• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Všude v Evropě se přitvrzuje
Počet návštěv: 904

Všude v Evropě se přitvrzuje

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Všude v Evropě se přitvrzuje. Uvažuje se o tom i u nás. Neočkovaní nebudou moct chodit do práce. Jestliže tohle vláda prosadí, sama se odsoudí do pozice ideologického fanatika. Protože takové nařízení se nemůže opřít o žádnou logiku a nevede k ničemu dobrému. V době, kdy je nedostatek pracovních sil se tím zásadně zkomplikuje fungování nemocnic.

Už teď trpí nedostatkem sester a personálu. Zakažte neočkovaným chodit do práce a vytvoříte si problém, který zoufalou situaci ve zdravotnictví ještě zhorší.
Proč? Jaký to má smysl? Kde tady vidíte člověka?
 
Já vidím lidi, co leží v nemocnicích a trpí špatnou péčí z důvodu nedostatku sester už dnes. Jak se zlepší péče právě o tyto covidové pacienty? Vždyť si o tom cvrlikají vrabci na střeše, že na covidových odděleních se práce organizuje nejhůř...

Odpovězte si - komu to pomůže, když se zdravotnictví zbaví neočkovaných sester?

A co jiné obory - potravinářství, školství, služby? Opravdu má smysl v době, kdy trpíme celkovým nedostatkem pracovních sil, vylučovat z pracovního trhu zdravé a ničím neomezené pracovníky? Komu to prospěje? Fakt si potřebujeme likvidovat české firmy?

Já za nařízením, které omezuje neočkované vidím jen primitivní vydírání, které musí každý rozumný člověk odsoudit. Jestli se něco takového prosadí, vše se zkomplikuje a odnesou to nakonec zase jen ti nejslabší.
 
Nemocní budou trpět v nemocnicích zhoršenou péčí, těžce zkoušené malé firmy budou krachovat a lidi zchudnou a padnou do bídy. Kvůli čemu? Kvůli tomu, že farmapodnikatelé potřebují opíchat celou republiku?
Kde vidíte prospěch pro konkrétní lidi?

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.11.2021 15:41

Jsme u jádra pudla.Nedostatek pracovních sil bude nutno(podle oficiálního postoje českých vlastizrádců) řešit dovozem migrantů,aby ekonomika fungovala.Tím se partajníci na postech budou bránit při schvalování příjmu migrantů.Podle nich to zaviní neočkovaní,protože se nenechali očkovat a nemohou pracovat.Proto bude vládní skvadra "nucena migranty vzít" a vina se dle praxe politiků hodí na jiné.Už jenom počet Ukrajinců je varující a jimi spáchané trestné činy se množí.Protože většina lidí nepozná rozdíl mezi Ukrajincem a Rusem,tak se to hodí na agresivitu Ruska.Mají to panáci dobře vymyšlené.Už to tady jednou bylo.České obchody musely zavřít a ty nadnárodní vesele prodávaly dál.Tam se covid nenacházel,u českých obchodníků ano.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

14.11.2021 14:48

Alternativni tiskoviny zdegenerovaly v rejdiste antivaxovych cvoku.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

14.11.2021 14:17

Ale no tak, paní Hrindová. To je teda úlet. "Proč? Jaký to má smysl? Kde tady vidíte člověka?" Odpovím slovy klasika - " Lidí je na světě jako sraček." To je ten smysl.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...