• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

     P.C.Roberts: Jak by vypadala válka s Ruskem
Počet návštěv: 686

P.C.Roberts: Jak by vypadala válka s Ruskem

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Scott Ritter vidí situaci stejně jako já. Viz: https://consortiumnews.com/2022/01/10/what-war-with-russia-would-look-like/  Je nepochopitelné, že Washington vyslal na jednání o ruském ultimatu tak kompletně bezvýznamné nic, jakým je Wendy Shermanová. 

Nic prokazatelnějšího než to, že nedokáže vnímat současný stav věcí,  by už totiž Washington, obluzený vírou ve svoji všemohoucnost, učinit nemohl.
Rusko se chystá odvalit expanzi NATO zpět, kde byla v roce 1997 a před ním. Buď bude Washington ochoten odklidit své základny na hranicích s Ruskem, nebo je odklidí Rusko samo. V tomto směru se Rusko vyjádřilo jasně – a Washington poslal Wendy za Rusy s tím, že bude stačit, když jim vynadá a pohrozí jim sankcemi.
Kreml však jasně prohlásil, že základny jsou neslučitelné s ruskou národní bezpečností, což ovšem Washington neslyší.


Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.01.2022 12:41

USA nemají zájem o dialog.Pořád si myslí,že válka proběhne v Evropě a oni se opět na ní napakují.Jako po skončení druhé světové války.Jenže doba je jiná a skuteční šéfové USA žijí ve své blažené nevědomosti o změně ve světové politice.Budou válčit proti Rusku do posledního Evropana.Konečný výsledek se jim líbit nebude,ale to už bude úplně jedno.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy