. Proto chci tvrdá data.
Počet návštěv: 1319

Nátlak na neočkované se bude zvyšovat. Proto chci tvrdá data.

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Kolik lidí, kteří zemřeli letos bylo naočkovaných?  Kolik naočkovaných leží na JIPkách? Kolik naočkovaných je pozitivních?  Kolik naočkovaných trpí různými nežádoucími účinky, které nejsou hlášené?

Pak se můžeme bavit o tom, jestli je rozumné se naočkovat. Bez těchto dat se k očkování rozhodne jen blázen. 

Dále se ptám, proč se nestaví na stejnou úroveň jako očkování léčba? Proč ministerstvo zdravotnictví odmítá jakoukoliv prověřenou léčbu? Proč ministerstvo zdravotnictví nedělá kampaň na prevenci a leje peníze jen do propagace očkování?

Jak chtějí za této situace, kdy známe léčbu, víme jak na prevenci a známe i rizika očkování, donuti lidi k očkování? To lze jen represemi, které potlačí základní lidská práva.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.10.2021 12:03

Kdysi,v hluboké totalitě,se ozývala písnička,ve které se objevila slova-cituji-musím jít proti východu v zájmu obchodu-konec citace.Statistika nám dává údaje,které jsou jen maličko odlišné od reality.Stačí otočit tu poměr nemocných,tu zase obsaní koronárek apod.A máte data jak vyšitá.Jen se s pravdou poněkud nesetkávají.Obchod a zisk je důležitější,než zdraví těch,které obelhávají.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...