• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Vladimíre, se Západem nemá smysl se bavit
Počet návštěv: 819

Vladimíre, se Západem nemá smysl se bavit

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Chtějí konflikt, chtějí střet, chtějí válku. To jak včera dopadly expertní rozhovory mezi USA a Ruskem, kdy USA ani o milimetr nechtějí ustoupit z této své politiky ukázalo, že debatovat se Západem je k ničemu.

Umírající kobyla kope kolem sebe. Další barevka jim nevyšla v Kazachstánu a on i se klepou poznáním faktu, že i když mašinérie liberálních západních médií jede na plné obrátky, nic změnit nemohou.

Mimochodem, fakticky toho rozhodujícího bylo dosaženo. NATO může plácat se chce, ale běda mu, kdyby rozšířilo svou působnost na Ukrajinu, Gruzii, Moldavsko atd. Už teď jsou tyto státy rozvráceny vnitřními nepokoji a navíc neovládají celé své území. Můžeme s klidem konstatovat, že bláboly Stoltenberga a spol. o tom, že se NATO neuzavírá před dalším rozšířením o tyto zájmové země jsou a zůstanou skutečně jen bláboly.

A jen ať Ukrajina dál hysterčí o tom, že Rusko chce invazi na její území. A může to plácat ještě roky. V mezidobí totiž definitivně zkolabuje. V situaci, kdy zahájili trestní stíhání snad nejvěrnějšího ukrajinského štváče Západu bývalého prezidenta Porošenka pro velezradu, protože - a můžeme se jenom smát - nakoupil levnější uhlí z Donbasu, které jinak Zielensky a spol. pokládá za území Ukrajiny, pak se Ukrajina noří ještě hlouběji do politické tuposti.

VLADIMÍRE, NEBAV SE S NIMI A NECH JE VYCUKAT.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.01.2022 12:50

Debatovat se západem nemělo smysl nikdy v historii.Ten si žije ve svojí povýšenosti nad jinými.Je to následek jejich koloniální politiky,kdy se považovali za něco jiného,než byli obyvatelé jejich anektovaných území mimo Evropu.A je to jen pokus o záchranu Ukrajiny,kterou svou politikou v podstatě zničili.Ale zase na tom opět vydělali.Nakonec za Ukrajinu nikdo z nich bojovat nepůjde.Ohlásily to USA i Britanie.Jen budou dodávat zbraně a dle svého zvyku na obě strany.Takto se s hloupými a degenerovanými Evropany zachází a ti za to ještě děkují!Ale považují se za hlavního účastníka v současné politice.Jen jim uniká,že jsou dnes sami kolonií USA.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

12.01.2022 08:55

Jestli ono pane doktore nevyjde najevo, že velký Ukrajinec Waltzman alias Porošenko, opravdu nakoupil levné uhlí z Donbasu za stovku, ovšem prodal ho zombovaným Ukrajincům jako ono slavné uhlí z Jihoafrické republiky, bratru za devět set. Takhle se to dělá, pane doktore. Nejlépe z blbcema co čumí na státní televizi.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy