• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Vážený pane prezidente,
Počet návštěv: 1516

Vážený pane prezidente,

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

vzhledem k současné situaci jsem nucen se na Vás obrátit přímo a požádat Vás o nápravu. Vláda schválila opatření, podle kterých nebudou platit žádné testy před návštěvou sportovních a kulturních akcí, restaurací a služeb jako například kadeřnictví. Do všech těchto zařízení budou mít přístup pouze lidé očkovaní a lidé, kteří prodělali covid-19. Testy jsou pro tyto účely prohlášeny za neprůkazné a nedostačující.

ALE!

Současně s tím vláda zavádí plošné testování těmi stejnými neprůkaznými a nedostačujícími testy pro děti ve školách a zaměstnanců ve firmách, jakož i pro návštěvníky nemocnic a sociálních zařízení.

Může pan Babiš, pan Vojtěch a spol vysvětlit široké veřejnosti, jak je to možné??

STEJNÉ  TESTY  NĚKDE  PLATÍ  A  NĚKDE  NEPLATÍ?

Kromě toho to provádí vládním nařízením, přičemž

Ústava hovoří jasně:

Čl. 2

(4) Každý občan může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá

Listina základních práv a svobod hovoří rovněž jasně:

Čl. 3

(1) Základní práva a svobody se zaručují všem bez rozdílu pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnostní nebo etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení.

Vládní nařízení není zákon a jeho realizace vytvoří několik kategorií občanů s různým rozsahem práv a svobod, což je podle ústavy nepřípustné.

Dovolím si Vás tedy požádat, abyste v této věci urychleně sjednal pořádek a vysvětlil jak vládě současné, tak vládě budoucí, že se jedná o bezprecedentní porušování ústavy a zákonů, velmi křiklavý příklad zavádění fašismu ala Německo a Itálie 30. let a že občanům dochází trpělivost. Pokud budou vlády pokračovat v přijímání podobných nesmyslných opatření, dočkají se spravedlivé odplaty. Dvě defenestrace z naší historie známe a jak se říká, do třetice všeho dobrého…

P.S.

V EUNN jsou k mání cigarety bez nikotinu, káva bez kofeinu, auta bez řidičů i letadla bez pilotů. Ale vláda bez idiotů nikde. Takže znovu k urnám…

P.P.S.

Pokud nepomůžou nové volby, budu muset zajít k velebníčkovi nechat vysvětit klubo konopného provazu, prima jakost Ia.

S pozdravem “stop diletantům na všech stupních“

Ing. Jaromír Bradávka

 

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prehledne-jaka-opatreni-budou-platit-od-pondeli-40378525#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=tBUtvfPQPdx-202111191714&dop_id=40378525&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

https://cz24.news/gaunerska-skorumpovana-ceska-vlada-vedome-a-umyslne-siri-covid-jedinym-cilem-je-dohnat-lidi-k-experimentalni-smrtici-mrna-injekci/

 

Stačí vyměnit jedno slovo a historie se opakuje:

http://www.zvedavec.org/vezkratce/18285/

 

Škoda, že vláda nezvolila „rakouský“ model…

https://www.badatel.net/rakuska-vlada-v-panike-policia-a-armada-sa-vzburili-proti-lockdownu-neockovanych/

 

Rychlá odpověď

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jan Kučera

Jan Kučera

20.11.2021 11:29

Defenestrace by řešením byla, "ALE"! Idioty typu Vojtěcha do padesátého patra budovy dobrovolně nedostanete a potom, tam okna stejně nejdou kvůli klimatizaci otvírat.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.11.2021 21:58

Vláda sama ví,že postupuje protizákonně a protiústavně.Jenže jak členové vlády zdůraznili,zrušení jejich nařízení soudem trvá 3-4 týdny a tím je dle nich v platnosti.Zároveň nestydatě zveřejňují,že připravují nové vládní nařízení,které je stejně protiústavní a protizákonné.Takže zásah prezidenta nebude mít v podstatě žádný význam.Jen se obávám,ža nastupující vláda bude stejně bezradná a bude situaci řešit nesystémově známým způsobem pokus-omyl.Rakouské ozbrojené síly se sice vzbouřily,ale tady jsme v ČR.Takže slavná AČR i PČR půjdou proti občanům.Stop diletantům znamená zrušení všech politických partají!


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...