• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

Česká vláda plánuje skokové zdražení vody, jejího čištění a poplatků za odpad
Počet návštěv: 3328

Česká vláda plánuje skokové zdražení vody, jejího čištění a poplatků za odpad

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Vláda a parlament je odjakživa největší zloděj s úplnou imunitou. Chcete je naučit naslouchat svému lidu??  Vezměte klacky, hole, lopaty či vidle a pojďme jim napráskat. Vymýšlejí na nás opět novou prasárnu.

Věcný záměr vlády počítá se zdražením vody, čištěním odpadních vod a likvidací komunálního odpadu zhruba od roku 2024 o trojnásobek. Tento přístup státu k lidem není nijak překvapující a počítá především s tím, že na jedné straně občanovi cosi přidá a na straně druhé si vše vezme třikrát zpátky. Ve své podstatě to není nic jiného, než sprostá lichva. Neměl bych vcelku nic proti takovému zdražení, ale kdo zaručí občanům nárůst mezd o ekvivalent plánovaného zdražení?? Nikdo. Proč tedy páni mocní lidi tak nasíráte?? Co ještě chcete?? To můžete rovnou zavést pro občany ekologické poplatky z prdu, neb vypouštěním střevního plynu zamořují ovzduší. Mnohdy páni poslanci i veřejné prostory.

Měl jsem tu čest jet s jedním poslancem ve výtahu a řeknu vám, že to byl smrad-no pro gurmány. Zprvu to vypadalo, že se pan poslanec posr..., k tomu hořlavé výpary jak z lihovaru a smrad spoceniny, jako by už ten člověk týden neviděl sprchu a mýdlo. Opravdu zážitek. Místo buzerace kuřáků se raději starejte o vlastní osobní hygienu a nezamořujte vlastním smradem veřejně přístupné prostory. Vlastní smrad vám leze na mozek.

Když chcete tak razantně zdražovat, tak dejte normálnímu občanovi to, co měsíčně z našich daní cpete migrantům! Zajistěte občanům bezplatné bydlení a stravu stejně tak, jako přivandrovalcům. Místo lhaní a šklebů do televizních kamer dělejte kvalitní zákony a ne polovičaté paskvily jako třeba se zvýšením minimální mzdy invalidům. Těm invalidům, kteří totiž pracují na normy, tyto byly navýšeny, aby na onu zvýšenou minimální mzdu dosáhli. Stát nezvýšil provozovatelům chráněných dílen dotaci na pracovní místo ani o korunu a nelze zajistit, aby odběratel zboží povinně zvýšil platbu za zhotovenou výrobu. Vše má za následek tristní situaci chráněných dílen a je jen otázkou času, kdy invalidé skončí na pracáku. Stát není firma pane Babiš!!!! Životní minimum zvýšeno nebylo a protože se zvedla minimální mzda, může se mnohým, kdož podlehnou vidině o trošku vyššího výdělku stát, že ve výsledku přijdou třeba o přídavky na děti. Od minimální mzdy se totiž odvíjí výpočty mnoha dávek. Invalidé pracovat chtějí, ale je s nimi zacházeno jako s otroky a stát se k nim nyní nezachoval lépe než vyděrač.

Neustále zdražovat umí každý blbec vy chytráci. Vy to z piedestalu vaší moci a nabubřelého ega nevidíte, ale milion Čechů žije na hranici bídy. Kde těm lidem ještě chcete více vzít?? Vy ty lidi budete nasírat tak dlouho, že až se opravdu naserou, tak vás z toho parlamentu a Strakovky vymlátí jak žito. To nemáte kouska studu v těle?? Kdo jste a co si to k dělnické třídě dovolujete?? Žijete si jako prasata v žitě jen proto, že doposud mlčíme a že se vámi necháme škubat. Mohlo by to brzy skončit-dejte si pozor. Dost možná, že pak Sobotka ty rovnátka v hubě nebude ani potřebovat.

NÁRODE-STOJÍ NÁM TO ZA TO NECHAT SI KÁLET NA HLAVU???

Ram

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy