• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

       Takhle se vydělává na hlouposti lidí!
Počet návštěv: 2869

Takhle se vydělává na hlouposti lidí!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 V ČR se vyočkovalo 12,6 milionu dávek vakcíny. Jedna dávka Pfizeru, který je u nás nejrozšířenější (10m dávek) stojí (po posledním zvýšení cen) 497 korun. To je krásných 6,2 miliardy korun. Pro koho ptáte se? Inu kromě Pfizeru a dalších i pro firmu Avenier miliardáře Chrenka, v jejímž představenstvu sedí jistý pan Prymula a donedávna i jistý pan Maďar. Pan Prymula je mimochodem teké ředitelem v nemocnici Agel v Říčanech, která taky patří panu Chrenkovi. Avenier dostane za centrální distribuci vakcín 150 milionů.

Kromě toho ovšem praktici od pojišťoven dostávají ještě motivační poplatek "za přemluveného důchodce nad 65 let". 380 korun. Naočkuje li lékař třeba 200 důchodců, přivydělá si dalších krásných 76 tisíc. Tomu říkám motivace zapojit se do boje s pandemií. Tím to ale nehasne. Máme tu totiž třetí dávku! A když se naplní vize, které už pronáší kupříkladu Flégr a další, tedy že bude potřeba si dát i čtvrtou a dost možná i pravidelně, tak z těch 4,5 miliard se stane pravidelná každoroční renta. Tomu už říkám důvod lobbovat za povinné očkování pro všechny. I ty kteří mají imunitu po prodělané nemoci. I pro děti, které to nepotřebují..

 

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

29.11.2021 08:53

Pane Rambousku, zapomněl jste na pojišťovnou proplacený úkon. Kolik ? Bratru za sedm set. Z lásky. No a sečtete li to ... bodejď by se ti chrabří bojovníci v bílých pláštích ta ten covid netěšili. A tomu lékařskému dobytku je úplně jedno, že těm co na ně makají, zavřou živnost. Že děti přichází o dětství ... I do těch dětí jsou za prachy ochotni zacpat nějakou nevyzkoušenou sračku. Kde to proboha jsme ! Nějaká přísaha, nepřísaha, ve státě kde kandiduje na presidenta ksindl, co už od Jiskřiček, Pionýra, SSM, KSČ jako kandidád, potom komoušům natvrdo, pak zlořincům v NATO, nebude mít problém přísahat desetkrát, a když přijdou Číňani, natře si ksicht na žluto a přísahu si střihne další.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.11.2021 21:47

Dříve platilo rčení:za vším hledej ženu.Dnes to platí stejně,ale o peníze jde až v první řadě.Prymula i Maďar jsou ti praví,kteří mají lobovat za svoje "těžce" vydělané peníze.Rastislava Maďara jsem hned v začátcích poslal do horních Uher,odkud pochází.Rastislav je slovenské jméno.Jenže se jedná o trestný čin úplatkářství a orgány,činné v trestním řízení,by měly okamžitě konat,jinak se stanou spolupachateli trestného činu.To samé pro ty slavné zdravotní pojišťovny,které nabízí za očkování úplatek 500.-Kč.K tomu ještě patří lidé,kteří navrhují zkorumpovat občany až 10 000.-Kč,uvedeno jako motivace.Jak je vidět,tak korupce se dá zakrývat i jinými názvy,než tím pravým.Taková korupce nebyla ani za bolševika!K tomu přočteme i Flégra za šíření poplašných zpráv,politiky ze všech partají a máme vyčištěnou politickou scénu od všech gaunerů.Jenže si lidé za ně zvolí jiné gaunery.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy