• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

              P.C.Roberts: Pandémii způsobila kovidová vakcína
Počet návštěv: 902

P.C.Roberts: Pandémii způsobila kovidová vakcína

- Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Korupčnický americký zdravotnický establishment, vedený masovým vrahem Tony Faucim (ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci), byl přinucen přiznat, že kovidová „vakcína“ svou účinnost proti viru rychle ztrácí. Ale současně jak on, tak lidé kolem něj tvrdili, že je i tak dost dobrá na to, aby vás uchránila od převozu do nemocnice či od úmrtí.

Nyní byl však Fauci přinucen od tohoto falešného prohlášení ustoupit. K čemuž Vasko Kohlmayer sděluje:  
MINULÝ TÝDEN UČINIL DR. ANTHONY FAUCI PRAVDĚPODOBNĚ  NEJPŘEKVAPIVĚJŠÍ PROHLÁŠENÍ, KTERÉ V KOVIDOVÉ SÁZE DOSUD PADLO. A DŮSLEDKY TOHOTO PROHLÁŠENÍ, PRONESENÉHO V INTERVIEW PRO LIST NEW YORK TIMES, JSOU TAK DALEKOSÁHLÉ, ŽE SE TOTO PROHLÁŠENÍ MŮŽE STÁT BODEM OBRATU V SOUČASNÉM BOJI PROTI VELKÉMU VAKCÍNOVÉMU PODVODU, KTERÝ JE Z USA ŠÍŘEN DO CELÉHO SVĚTA.
V TOMTO INTERVIEW, USKUTEČNĚNÉM 12. LISTOPADU, BYL TOTIŽ FAUCI NUCEN PŘIZNAT FAKT,  ŽE VAKCÍNA  SPOLEHLIVÝM ZPŮSOBEM NECHRÁNÍ OČKOVANÉ OD VÁŽNÝCH NÁSLEDKŮ ONEMOCNĚNÍ ČI OD SMRTI. KDYŽ BYL TOTIŽ DOTÁZÁN NA DATA, PŘICHÁZEJÍCÍ Z IZRAELE – ZEMĚ S JEDNOU Z NEJVĚTŠÍ PROOČKOVANOSTÍ NA SVĚTĚ – FAUCI ŘEKL:
„POZORUJÍ TAM ÚBYTEK IMUNITY LIDÍ NEJEN PROTI INFEKCI, ALE TÉŽ PROTI HOSPITALIZACI A DO JISTÉ MÍRY I PROTI SMRTI, COŽ  ZAČÍNÁ PLATIT PRO VŠECHNY VĚKOVÉ SKUPINY.  NEJDE UŽ JEN O LIDI POSTARŠÍ“. 
ŘEČENO JINAK: OCHRANNÁ  ÚČINNOST VAKCÍNY VYPRCHÁVÁ NEJEN VZHLEDEM K HROZBĚ INFEKCE, ALE TÉŽ VZHLEDEM K VÁŽNÉMU KOVIDOVÉMU ONEMOCNĚNÍ A KE SMRTI.
Když pak Fauci hovořil o účinnosti vakcín v zemích s vysokou proočkovaností, přiznal: „Tato účinnost mizí až natolik, že vidíte stále více lidí onemocnělých průlomovými infekcemi a končících v nemocnicích. Viz: https://www.lewrockwell.com/2021/11/vasko-kohlmayer/fauci-finally-admits-vaccines-dont-protect-against-serious-covid-or-death/ 
Řečeno zkrátka: Všechna dosavadní prohlášení o kovidové vakcíně byla a jsou falešná.  Obrovská spouta lidí byla ošálena korupčnickým zdravotnickým establishmentem a korupčnickými médií a přivedena tak buď k sebevraždě či k poškození zdraví. Donucovací vakcinační kampaň nicméně pokračuje, a lidé, kteří jsou za ni zodpovědní, jsou vrahy. Včetně politických vůdců západního světa.
Proč však všichni z nich společně s mediální žumpou nám nepřestávají nestydatě lhát? 
Tito totálně zkorumpovaní lidé nafukují dnes nemodernější výraz „pandémie neočkovaných“. Takováto pandémie ovšem neexistuje. A informace ze všech zemí naopak dokazují, že infekce a smrt rostou společně s tím, jak roste vakcinace. Viz:  https://www.globalresearch.ca/trends-in-mortality-and-morbidity-in-the-most-vaccinated-countries-twenty-one-proven-facts/5761773 
Ve Velké Britanii 74% domnělých kovidových úmrtí mezi srpnem a zářím postihlo lidi očkované. Viz: https://dailyexpose.uk/2021/09/18/fully-vaccinated-account-for-74-percent-of-covid-19-deaths-in-the-uk/  A data, shromážděná Veřejnou zdravotní službou Skotska, dokazují, že onemocnělých na  Covid je víc mezi očkovanými, než mezi neočkovanými. Viz: https://humansarefree.com/2021/09/covid-19-deaths-higher-than-this-time-last-year.html „Neočkovaní zde představují 19,7% ze všech kovidových úmrtí od 14. srpna 2021, zatímco očkovaní se na těchto úmrtích podílejí 8o.3%, a plně očkovaní pak 76 procenty“ . Viz: https://humansarefree.com/2021/09/covid-19-deaths-higher-than-this-time-last-year.html 
Důvod, proč jsou očkovaní vůči Covidu rizikovější, je dvojí. Vakcína má vážné vedlejší efekty, které se falešně připisují Covidu, z nichž nejvážnější je ten, že vakcína oslabuje a v konečné fázi ničí vrozený lidský imunitní systém, čímž činí očkované osoby náchylnější k přijetí jakéholi viru a k jejich následnému onemocnění.

