• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Zpupná, drzá a oprsklá Džamila Stehlíková
Počet návštěv: 1060

Zpupná, drzá a oprsklá Džamila Stehlíková

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

MUDr. Džamila Stehlíková, původem z Kazachstánu, naturalizovaná Češka, mj. bývalá ministryně ve druhé Topolánkově vládě „pro lidskpráva a nárdnostní menšiny v ČR“, dnes drzá, urážející, provokativní, nactiutrhačná, lékařskou etikou a inteligentní slušnost postrádající, vážností hlavy státu pohrdající pražskokavárenská „demokratutka“ se opět nechala slyšet, že v souvislosti s avizovaným trestním oznámením, které na ni podal právník Hradu JUDr. Nespala včetně dalších jejich slovních extempore, se tato krajně nesympatická, protekčně po 3 letech pobytu v ČSR s českým občanstvím uznaná, Havlovými žvásty infikovaná a cíleným ostouzením prezidenta M. Zemana psychicky narušená osoba vyjádřila, že soudní spor vítá, protože jí to prý umožní zažádat o znalecký posudek na Zemanovo zdraví, konkrétně v oblasti psychiatrie a neurologie. Na sociální síti Twitter dala najevo, že pokud po případném soudním sporu skončí ve vězení, vlastně to uvítá.„ Možná se mi podaří být vězněm svědomí hned ve dvou režimech, a to v Sovětském svazu a pak v České zemanovské republice. Jistě se inspirují v Rusku, tam věznit umí,“ zdůraznila. Moc si fandí, tato „ženština“!

Tato k prezidentu Zemanovi bezkrupolózně se vyjadřující Kazaška se mylně domnívá, že vzhledem ke svým ničím nepodloženým lživým tvrzením o bezútěšném zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana, případného soudu bude moci zažádat o znalecký posudek na Zemanovo zdraví. Je docela možné, že by jí mohlo být vyhověno, nicméně lze také silně pochybovat, že její lživé, ničím nepodložené tvrzení bude znaleckými posudky akceptováno. Také její představa, že se může stát vězněm svědomí, notabene ve dvou režimech, je silně přehnané. Předně, tato sebevědomá, nekritická, amorální a namyšlená osoba se zřejmě naivně domnívá, že v jejím „možném“ postavení politického vězně ji bude podporovat pražská kavárna, že se jí snad zastane obhájce nespravedlivě stíhaných, resp. trestaných, sám spravedlivý z těch

nespravedlivějších John Bok, nebo že se stane nějakou novodobou Johankou z Arcu atd.

Úsměvné je však její tvrzení, že se může stát vězněm svědomí hned dvou režimů, v SSSR a v České zemanovské republice. Že je psychicky narušená psychiatrička Stehlíková ve svých úvahách ujetá jak poslední noční tramvaj, je zcela evidentní, ale k této její představě je třeba podtknout několik faktů:

ve všech přístupných, resp. dohledatelných informacích o této profláknuté doktorce psychiatrie není žádná zmínka, že by v době jejího studia či další pracovní činnosti byla politicky pronásledována, perzekuována a už vůbec ne, že by byla vězněna, aby se tak mohla stát vězněm svědomí. Nemluvě o tom, že již v r. 1989 odešla se svým českým manželem do Československa, kde v r. 1992, díky Václavu Havlovi (za co „díky“ není známo) získala české státní občanství.

Vězněm svědomí České zemanovské republiky je další z neseriozních osobních invektiv vůči prezidentu Zemanovi. Asi je to myšleno v nadsázece, ale současně to zapadá do kontextu jejího antizemanovského postoje, zášti a osobní nenávisti navzdory tomu, že prezident se vůči ní nikdy negativně nevyslovil, neboť z obecného pohledu byla či je Miloši Zemanovi „nějaká Stehlíková“, jak ji po jejích invektivách vůči své osobě nazval, zcela u pr*ele.

Této osobě velmi stouplo sebevědomí poté, co ji bývalým „komunistickým“ režimem bylo, krátce po jejím přistěhování do ČSR velkoryse umožněno pracovat jako odborná lékařka-psychiatrička v Nemocnici s poliklinikou v Chomutově. V r. 1992, po nabytí státního občanství ČSR, již pracovala jako vědecká pracovnice v Národním centru podpory zdraví v Praze a ve Státním zdravotním ústavu. Kromě toho se tato neskromná, velmi ambiciozní žena angažovala i politicky, kdy od městské radní v Chomutově přes mnohé

jiné funckce byla jejím vrcholem funkce ministryně ve vládě M. Topolánka. Nicméně po několika neúspěšných pokusech dostat se zpět do vysoké politiky, poslankyně do Parlamentu ČR skončila (zatím) neúspěšně a dnes vykonává předsedkyni Liberálně ekologické strany. Ale i to se počítá!