Uznávaní vedci a zdravotničtí badatelé, kteří nejsou závislí na grantech Big Pharmy, shora uvedená fakta shromáždili, ale prostitujcí se média je odmítají zveřejnit. Takže vše, co se k sluchu a zraku lidí od CNN, MSNBC, NPR, BBC, New York Timesů, NIH, CDC a politiků dostane, je indokrinace, která lidi přiměje k tomu, aby přijetím „vakcíny“ničili a zabíjeli sami sebe.
Fakta jsou jasná: KAMPAŃ ZA OČKOVÁNÍ PROTI  COVIDU JE NEJVĚTŠÍM MASOVÝM VRAŽEDNÝM HNUTÍM HISTORIE.
Reakce veřejnosti na právě vydanou knihu Roberta Kennedyho ml., nazvanou SKUTEČNÝ ANTHONY FAUCI dokazuje,že lidé začínají skrze mlhu vymyšlených oficiálních narativů skutečnou pravdu vidět. Pro média samozřejmě kniha jako by neexistovala, ale přesto se ocitla na prvním místě seznamu bestsellerů vydaných nakl. Amazon, stejně tak jako nakl. Kindle. Kupte si a přečtěte si tuto knížku. Dovíte se z ní, že veřejné zdraví se ocitlo v rukou gangsterů.
Kovidová pandémie nás poučila o jednom: Totiž o tom, že vúči zdravotnickému establishmentu, vůči politikům a vůči médiím můžeme mít důvěru jedině NULOVOU. Agendy těchto korupčníků jsou totiž vším, jen ne zájmem o zdraví lidu.
Překlad: Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.11.2021 21:51

Takže se skutečně jedná pouze o obchod a ne o zdraví.Další dávky očkování budou snižovat imunitu ještě víc a lidé budou umírat bez ohledu na covid.Zničená imunita nebude chránit proti ničemu a vrátí se nemoci již v Evropě před lety vymýcenými.Tahají je sem migranti a zničená imunita již provede své.Děkuji všem,kteří se na tomto covidovém šílenství podíleli,ať už jako "lékaři",nebo očkovaní.Tam musí covidmafie nasměrovat své úsilí o již zbytečnou nápravu.K lidem,jako je Kubek,Prymula,Flégr a další vyznavači covidu,včetně politiků!


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...