Chtělo by se říct a hlavně věřit, že trestní oznámení na její osobu, jak výše uvedeno, se dostane k soudu a že bude také odsouzena. Avšak vzhledem k realitě o našem právním státě, stavu soudnictví a naší celkové spravedlnostní politiky si lze bohužel, o nějakém racionálním, spravedlivém řešení trestního soudu jen nechat zdát. Je sice pravdou, že od různých lidí, vč. řady politiků, bylo řečeno mnoho nestoudného, lživého, pomlouvačného, urážlivého nebo odsouzení hodného, ale výroky Džamily Stehlíkové, na rozdíl od ostatních, jako od ženy jsou značně urážející, ze společenského i lékařského hlediska neetické, nemorální, porušující Hypokratovu přísahu. Její vyjádření nemá ve veřejném prostoru obdoby. Zvláště, že jako naturalizovaná občanka ČR, kdy by měla projevit jakousi umírněnou, slušnou, vděčnost za to, že ji tento národ dal možnost seberealizace, (na rozdíl od rodného

Kazachstánu), ona naopak naprosto nihilisticky a veřejně vyjadřuje odpor, nenávist a zášť vůči člověku, který je ctěn většinou českého národa, by si v případě jiného, než prezidenta Zemana (např. Havla, Schwarzenberga, Drahoše apod.), nikdy nedovolila, naopak, nejspíše by jim s „dámskou lehkostí a korektností“ lezla nejen do análu.

Dr. Džamila Stehlíková je u nás mezi nactiutrhačnými, nekultivovanými, záštiplnými individui něco jako odpudivý hnisající vřed vedle takových vředů, jako jsou P. Novotný, J. Hutka, J. Hřebejk a podobní „inteligenti! Pokud by snad mělo dojít s D. Stehlíkovou k soudu, neúčinnější trest by bylo její vyhoštění do Kazachstánu. Tam by se pak mohla s „příkladnou slušností a korektností“ jako zde v Česku demokraticky pustit do blití na kazašského prezidenta! Je to sice nereálné, ale za úvahu by to jistě stálo. Nicméně, i ty tepláky jí padnou a budou stejně slušet, jako ten „módní úbor“ na fotografii. Fuj tajbl!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

19.11.2021 15:30

Je treba si uvedomit v jake celkove atmosfere se projevuji lide jako Dzamila Stehlikova. Je to zbesila rusofobie a tendence vyvolavat konflikt a nesvar. To sem zavedli neoconi resp. jejich cesti patolizalove. S tim souvisi tendence vyvolat masovou hysterii proti lidem, kteri se nezdaji dostatecne rusofobni, napr. Zeman. Lide, kteri se takto o prezidentovi vyjadruji citi za sebou silu Euro-Atlantickeho establishmentu: zahranicni neziskovky, transatlanticke organizace, CIA, Sorose, neocony.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/co-se-v-cesku-deje/


 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.11.2021 11:11

Tato ženština jen dokazuje,odkud pochází.Protože má tady za sebou dost silné hráče,je z ní drzá,zatrpklá,zamindrákovaná a hloupá osoba.Podle sebe je ta nej......,ale že je poněkud mdlého rozumu jí nedochází.Ani nemůže,její intelekt na to nestačí.Jinak souhlasím s přispěvovatele jménem Mirja Mikkesh,že bych rád uviděl toho člověka s IQ asi 30,který si tohoto tvora vzal nejen do baráku,ale i za manželku.Bohužel,jeho foto nelze zveřejnit.To by se hned ozval úřad na ochranu osobních dat,protože to může být jen tvor z řad "hotelových hostů".Normální člověk by od takové ošklivé baby nemohl ani jíst její jídlo,pokud vůbec umí něco uvařit!Jinak by mne zajímalo,zda také musela tady dělat atestaci,jako jiní ze zahraničí.Aby nebyla národní host,který nic neumí.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

18.11.2021 09:24

Pane Baťo, už jsem někde psal, že nějaká Džamila je tam kde jste napsal, nejen presidentovi, ale všem. Jen pořád čekám na vyjádření lékařů k jejich kolegyni. Zatím to vypadá, že s ní souhlasí a tedy se z mého pohledu jedná nikoliv o vzdělané lidi nadané nějakým posláním, ale o bandu uzdisráčů, co se jen živí lidským neštěstím. Jinak se přikláním k přispěvatelům zdola a navíc, pouze z klukovské zvědavosti, by mě zajímalo, zda je možné zveřejnit fotečku toho zoufalého Čecha, který si dokázal Džamilu nastěhovat do baráku. Musí to být opravdový fajnšmekr.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...